Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ağlıyorum ilk kez günler sonra.

Cahillik Dönemi negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart ağlıyorum ilk kez günler sonra.

ağlıyorum ilk kez günler sonra susmak istemiyorum çok biriktim..hayatımın açmazlarından çıkamıyorum..çok özledim ben ölen sevgilimi ya çok özledim..geçmiyor bir türlü..herkes bütün arkadaşlarım bir hayat kurdular..bir ben kaldım böyle hastalıklarla uğraşan..bıktım bu hastalıktan..bitsin artık ne olur gene majör depresyon yaşamak istemiyorum.çok zor.özgünevimde yok..ben bittim benim hayatım bitti.en güzel yıllarımı psikyatrlarla geçirdim ben..nöbetlerim geçsin diye dişlerimi sıkarak geçirdim..allahım bu gece uyuyunca uyanmak istemiyorum artık.artık yarı akıllı yarı deli nefes almak istemiyorum..istemiyorum mücadele etmeyi yorgunum..8 yıldır bu hummanın içinde bütün hücrelerimi acıttım.hepsini hissettim..tutunacak kimsem yok..ailem anlayamıyor beni yazık onlarada yaşlı başlı insanlar..benle uğraşıyorlar..çöp gibiyim kapıcının almayı unuttuğu..nasıl bir hayat bu..isyan etmek için söylemiyorum..ama şu lanet beynimi değiştiremiyorum gücüm yetmiyor işte..ağlamak istiyorum bağıra bağıra bıktım ya bıktım ben bu hastalıktan geçmiyor ya geçmiyor..o ölmeseydi yanımda olsaydı bu kadar dibe vurmazdım..niye ya niye ben böyleyim niye bunları yaşıyorum çok mu kötü biriyim ben bu korkularım bitsin ailemi de aklımıda canımıda kaybetmekten korktuğum yeter ne olacaksa olsun bitsin artık bitsin geri döneyim eski hayatıma insan olduğumu unuttum ben ya yeter allahım yardım et bana allahım sadece sen yardım edebilirsin ne olur duy sesimi ne olur yanında olayım ne olur bunları niye yazdım bilmiyorum
    Konu 9 ŞUBAT tarafından (19-10-2008 Saat 06:30 PM ) değiştirilmiştir.
    GÖZLERİNDEN ANLADIM ÖNCE SONRA SÖZLERİNDEN... HİÇ Mİ SEVMEDİN HİÇ Mİ SEVİLMEDİN? YAĞMURDA YAŞATMAZ SENİ GÜNEŞTE ARTIK MEVSİM SONBAHAR

Karar Dönemi ^^T_U_B_İ_Ş_^^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    bıraktığın yerden...

bu duygular sana mı ait bilemıyorum çünkü seni yeni tanıyorum..
    hayat bu acısıyla tatlısıyla dolu işte
    ama vardır herseyde bir hayır sabretmekten başka birşey gelmiyor ki elimizden...
    İNSaNI YIPRaTaN GeRİDe BIRaKTIĞI YILLaRIN ÇoKLUĞU DeĞİL ,HeDeF YoKLUĞuDUR..

Çıraklık Dönemi atomcekirdegi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben de ağlıyorum negatif..Farklı bir sebepten belki ama şuan bunları yazarken bile yanaklarımdan son sürat akıyor gözyaşlarım.Diner mi ben de bilmiyorum...
    ARININ KUYRUĞUNA ZEHİR AĞZINA BAL VERİLMİŞTİR;NEYE TALİPSEN ONU ALIRSIN...

Cahillik Dönemi YAĞMURR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

keşke gözyaşlarımızı dindirebilsek ama bazan biz nakadar istesekte olmuyor..hap yaşadığımız acının en büyük olduğunu düşünür dayanamayacağımızı sanırız ama öyle bir zaman gelir ki daha önceden yaşadığmız acı şimdiki acımızı unutturmuş bile ben bunu çok iyi anladım her şey allah taktirinde çok fazla isyan etmemek lazımmış..senin içinde çok zor olmalı ama bunu başarabilirsin yeniden hayata tutunabilirisin ...ağlamaktanda utanma sıkılma ağlaki rahatlıyasın inş daha iyisindir.. sevgilerle
    ‎''Gel-git lerimin Sonuna Geldim! Yol Bitti ve En Sonunda; gitmeyi Öğrendim! İçim Kanaya Kanaya Güçlü Olmayı, Düşe Kalka Yere Sağlam Basmayı, Yaşanan Her Şeyi Sindirmeyi, Kötülükleri Kötüleri Yok Saymayı, Devam Etmeyi, Büyümeyi, Başarmayı Yani Eninde Sonunda Kendime gelmeyi Öğrendim...''

Moderatör eliftetik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

allah hepinizin gözyaşını sevinç gözyaşlarına çevirsin inşallah beni de bir arkadaşımın içten davranışı bu gün duygulandırdı ve gözlerim yaşardı

bu gün sulu göz günüydü galiba
    ONU BULAN NEYİ KAYBEDER

ONU KAYBEDEN NEYİ BULUR

BEN DOSTLARIMI NE AKLIMLA SEVERİM
    NE DE KALBİMLE SEVERİM
    OLUR YA KALP DURUR AKIL UNUTUR
    BEN DOSTLARIMI RUHUMLA SEVERİM
    O NE DURUR NE UNUTUR

Cahillik Dönemi negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

en yakın dostum geldi biraz önce halimi gördü 10 dk ourup gitti..birkaç tane teselli kelimesi o kadar..ben mi yanlış düşünüyorum yoksa yanlış insanları mı seçiyorum..olumsuz cümlelerimi dinlemek bile istemedi..bu ne demek şimdi anlamadım
    GÖZLERİNDEN ANLADIM ÖNCE SONRA SÖZLERİNDEN... HİÇ Mİ SEVMEDİN HİÇ Mİ SEVİLMEDİN? YAĞMURDA YAŞATMAZ SENİ GÜNEŞTE ARTIK MEVSİM SONBAHAR

Alıntı YAĞMURR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keşke gözyaşlarımızı dindirebilsek ama bazan biz nakadar istesekte olmuyor..hap yaşadığımız acının en büyük olduğunu düşünür dayanamayacağımızı sanırız ama öyle bir zaman gelir ki daha önceden yaşadığmız acı şimdiki acımızı unutturmuş bile ben bunu çok iyi anladım her şey allah taktirinde çok fazla isyan etmemek lazımmış..senin içinde çok zor olmalı ama bunu başarabilirsin yeniden hayata tutunabilirisin ...ağlamaktanda utanma sıkılma ağlaki rahatlıyasın inş daha iyisindir.. sevgilerle

İsyan etmiyorum,Allah öyle kullarından eylemesin beni..Ama işte öyle bir garip hal ki benimki,ne atsam atılıyor derdim ne de satsam satılıyor..Ben de hep offlarımın arasında kayboluyorum...

Alıntı eliftetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah hepinizin gözyaşını sevinç gözyaşlarına çevirsin inşallah beni de bir arkadaşımın içten davranışı bu gün duygulandırdı ve gözlerim yaşardı

bu gün sulu göz günüydü galiba
    Amiiin ablacım,beni düze çıkarack şey dua.Nolur ablacım şifa bulmam için dua eder misin?

Cahillik Dönemi BETÜLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    hayatın tam içinden

Alıntı atomcekirdegi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amiiin ablacım,beni düze çıkarack şey dua.Nolur ablacım şifa bulmam için dua eder misin?
    dualarımız seninle olsun atomcuk..allah şifalar versin...

ANCAK FİKİRDİR VARLIĞIN GERİSİ ET VE KEMİKTİR BİR YIĞIN!

Alıntı BETÜL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dualarımız seninle olsun atomcuk..allah şifalar versin...
    Sağol ablacım çünkü çok hatta tek ihtiyacım olan şey bu.İçten edilen dualar...

Sayfa 1/2 12 SonSon