günaydın ve iyi haftalar herkese..sitede yeniyim arkadaşlar..benim psikolojik rahatsızlığım ünv. yıllaında aneroksiya ile başladı ,ardından bana gece yeme bozukluğu olarak geri geldi,iki sene önce de panik atakla devam edip 3 aydır hala nedir işte tan bilmiyorum bipolar bozuklukla devam ediyor..yani nalıyacağınız ne arasan var ama şükürki iyiyim..zaten bipoların çok başındamışım benim bi şikayetim yok devamlı doktum var o keşfetti ve ilerlemeden kontrol altına alalım dedi..tabi burda aneroksiya bölümünde bunu kısa geçeyim..lise bitmiş,ünv.kazanmışım tam bu arada birgün kalktım ve ben zayıflayacağım dedim..hemen spora başladım bir bıçak inmişti beyni o günkü kahavaltıda asla kolarisi bol şey yemedim.. ve bi dahada ailemin çevremin hiç bir yalvarmalarına bakmadan tam 53 kilodan 38 kiloya düştüm..beni ara sıra gören arkadaşlarımda bi dehşet beliriyordu hepsi benim adıma üzülüyordu ama kim takarki..şuan düşünüyorumda o anki kararlılığın onda biri olsa bende fena olmaz) biraz kilo aldımda sağ olsun ilaçlar..üstüme kıyafet bulamamalrım,çocuk reyonundan giyinişleri,sinir bozukluğu,sürekli beynimde öten yeme sesleri ben benlikten çıktı elbet..2 yıldan fazla sürdü...kollarımda kıllanmalar başladı 8 ay rejl olmadım..ve zorlamalarla sonunda doktora gittim.. tabi kadın hastalıkları,dahileyi saymuıyorum...psikiyatris bana önemli bi konu oldğunu verdiği ilaçları içmemi ve devamlı gelmemi istemisene rağmen sadece bir kere gittim..şu an ÇOK PİŞMANIMMM..ben bu rahatsılığı bi süre sonra yendiğimi sandım..dur dedim ne yapıyorsun bu gidiş ölüme gidiyor.. evet biraz biraz yemeye başladığımı düşünürken bu seferde bi anda kontrolsuz yemeye başladım..irade kalmadı..geceleyim deli gibi yiyordum belki 6-7 defa kalkıyor ve ne varsa özellikle tatlıları götürüyorum..ve hersabah pişmanalık duyuyordum..ve şuan üzerinde 11 yıl geçti ve ben hala düzelemedim..iyice bozdum fonksiyonları..şuan istesemde aneroksiya için ilaç kullanamıyorum çünki bipolarım ve birbirine ters düşüyor..bu kadar yazdım arkadaşlar..çünki bu hastalığın başında olan arkadaşlarımızz versa LÜTFEN DOKTORUNUZA GİDİN VE VERECEĞİNİZ BİRKAÇ KİLO SİZİN BAŞINIZA TAMİRİ OLMAYAN RAHATSIZLIKLAR GETİRECEK VE BU YILLAR SONRA ÇIKACAK...BEN İSTESEMDE KONTROL ALTINA ALAMIYORUM VE YILLARDIR GECE YEME BOZUKLUĞUYLA SAVAŞIYORUMM...