Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: itiraf edıyorum sen mutlusun ve ben seni kıskanıyorum

Cahillik Dönemi

Alıntı med_cezir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    itiraf edıyorum senin mutlu olmanı kıskanıorum bazen

cok zor şartlarda tanıdık birbirimizi ısrarcı , sevecen tatlı ve kibar halin ilgimi çeksede cesaretsizliğim uzaklaştırdırdı hep birgün ansızın kapımın önunde durdun ocak soğunda bekliordun emrivaki tavrınla yanına geldim ve konuştuk ısrarına tatlı gülüşüne dayanamadım ve seninle sevgili olmayı kabul ettim
    günler geciyor haftalar gecıor sana olan aşkım hızla büyüyor sende bana karşı samimiyetinle yaklaşıordun biliordum sevıorsun.şubatın o keskin soğunda başkentin ortasında beni beklemelerin , seni beklemelerim buluştığumuz andaki sıcak ellerin hem ellerimi hem içimi ısıtıyordu.aşkımız büyüyordu.ve 14 şubat sevgililer günü elinde tektaş yüzükle sen işte o zaman hayat durdu , yaşam sadece sen ve ben idi artık kalbım yerinde değil hayal aleminde dolanıyordu ailenle tanışmam , ailemle tanışman ayların birbirini kovalaması gecen zaman arada kızgınlıklar küskünlükler olsada senden asla vazgecmeyecektim sen benden vezgecmeyene kadar.... 1 haftalık bir küsmenin ardından konuşuyoruz
    soğuksun , muttsuz ve uzak hemde cok uzaksın olmuyor dememi fırsat bilip yapamıyorum ayrılalım diyecek kadar cesur.ayrıldık ve sen herşeyi anında silip bitirdin.1 ay gecmiş dayanamadım msj cektim cvbın acı

-- nişanlanıyorum
    -+ hayırlı olsun demekten başka söz cıkmaz ağzımdan

nişanlandın 1 ayda hemde adaşım olan biri ile ne büyük tevafuk bu ya RAP...
    mutlusun , huzurlusun , sevıyorsun onu gülüp eğlenıyorsun ve nişanlanlısın.
    günler gecti haftyalar gecti aylar gecti mutlusun ama ben halen acı cekıyorum yapamıyorum sensiz bir başkasıyla...içimde bir tek sen biliorum sen bittin yoksun , ve imkansızsın ama halen içimnde haber salmışsın ellerle yüzüğünü istemişsin buna ne denirki buna ne cvp verilir ki.bilmıyorum kızamıyorum da ... dün uzaktan seni gördüm

mutlusun ve ben senin mutlu olmanı yine kıskandım
    içimden atamıcam seni sanırım
    çok üzüldüm herşeyi anlarım da bunca yaşanmışlığın üzerine nasıl yüzüğü ister.çok ayıp.üzülme desemde üzüleceksin ama acın zaman içinde hafifleyecek.İ;nşallah hakettiğin muttluluğa kavuşursun.

Banned

çok üzücü...umarım ozamndan bu zamana acın hafiflemiştir...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12