Sayfa 2/8 İlkİlk 123456 ... SonSon
76 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: En Büyük Hayal(ler)iniz ?

Cahillik Dönemi pcshik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet bencede goodnewsciim seninkiler zamanla olacak şeyler ama büyük hayal bu kişiden kişiye değişir...

ahh duba'cım astronot olmak.. hayallerinden biriydi çocukluğumun.. o havanın yerçekiminin olmadığı yerde bulunmak yaşamak.. bambaşka birşey..

dalgıç olmak vardı.. denizlerin iç yüzünü görmek , o dünyayı görmek- yüzmek balıklarla dokunmak onlara..

paraşütçü olcam derdim bazen kendimi yükseklerden boşluğa bırakmak isterdim... süzülmek gökyüzünde...

ve aklıma büyük hayallerimden biri daha geldi; balon'a binmek... o sepette durup gezinmek

ve ve ve gene hayallerimi süsleyen çok çok çok büyük ve imkansız bir hayal daha; uçmak.. ama öyle bir araçla değil (uçak,helikopter vb.) yada kanatlarım oluşsunda uçayım değil.. öylece uçmak .. peter pan gibi.. şöyle bir savurdum mu kendimi ayaklarım yerden kesilsin istedim hep.. kendimi boşluğa bıraktığım gibi süzüleyim istedim ama hiç olmadı olmayacak.. mutlu şeyler mi düşünmedim peri tozu mu aramadım ama olmadı

son olarak; neyler dank etti duba

Cahillik Dönemi goodnews - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

umarım olur.. Birde arkeolog olmak bi hayal benim için Çok hoş bir meslek ama günümüz şartları arkeoloji fazla değer veren tipten değil.. O yüzden sadece bi hayal mesela. Ama o kadarda üzmüyor olmaması. Pek de hayal sayılmaz aslında

Bende uçmak isterdim peter pan gibi.. Özellikle de İstanbul'un üstünde gezinmek.. (Ahh ahh beni en çok alıp götüren şehir) Ama yinede en büyük hayal yerine istediğim sevdiğim insanla mutlu olabilmek diyelim. Ne olursa olsun vazgeçmedim 4 yıldır.. Hala da en çok istediğim şey.
    Konu goodnews tarafından (08-11-2008 Saat 05:48 PM ) değiştirilmiştir.
    Hadi topla yüzünü prenses
    Üzülme katla hüznünü
    Kaldır çekmecene bir yerlere sakla
    Daha ömrünü tüketecek
    Nice yaraların olacak
    Kabukları düşecek
    Yeniden kanayacak

Banned

bende gitarımı alıp sahnede dünyayı uçurmak isterim...

evet bak arkeolog olcam da derdim
    ama öncelik sırası yaparsak;
    (tee küçükkenden beri olan şeyler bunlar...)
    - bir müzik grubunda solist olmak (mikrofon ve sahne ahh ahh)
    - oyunculuk (seslendirici dublajcı bilem olur; her ne deniyorsa)
    - uçmak (peter pan gibi)

aklıma geldikçe daha yazıcam..
    ve goodnewscim inşallah bir gün sevdiğine kavuşur onunla olur ve en büyük hayalinede böylece kavuşmuş olursun bunu gerçekleştirmek belki birazda senin elinde...

Karar Dönemi

ya bugune kadar hıc ders calısmadım hanı astronot olmak ıcınde nıraz zekı olmak lazım ama bn kendımı cok aptal hıssedıyorum.

ve ucmak aynen bnm de cok ıstedıgım bısı ayagımı şln kırdım kucukken..ama hala vazgecmedım o hayalım sayesınde cok yuksek duvarlardan atlaya bılıyorum sımdıbuda bı kac sanıyelıgıne ucmak oluyo bnm ıcın..ve su balon olayı yaparsın onu gıt kapadokyaya var
    arkeolog bnde cok ısterdım ama bolumum tm aretk cok gec..

ve bız cok kafa olduk ya üçümüz bnce msnden konusalımD:
    ters gidebilecek herşey ters gidecektir..

Cahillik Dönemi goodnews - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı duba* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bugune kadar hıc ders calısmadım hanı astronot olmak ıcınde nıraz zekı olmak lazım ama bn kendımı cok aptal hıssedıyorum.

ve ucmak aynen bnm de cok ıstedıgım bısı ayagımı şln kırdım kucukken..ama hala vazgecmedım o hayalım sayesınde cok yuksek duvarlardan atlaya bılıyorum sımdıbuda bı kac sanıyelıgıne ucmak oluyo bnm ıcın..ve su balon olayı yaparsın onu gıt kapadokyaya var

ve bız cok kafa olduk ya üçümüz bnce msnden konusalımD:
    bende tm seçip psikolog olcam
    Bence tam kıvama geldik
    Hadi topla yüzünü prenses
    Üzülme katla hüznünü
    Kaldır çekmecene bir yerlere sakla
    Daha ömrünü tüketecek
    Nice yaraların olacak
    Kabukları düşecek
    Yeniden kanayacak

Alıntı duba* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ve ucmak aynen bnm de cok ıstedıgım bısı ayagımı şln kırdım kucukken..ama hala vazgecmedım o hayalım sayesınde cok yuksek duvarlardan atlaya bılıyorum sımdı buda bı kac sanıyelıgıne ucmak oluyo bnm ıcın..ve su balon olayı yaparsın onu gıt kapadokyaya var

ve bız cok kafa olduk ya üçümüz bnce msnden konusalım
    yok canım yaf ne aptalı kaçmışsın sadece çalışmaktan bence boşwer zaten astronotlar aç kalıyo
    yaa evet bende yaa nasıl tırmanıyorum nasıl atlayabiliyorum bunun sayesinde iyi birşey..
    oley bunu öğrendiğim iyi oldu ve hiç kapadokyaya gitmemiştim farz oldu artık..
    dur bencede hemen özel msjla iletiyorum adresimi.. ki biz zaten goodnewsle konuşuyoruz

Karar Dönemi

ezikmişim ben ya
    ters gidebilecek herşey ters gidecektir..

yok cnm estf..

hayal peres
    Guest

Unhappy

pcshik canim ya bende senin gibi düsünüyorum hatta belki komik gelecek ama hacivatla karagözü bilmeyen yok onlarin canlandirdiklari hayat ne kadarda güzel sakin renkli mutlu beni öyle bi hayatin icine atsinlar ömür boyu yasarim yada olmadi tiyatro tabi hep iyi bi rol olsun isterim kimseye bagimli yasamak istemezdim bi kendim ve bi kac arkadasim ve tiyatri hayatim ne bilim kilikdan kiliga girmek uff icimdekileri anlatamiyorum oysa simdi sorumlu oldugum 4 tane cocugum kocam kendimden cok onlari düsünüyorum ben kendimi unuttum biliyormusunuz garip bi sey ama ben biktim bu hayattan bakalim nereye kadar

Sayfa 2/8 İlkİlk 123456 ... SonSon