Sayfa 3/3 İlkİlk 123
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: aldatıldım

Cahillik Dönemi negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

haklısın evlenirken eşler birbirine sadık kalmak için söz verir diğer erkek ya da kadınlar değil..erkek zaten yanlışın en büyüğünü yapmış olur..o zaten hatalı..hırsız o cezasını çeksin oky..benim anlatmak istediğim bayanların da buna alet olması ve bunu yaparken bundan utanmamaları..evli olduğunu anlayınca neden bırakmıyorlar..ya da bile bile başlıyorlar..erkek evli değilim diye yalan söyleyemez kardeşim.bizde ilişki yaşadık..ama önce adam akıllı araştırdık kimdir nedir ailesiyle tanıştık..ya hiçbirşey bilmiyorsan git nüfus kayıtlarına bak..hiç mi duruma uyanmıyor bu zavallı bayanlar..ben inanmam kardeşim..bir erkek evli olduğu halde bekarım diyorsa karşısında ki bunu anlamıyorsa ya çok cahildir ya da çok çakal..hiç mi ailesini sormuyor hiç mi tanışmak istemiyor..valla ben o kadar saf değilim..şüpheli bir durum varsa dibine kadar araştırır iki dakikada çözerim..yok boşanacağım dedi falan hikaye bunlar..kimliğinde evli yazan bir adamla hiç işim olmaz..bu ahlaki birşeydir ya..ne oldu türk kadınının değer yargılarına anlamıyorum..erkeklerin beyni yer değiştirmiş zaten..o kadar zayıf karakterliler ki ihaneti meziyet sanıyorlar.orda burda bir de şunlaydım bunlaydım diye övünüyorlar..sanki onurlu birşey yaptı bir de hava yapıyorlar.iğrençler sevginin yüceliğinden aşkın saltlığından haberleri yok.çok sıradan ve zayıflar..ben önce karakterine bakarım erkeğin saygı uyandırmalı bende.aşkı bitince dürüstçe söyleyip yoluna gidebilecek kadar şerefli olmalı..hayatta bir duruşu olmalı..kimse ciddiye almaz ki ihanet eden erkeğin onurunu şahsen ben almam fizanda sultan olsa gözümde pul kadar değeri olmaz..çünkü benim onurum var çok şükür..aklımda var..evli bir erkeğe aşık olduğunu söyleyen bayanlara uyuz oluyorum..ne aşkı yavv..aşk böyle kirli birşey değil ki..allah korusun öyle birşey yaşasam 100 metreden yolumu değiştiririm duygularım ilerler diye..bu bayanlar bir de ilişki yaşıyor düşün.erkekler yani kişilği zayıf olan erkekler aldatıyor önüne geçemiyorsan bayanlarda çare arıyorsun benim demek istediğim bu..onlar bari biraz sahip çıksalar aşkın onuruna ihanet ortadan kalkar demek istedim ben..çünkü bayanlar daha güçlüdür..temiz ahlak temiz toplum temiz çocuklar ve temiz bir gelecek mesaj buydu..hani steril ahlaklı bir toplum olalım ki o minicik çocuklar yanlışları doğru sanarak büyümesin duyarlı olalım birey olarak sorumluluk sahibi olalım yoksa banane ne ben kendi öz dünyama ne böyle çarpık ilişkiler sokarım ne de biri bana bunu yapınca susarım..obsesifim agresifim gelemem ben ali cengiz oyunlarına..şeffaf olsun duru olsun aşkı bari temiz tutalım diyorum..biraz vicdan yavv..aciz erkek aldatır komplexli erkek aldatır kişilik evrimini tamamlamamış erkek aldatır zira benim nezlimde daha sıfırdadır..bir de ona insan değerlerini aşılamakla uğraşamam mümkünse adam gibi adam olsun ha olmuyorsa da ben takılırım böyle yanlız..kötünün iyisi kesmez beni..illa en iyisi olacak..ondan evde kaldım ben
    GÖZLERİNDEN ANLADIM ÖNCE SONRA SÖZLERİNDEN... HİÇ Mİ SEVMEDİN HİÇ Mİ SEVİLMEDİN? YAĞMURDA YAŞATMAZ SENİ GÜNEŞTE ARTIK MEVSİM SONBAHAR

Karar Dönemi rockkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok düşünen evde kalıyo ben bunu anladım daha evlilk düşünmüyorum yaşım genç daha ama.ne biliim yaw.çok ta merakım yok diğer kızlar gibi hani olur ya sevgilisiz yaşayamayan tipler.işte onlardan olmadım hiç.sevgilisi olmayınca bunalıma giriyolar fln.ya yok.benm bunalımım da başka şeylerden oluyo mesela.sevgilim olsun die de arayışa girmedim öyle.bana gelenleri ben sevemedim bi türlü,sevdiklerim beni sevmedi nie böyle olur bilmiyorum.

evlilik diyince de,evlilk zor iş.sdc aşk için evlenirsen yarı yolda kalırsın.ileriyi de görme gerekir.bide aldatılma olayı var tabi.kötü bi durum.şuanda bildiğim var benim mesela ama bişey yapamıyosun.karışamassın.aldatılma olayında işler çok karışıktır.evli kadınlar da yapıyolar evli erkekler de..hiç farketmiyoo.....hiç hem de.kadın yada erkek die ayırmıyorum hiçbi zmn.heriki cins te aynı.bide şartlar fln bi hallere sürüklüyo insanları mutsuz olunca..kaçış yolu arıyolar genelde..ama iki insanı da güzel sözlerle oyalamak seviyo gibi davranmak en derin aldatmadır heralde.

ama aldatma çok karışık bi durumdur ya.adı bile insanı tuhaf ediyo gerçekten.

Karar Dönemi

Ben de aldatıldım ve erkeğim. Artık erkeklik ne kadar kaldıysa o sıfattan bile utanıyorum... Depresyondayım. Psikolojik destekten dahi utanıyorum. O suçu ben işlesem bu kadar yanmazdım ama damdan düşeni damdan düşen anlar. Ben çocuklarımın hayatlarını dikkate alarak o insana benzeyen şeyle birlikte yaşamaya devam ediyorum. Allaha havale ettim. Ne kadar hakkım varsa üstünde haram ettim. Yüzüne bile bakmıyor, bakamıyorum. Sana da tavsiyem bu olacak bırak Allah versin cezasını.
    BEN YANDIM ELLER YANMASIN...

Alıntı eliftetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonbahardayım hoşgeldin

içinde bulunduğun durumu da atlatırsın inşallah
    inşallah arkadaşım sağol

Alıntı lisayne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı olayı bende yaşadım .çok düşündüm yapabilirmiyim diye ama unutamadım.En zor unutulan acı yara adı herneyse.Kuruntularla yaşamak çok zor olucak hep bi şüphe güven kolay kazanılmıyor.Ben aldatıldım afettim..Sonrasımı tekrar aldatıldım.Şimdi ise kendi yoluna uğuladım.Bu yaşadığın inan sevgi değil başka psikoloji tercih edilmekten dolayı belki sana Buna yaptığı için belki iyi düşün
    bilmiyorum.ne yapıcam deliricem gibi.çok çresizim onsuz yaşay.mam gibi geliyor.önerin varmı

Alıntı 9 ŞUBAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aramıza hoş gelidiniz, geçmiş olsun .
    hoşbulduk sağolun

Alıntı Nomistake Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de aldatıldım ve erkeğim. Artık erkeklik ne kadar kaldıysa o sıfattan bile utanıyorum... Depresyondayım. Psikolojik destekten dahi utanıyorum. O suçu ben işlesem bu kadar yanmazdım ama damdan düşeni damdan düşen anlar. Ben çocuklarımın hayatlarını dikkate alarak o insana benzeyen şeyle birlikte yaşamaya devam ediyorum. Allaha havale ettim. Ne kadar hakkım varsa üstünde haram ettim. Yüzüne bile bakmıyor, bakamıyorum. Sana da tavsiyem bu olacak bırak Allah versin cezasını.
    biliyormusun ben birtanecik oğlumu bile düşünemiyorum.tek derdim unutmak.yeniden yaşama dönmek.eşimden emin olmak ama olmuyor işte sürekli aklımda ve heran içim parçalanıyor sanki.rüyalarım bile onların elinde.yardım almaktan hiiiiç çekinme.bak biz şuan yıkılmış olabiliriz ama utanç onlara ait.bende yardım alıcam ama evden çıkabilirsem.birde işini çok iyi yapan biri olmalı.

Karar Dönemi

Alıntı sonbahardayım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilmiyorum.ne yapıcam deliricem gibi.çok çresizim onsuz yaşay.mam gibi geliyor.önerin varmı
    canım benim kendine güven değmiyor inan 1 hafta önce senden beterdim çünkü gözümle gördüm aldatılışımı bu hayatımda görüp görücem en buyuk acıydı .44 kiloya düştüm affetmiştim zamanında ne oldu yine yaptı utanmadan baktı suratıma şimdi peşimde ağlıyo çocugu kullanıyor ama o bu anları yaparken kızını dusundumu kendşi mutlulugundan başka kımseyi duşunmedi bende kendime dedimki ugurlar olsun sadec kızım için varım ..Sende seni başakasına tercih eden birini onsuz hayata tercih et...

Sevgiler
    sana değmez bu sitemler sana değmez..Kalbime bir hançer sapla vur gitsin..Sana kızmıyorum sana son sözüm "Unut gitsin"...

Karar Dönemi

merhaba ben de yeniyim ve aldatılma vakalarına çok üzülüyorum isminiz ne acaba hayatiyat@hotmaile eklerseniz sevinirim konuşuruz

Sayfa 3/3 İlkİlk 123