6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: uykudan uyanamayanlar için çok farklı bir çözüm .

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart uykudan uyanamayanlar için çok farklı bir çözüm .

Japonlar yastık yaparsa böyle yapar!

Japonların geliştirdiği özel bir yastık, uykudan uyanamayanlar için çok farklı bir çözüm sunuyor.

Japonların geliştirdiği bu titreşimli yastık sayesinde artık sabahları uyanmak daha keyifli olacak.

Sabahları uyanmak birçok insan için oldukça zordur; bu nedenle çalar saatlerini kuran kişiler bu saatler sayesinde işine ya da okuluna vaktinde yetişebilmektedir. Ancak bazı durumlarda bu çalar saatler ya da diğer alarmlı cihazlar da yeterli gelmeyebilir.

Japonya merkezli bir firmanın geliştirdiği ürün, çalar saatleri ve diğer alarmlı cihazları tarihin tozlu sayfalarına karıştırabilir. Uzaktan bakıldığında bir yastık görünümüne sahip olan ürün, aslında sıradan bir yastıktan çok öte bir işleve sahip. Sabahları kalkacağınız vakti yastığın hemen yanında bulunan ilgili elektronik bölmeye girdikten sonra belirlediğiniz vakit geldiğinde yastık titreşim özelliği ile sizi uyandırmaya çalışıyor.

Diğer bir deyişle sesli uyanmayı bir tarafa bırakan titreşimli yastık, sessiz bir şekilde size titreşim göndererek daha rahat bir şekilde uyanmanızı sağlıyor.

Henüz ülkemizde bulunmayan yastığın fiyat etiketinde 420 Dolar yazıyor...

http://www.chip.com.tr
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi
    Yer
    istanbul

Eğer bu yastığında yanına erteleme düğmesi koyalarsa buda işe yaramaz söyleyim
    Ayrıca pilli mi çalışacak elektriğe mi takılacak? Pilli ise pili bittimi bi daha pil takmak zor. Elektrik ile çalışacaksa bu seferde 3'lü de yer yok. Nokia ile yola devam. Hem başka hangi cihaz sabahları beni "Benim bütün rüyalarım seninle, her sabah uyanırsın benimle.." diyerek şarkı söyleyerek uyandırır ki?
    "bazen kader bizi öyle durumlara düşürür ki, doğruyu yapmakla yanlış yapmış oluruz." Divan'dan bir alıntı....

Cahillik Dönemi NAR_K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Canada

zaten hayatimzdaki en onemli sorun buydu, buna da cozum bulunmus ya artik insan baska ne istyebilrki ..Allahim akil fikir ver!
    HAYAT SENİ AĞLATMAK İÇİN UĞRAŞACAKTIR , SEN İNADINA GÜLMEYİ BAŞARABİLİYORSAN , HAYAT SENDEN GİZLİ AĞLAYACAKTIR ...

maalesef yatakta fazladan yastık bulundurmadan uyuyamayan biri olarak bu benim için çözüm değil, o titreşimli yastığı fırlatır yine tatlı uykuma devam ederim

protagonist
    Guest

aradan baya zaman geçmiş. belki yastık türkiyeye gelmişti. şahsen benim için çok iyi olabilir. ama erteleme özelliği olmasın ben uyanmak için telefonumu baya uzağa koyuyorum ki kapatmak için kalkmak zorunda kalayım. o açıdan bana yararlı olabilir bir de sabitlenirse yatağa atıp uzaklaştırma şansı da olmaz güzel olur

Karar Dönemi queensyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul

Alıntı nemesis4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ona vercem parayı kendime veririm kendimi dürterim
    sen işe gitmedin mi?