Sayfa 3/8 İlkİlk 1234567 ... SonSon
76 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: En Büyük Hayal(ler)iniz ?

hayal peres
    Guest

Unhappy

pcshik canim ya bende senin gibi düsünüyorum hatta belki komik gelecek ama hacivatla karagözü bilmeyen yok onlarin canlandirdiklari hayat ne kadarda güzel sakin renkli mutlu beni öyle bi hayatin icine atsinlar ömür boyu yasarim yada olmadi tiyatro tabi hep iyi bi rol olsun isterim kimseye bagimli yasamak istemezdim bi kendim ve bi kac arkadasim ve tiyatro hayatim ne bilim kilikdan kiliga girmek uff icimdekileri anlatamiyorum oysa simdi sorumlu oldugum 4 tane cocugum kocam kendimden cok onlari düsünüyorum ben kendimi unuttum biliyormusunuz garip bi sey ama ben biktim bu hayattan bakalim nereye kadar

hayal peres
    Guest

Unhappy

pcshik canim ya bende senin gibi düsünüyorum hatta belki komik gelecek ama hacivatla karagözü bilmeyen yok onlarin canlandirdiklari hayat ne kadarda güzel sakin renkli mutlu beni öyle bi hayatin icine atsinlar ömür boyu yasarim yada olmadi tiyatro tabi hep iyi bi rol olsun isterim kimseye bagimli yasamak istemiyorum
    bi kendim ve bi kac arkadasim ve tiyatro hayatim ne bilim kilikdan kiliga girmek uff icimdekileri anlatamiyorum oysa simdi sorumlu oldugum 4 tane cocugum kocam kendimden cok onlari düsünüyorum ben kendimi unuttum biliyormusunuz garip bi sey ama ben biktim bu hayattan bakalim nereye kadar

Cahillik Dönemi pcshik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı hayal peres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pcshik canim ya bende senin gibi düsünüyorum hatta belki komik gelecek ama hacivatla karagözü bilmeyen yok onlarin canlandirdiklari hayat ne kadarda güzel sakin renkli mutlu beni öyle bi hayatin icine atsinlar ömür boyu yasarim yada olmadi tiyatro tabi hep iyi bi rol olsun isterim kimseye bagimli yasamak istemezdim bi kendim ve bi kac arkadasim ve tiyatri hayatim ne bilim kilikdan kiliga girmek uff icimdekileri anlatamiyorum oysa simdi sorumlu oldugum 4 tane cocugum kocam kendimden cok onlari düsünüyorum ben kendimi unuttum biliyormusunuz garip bi sey ama ben biktim bu hayattan bakalim nereye kadar
    ablacım sen benim ayakta kalmama yardım edensin aa yapma böyle bence ideal bir annesin çocuklarınla da o renkli hayatını sürdürebilirsin...

Cahillik Dönemi negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

benim hayalim için önce adamakıllı köşeyi dönmem gerekiyor..şimdi ticaretle uğraşıyorum zaten de para kazanamıyorum ama bir gün çok para kazanıcam şehrin içinde büyük bir arsa satın alıcam oraya dev bir psikoloji hastanesi kuracağım..sadece psikolojik sorunları olanlar tedavi görecek..sağlık ekibi özenle seçilecek.hepsini insan sevgisi testine tabi tutacağım sonra işe alacağım..sonra o ekiple köy kasaba gezip ahırlara kapatılan toplumdan dışlanan yanlız olan ne kadar hasta varsa hepsini alıp tedavi ettireceğim..onlara iş bulacağım okutacağım..peşlerini asla bırakmayacağım..bu iyileşmez denilen hastaların hayatlarında mucizeler yaratacağım..olabilecekleri en iyi hale getireceğim..köyün delisi diye alay edenler karşılarında sapasağlam birini görecekler dipleri düşecek..benim en büyük hayalim buuu..hayal işte ama birgün olursa dünyanın en mutlu insanı ben olurum..
    GÖZLERİNDEN ANLADIM ÖNCE SONRA SÖZLERİNDEN... HİÇ Mİ SEVMEDİN HİÇ Mİ SEVİLMEDİN? YAĞMURDA YAŞATMAZ SENİ GÜNEŞTE ARTIK MEVSİM SONBAHAR

hayal peres
    Guest

Smile

arkadaslar kusura bakmayin ayni hatayi burdada yapmisim bi kac kez yazmisim ne bileyim güyya yalnislarimi düzeltecegim neyse bi dahaki sefere dikkat ederim hepinizden özür dilerim

Cahillik Dönemi elohir93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sırtıma çantamı takıp
    yürümek istiyorum
    bütün dünyayı gezmek
    çok ciddiyim bu konuda ve yapıcam=)

Karar Dönemi en!qma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ankara-Hukuk.
    bu sabah, odamda intihar ediyorum.
    her şey gri ve fransızca bir müzik çalıyor.

Alıntı negatif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim hayalim için önce adamakıllı köşeyi dönmem gerekiyor..şimdi ticaretle uğraşıyorum zaten de para kazanamıyorum ama bir gün çok para kazanıcam şehrin içinde büyük bir arsa satın alıcam oraya dev bir psikoloji hastanesi kuracağım..sadece psikolojik sorunları olanlar tedavi görecek..sağlık ekibi özenle seçilecek.hepsini insan sevgisi testine tabi tutacağım sonra işe alacağım..sonra o ekiple köy kasaba gezip ahırlara kapatılan toplumdan dışlanan yanlız olan ne kadar hasta varsa hepsini alıp tedavi ettireceğim..onlara iş bulacağım okutacağım..peşlerini asla bırakmayacağım..bu iyileşmez denilen hastaların hayatlarında mucizeler yaratacağım..olabilecekleri en iyi hale getireceğim..köyün delisi diye alay edenler karşılarında sapasağlam birini görecekler dipleri düşecek..benim en büyük hayalim buuu..hayal işte ama birgün olursa dünyanın en mutlu insanı ben olurum.
    negatif umarım bu hayalin umarım bir gün gerçek olur.. inanılmaz mutlu olurum.. hatta ilk başvuranlardan olurum herhalde...sadece sen değil hepimiz çok mutlu oluruz emin ol.. ama maddi bir sıkıntımız olacak mı

mesela tıbbi yönde benim hayalimde insanların beyinlerindeki belirli anıları silme yolunu bulmak.. önceden de vardı aklımda ama malum filmden sonra daha bir arttı isteğim.. yada zaman makinasını bulmak

Çıraklık Dönemi g1z4y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okuyup büyük adam olmak en büyük hayalim
    Yeter...Gel Artık Yeter...
    Karanfiller Açtı Gel.
    Kış Bahçesinde Güller,
    Beyaz Güller Açtı Geeeeel...!!!

Alıntı g1z4y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okuyup büyük adam olmak en büyük hayalim
    eheh inş g1z4y bende çok istiyorum onu ....
    paranio bence gerçekleştirmelisin isteğini çık ve yürü...

Sayfa 3/8 İlkİlk 1234567 ... SonSon