5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: yaşadıklarım hangi tanıya giriyor- başka ne yapabilirim

Karar Dönemi vurguni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart yaşadıklarım hangi tanıya giriyor- başka ne yapabilirim

yaşadığım bir çok baskı ve tehditlerile olayların ardından pisikolojik dengemide yitirdim, önce sağlığımı bozanlar daha sonra beni istedikleri gibi kullandılar, ve işlettiğim kantin sözleşmesini sağlığımı bahane ederek fesih ettirdiler ki zaten sözleşmeyi fesih etmesem işlettiğim kantine uyuşturucu koyarak yakalatacağını söyleyen üniversite yönetimine boyun eğmek zorunda kalmıştım,

yaşadığım olaylar artık benim için yaşamı gereksiz kılıyordu önceleri yaşama hakkımı yok ederek bu yaşadıklarımı duyurman istedim,
    daha sonra çocuklarımın yaşamlarına yapılacak saldırıları düşünerek bu dünyaya daha fazla acı çekmememiz gerektiği düşüncesi ağır basmaya başladı.

birgece lavobaya gitmek için yatağımdan kalktıpımda ,ayakta olduğum halde kendimi yine yatakta görüyordum, sanki kendi içimden bölümerek çıkmıştım.

lavobadan döndüğümde yatakta kalan diğer ben'in; eşimi boğmak için eşimin üştüne eğilirken, arkadan boğazına sarılarak onu eşimin üstünden çekmeye çalışıyordum ki tırdnaklarımı boğazına geçiydiğimden ikimiz beraber yere yuvarlanmıştık, kafamın yere çarpmasıyla orada öylece kalmıştım kendime geldiğimde kardolabım yanında düştüğüm yerde duruyordum öylece,__ eşimi öldürmesini engelledim, ama boğazım acıyordu, gün ağırmaya baçlamıştı. ben kendimi psikoloji polikiniğinde buldum, bir yıla yakın ilaç tedavisi devam ediyor,
    bir ara ilaçlardan kurtulmak istedim yine sorunlar yaşamaya devam ettim ilaçlarımı düzenli olarak aldığımda cinsel sorunlar yaşıyorum

bunlar yaşadıklarımdan kısa bölümnler yaşadığım bu hastalık hangi tanıya giriyor, başka yapabileceğim birşey varmı?
    Evrenin yasalarındandır,/ hiç bir şey dibe vurmadan yeni başlangıçlara yönelemez,/ bu doğanın diyalektiğine tersinden bakmak, ve kendimizi aldatmak olur.
    Elbette yeni başlangıçlar olacak, ama, önce tüm dünyada, emek dibe vuracak, ve yeni başlangıçlara yönelecektir arayışlar, ki- o gün geldiğinde hiç kimse kendini bundan kurtaramayacaktır …….

Cahillik Dönemi pcshik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

psikoloji polikliğinde ne teşhis konuldu ? ilaç tedaviside aldığınıza göre birşey söylenmiştir diye düşünüyorum..

Karar Dönemi rockkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şizofrenin tam merkez belirtisi bu..ama tam anlamıyla öylemidir başka belirtilere de bakmak gerek

Cahillik Dönemi negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu soruyu doktoruna sormadın mı?geçmiş olsun.
    GÖZLERİNDEN ANLADIM ÖNCE SONRA SÖZLERİNDEN... HİÇ Mİ SEVMEDİN HİÇ Mİ SEVİLMEDİN? YAĞMURDA YAŞATMAZ SENİ GÜNEŞTE ARTIK MEVSİM SONBAHAR

Banned

geçmiş olsun,Allah şifa versin hocam..

Bence burdan daha çok doktrun sana koyduğu tanılar önemli.Burdaki yargılardan senin o hastalığın kesin ifadesine varılamaz.

Kullandığın ilaçları da söylersen,eminim uzman arkadaşlar biraz daha sağlıklı yorum yapabilirler.

bana şizofreni gibi geldi,ama inşallah değildir.

Bol sağlıklı günler.