Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Anne ben manyak oldum

Karar Dönemi Fobik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Anne ben manyak oldum

Öncelikle ilk mesajımı yazmış olmam nedeniyle hepinize merhabalar demek istiyorum. Bende ki sorun yürürken veya konuşurken herkesin bana baktığını hissetmem ve telaşlanmam. Psikoloğa gitmedim aslında çocukken çok daha ileriydi ancak bunun aptal birşey olduğunu düşündükçe geçmeye başladı. Mesela arkadaşlarla yürüyorum okul koridorunda sanki bütün millet bana bakıyormuş gibi bi rahatsız edici duygu oluşuyor ve hareketlerim değişiyor hatta yürümem bile. Lütfen bu konuda bilgisi olanlar yazsın şimdiden hepinize teşekkürler...

Cahillik Dönemi negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sosyal fobi ya da anksiyete bozuluğu olabilir ama hayatını sekteye uğratmıyorsa henüz başındasın..pek çok kişide var bu takılma..ama en başından önlemini al ve doktora git derim ben..hoşgeldin bu arada..
    GÖZLERİNDEN ANLADIM ÖNCE SONRA SÖZLERİNDEN... HİÇ Mİ SEVMEDİN HİÇ Mİ SEVİLMEDİN? YAĞMURDA YAŞATMAZ SENİ GÜNEŞTE ARTIK MEVSİM SONBAHAR

Yorum için teşekkürler ama hemen hemen geçti benim çünkü mantıklı düşününce saçma birşey olduğunu doğruluyor insan ve fazla takmıyor.Şuan yine var ama eskisi kadar değil...

saçma olsada düşünmeye devam etmek hastalık olmuş oluyor zaten..düşünmüyorsan problem yokk..ama ilerde ayağına takılmaması için ben genede gidin derim
    GÖZLERİNDEN ANLADIM ÖNCE SONRA SÖZLERİNDEN... HİÇ Mİ SEVMEDİN HİÇ Mİ SEVİLMEDİN? YAĞMURDA YAŞATMAZ SENİ GÜNEŞTE ARTIK MEVSİM SONBAHAR

Karar Dönemi

Wink

merhaba hosgeldın..

Hoşbulduk. Yani saçma olduğunu biliyorum zaten ondan bayağa bir hallettim sayılır.

Karar Dönemi rockkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hoşgeldin fobik..sorununu kendi başına halletmene sevindim.bu tür düşünclerde asıl sorun insanın o düşündüğü şeyin saçma olduğunu bildiği halde niye böyle yaptığını sorgulaması ve bunun önüne geçememesi.saçmalığı farkettiği anda ztn rhtsızlığını farkeder insan.sonra önüne geçmeye çalışır.sen saçma olduğunu bildiğin için değil,kendi kendini tedavi etmeye çalışıp başarılı olabildiğin için iyiye gitmişsin.bu düşünceler haricince başka sorunların yoksa,bu çok ta ileri bir durum değil.ama gerçekten geçtiğine emin değilsen doktora gitmeni tavsiye ederim.ilerde sorun yaşayabilirsin anlamassın bi yerlerde saklanır o.psikolojik bozukluklar mutsuzluk kaynağıdır ve erken teşhis hayat kurtarır

Karar Dönemi ekvator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

negatifin bu sözüne bayıldım hatta beni de bir parça rahatlattı
    "pek çok kişide var bu takılma.."

var tabi..en özgüvenli insan bile otorite karşısında ne yapacağını şaşırmıyor mu?ya da kendinden daha özgüvenli birnin yanında..sf durumu bunun dürüstçe kişi konum ayırt etmeksizin herkesin yanında karşısındakinde olumsuz bir imtina bırakmaması için fazla mütevazi olması durumu..bakın ben bunu nasıl yeniyorum..bana ne ya diyorum kim beni bu kadar düşünüyor kim karşımda ezilip büzülüyor kim ben yanlış anlarım diye kendini kasıyor..valla herkes dalıyor muhabbete..kırıyor da döküyor da..baktım dünyanın düzeni bu..baktım kimse kimsenin umrunda değil artık kimsede benim umrumda değil..biri aşağılamaya mı çalışıyor beni ya da bamtelimemi basıyor direkt karşılığını veriyorum..ne kadar ekmek o kadar köfte valla..ÇOK MÜTEVAZİ OLMAYACAKSIN GERÇEK SANIYORLAR

Moderatör eliftetik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Fobik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle ilk mesajımı yazmış olmam nedeniyle hepinize merhabalar demek istiyorum. Bende ki sorun yürürken veya konuşurken herkesin bana baktığını hissetmem ve telaşlanmam. Psikoloğa gitmedim aslında çocukken çok daha ileriydi ancak bunun aptal birşey olduğunu düşündükçe geçmeye başladı. Mesela arkadaşlarla yürüyorum okul koridorunda sanki bütün millet bana bakıyormuş gibi bi rahatsız edici duygu oluşuyor ve hareketlerim değişiyor hatta yürümem bile. Lütfen bu konuda bilgisi olanlar yazsın şimdiden hepinize teşekkürler...
    fobik sana hoşgeldin demişmiydim neyse birdaha karşılamanın zararı olmaz
    ONU BULAN NEYİ KAYBEDER

ONU KAYBEDEN NEYİ BULUR

BEN DOSTLARIMI NE AKLIMLA SEVERİM
    NE DE KALBİMLE SEVERİM
    OLUR YA KALP DURUR AKIL UNUTUR
    BEN DOSTLARIMI RUHUMLA SEVERİM
    O NE DURUR NE UNUTUR

Sayfa 1/3 123 SonSon