Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: sevgilim çok asabi ne yapmalıyım?

Standart sevgilim çok asabi ne yapmalıyım?

4 senelik bir ilişkim var onu çok seviyorum çok iyi biri fakat çok asabi ne yaptıysam nasıl davrandıysam bu huyundan vazgeçiremiyorum onu defalarca uyuardım bana karşı biraz daha uysal ol diye fakat anlatamıyorum bu erkeklerin yapısında olan bişiy mi yoksa sadece ondamı var bişiy diyorum beni hemen tersliyor ne yapmalıyım sizce nasıl davranmalıyımki bana karşı biraz daha uysal biraz daha romantik olsun acaba çok mu üstüne düşüyorum yardımlarınızı bekliyorum...

Cahillik Dönemi negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

romantik erkek sıkıcı olur yavvv...biraz sert yapacak ki arada yaptığı romantizm tadından yenmeyecekk.tabi 10 yılda bir değil..sert derken şiddet içermedim aman haaa..
    GÖZLERİNDEN ANLADIM ÖNCE SONRA SÖZLERİNDEN... HİÇ Mİ SEVMEDİN HİÇ Mİ SEVİLMEDİN? YAĞMURDA YAŞATMAZ SENİ GÜNEŞTE ARTIK MEVSİM SONBAHAR

Karar Dönemi CaaLaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    aLmnya

ßnm erkek arkmda asaßiydi ßence en onemLisi asLa ve asLa üstüne dusmemen aL karsina duygusaL ßi konusma yap beLki ise yarar ßaziLari böLe giderse beni kaybedersn korkusu verio onuda deniebilirsn ama sorumlulu almam benm erkek arkm duzelmedi yillarca ama madde baimlisiydi kullaniodu bu yusdnde olabilir smdiyse duydmki psikolojk tedavi gorumus en isini kaLßine sor o verir sana doru cevabi
    kaLßim dönüyor dünya gißi yine...!

Karar Dönemi Nevermind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    en derinden..

Alıntı CaaLaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ßnm erkek arkmda asaßiydi ßence en onemLisi asLa ve asLa üstüne dusmemen aL karsina duygusaL ßi konusma yap beLki ise yarar ßaziLari böLe giderse beni kaybedersn korkusu verio onuda deniebilirsn ama sorumlulu almam benm erkek arkm duzelmedi yillarca ama madde baimlisiydi kullaniodu bu yusdnde olabilir smdiyse duydmki psikolojk tedavi gorumus en isini kaLßine sor o verir sana doru cevabi

çağla adamı delirttinmi yoksa

paradox
    Guest

Sizi bilemem fakat sahsim adina konusucak olursam, hayatima bir insani dahil etmissem beni yormiycak, hayatin yukunu benimle paylasicak sevgi dolu biri olsun isterim.Bu saatten sonra kimsenin agresifligini filan cekemem valla...

Bazen kaldıramayacak gibi oluyorum ayrılmaya kalkıyorum ama bu sefer bakıyorum harap bitap içindeyim en ufak bişiy yaptığında ayrılık adını kuruyorum onunda beni çok sevdiğini biliyorum çok kıskanç bir yapım var acayip üstüne gidiyorum tel çalıyor kim bakim nosu ne ararım bak falan oluyorum halbuki çocuğun bişiy yaptığı yok ama içimdeki kurtcuklara laf söz geçiremiyorum hayatta kahveye falan gitmezdi çocuk kahveden çıkmaz oldu her eve gittiğinde ev tel çğr yapmasını istiyorum sonra bana beni çok sıkıyorsun falan diyor bende kavga çıkarıyorum sürekli yaşadığımız bu. bana bu yaştan sonra hsp vermek garibime gidiyor diyor ee ben sana veriyorum ya diyorum sen bayansın ben erkek oluyorrr oofff offfffff deli olacam heeee
    Hiçbir şey için ''benimdir'' deme Yalnızca ''yanımdadır'' de. çünkü ne altın, ne toprak, ne sevgili, ne yaşam, ne ölüm, ne huzur ne de keder HER ZAMAN SENİNLE KALMAZ!!!

Bu erkek kız meselesini aşamayız sadece tartışılır erkekler mi daha baskın kızlar mı kız yapsa şöyle olur erkek yapsa böyle olur nedir düşünceleriniz baylar bayanlar
    Hiçbir şey için ''benimdir'' deme Yalnızca ''yanımdadır'' de. çünkü ne altın, ne toprak, ne sevgili, ne yaşam, ne ölüm, ne huzur ne de keder HER ZAMAN SENİNLE KALMAZ!!!

Karar Dönemi CaaLaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    aLmnya

Alıntı Nevermind Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çağla adamı delirttinmi yoksa
    heeee o ßeni ciLdirtti ömrümü yedi ßende deLirttim
    kaLßim dönüyor dünya gißi yine...!

Eğerki Seviyorsa Sensizliği Göze Alamaz.

Çok Basit Değilmi? : )

Emin ol o kadar basit değil basit olsa kimse aşk için fedakarlık yapmaz olmuyor güle güle der ama aşıksan bazı şeylere gözyumuyorsun savaşıyorsun savaşmazsak ne yazıkki kazanamayız!!!

Sayfa 1/2 12 SonSon