5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ana Sayfa....

Karar Dönemi BEYOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Ana Sayfa....

Aslında bu bir şikayet değil sadece tavsiye yada rica diyelim...(Şikayetler bana her zaman uygulanılması rica edilen emrivaki gibi gelmiştir..)Sorunum anasayfa....Bana göre çok karışık,dağınık ve dolayısıyla da bu yapısıyla göz yorcu geliyor...Belki şuanki içeriğiyle ana sayfada gösterilmesi gereken başlıklar mevcut olabilir ama sanki en azından bunların dizilişi değiştirilebilir gibime geliyor....Farklı kategorideki vurgulanan konu veya başlıkların yanyana olmasıda yanlış bir diziliş tarzıdır,sayfayı geniş göstermek yerine uzun göstermek de ve bu uzunluğuda miniminize edebilmek için ara başlıklar kullanarak farklı tonlarda bu başlıkları vurgulayarak göstermekte mevcud basın yada yayın organlarınında okuyucu üzerindeki etkisini de pozitif olarak kullanmanın küçük bir püf noktasıdır..Ayrıca başlıkların ve konuların hatta ana sayfa renklerinin tek renge yoğunlaşmasıda sayfayı olduğundan daha geniş ve uzun gösterdiğinden gözleri fazlasıyla yoruyor ve konsantreyi zorlaştırıyor... Mavi rengin insan psikolojisi açısından rahatlatıcı bir özelliği olmasının yanı sıra bu rengin gerektiği yerde ve gerekli dozundan fazla kullanılması da rahatlatıcı olmaktan çok boşluk hissine düşürmektedir.....Aslında her ne kadar site ana sayfasında iki farklı renk olduğu söylenebilirsede bu renklerin birbirine yakın renkler olması gözü yanıltarak tek düzeliğe indirgiyor....Site işlerinden hiç anlamam,yani şuanki ana sayfa üzerinde değişiklikler yapılabilirmi yada yapılamazmı bilmiyorum ama bunu yapabiliyorsanız gerek gördüğünüz yerlerde küçük tavsiyelerde bulunabilirim....Ve siteye daha çok feedback sağlayacak üyelerin kayıt olmasını sağlamak içinde bence en önemli zaman sayfanın ilk ziyaret edildiğinde ziyaretci üzerinde bıraktığı etkidir...Bunun içinde nacizane olarak teklifim ana sayfanın daha kolay anlaşlır ve takip edilir düzeye indirgenmesidir....Sadece bir öneridir amacım işinize karışmak değildir......
    YAGMURU UNUTSAKTA İCİMİZ ISLAK,HER SÖZCÜKTE AYRI BİR ÖZLEYİŞ BİLMEMKİ BU NASIL KONUŞMAK...

Karar Dönemi PAPATYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Katiliyorum

Sicak Bir Merhaba
    Bende Arkadaşimizin Görüşlerine Aynen Katiliyorum.gerçekten Ilk Bakişta çok Dağinik Duruyor Konular.bazi Konularin Içerikleri Hiç Umumaldik Yerlerde.birde Gece Postasi Gibi Anlik Iletişime Geçebileceğimiz Bir Bölüm Olmali Bence...saygilar

Karar Dönemi BEYOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ayrıca eklemek istediğim hatta üzerinde durmak istediğim diğer bir konu açılan başlıklarda başlık sahibinin nicki gözükmüyor ilk yorumdan sonra en son yorum yapan üyenin nicki gözüküyor...Burada ki amaç belki konuların kişiselleştirilmesinden çok içeriğinin herkes tarafından okunması olsada,genede başlık açanın nickinin de ana sayfada konunun yan tarafında belirtilmesi daha iyi olur kanatindeyim.....
    YAGMURU UNUTSAKTA İCİMİZ ISLAK,HER SÖZCÜKTE AYRI BİR ÖZLEYİŞ BİLMEMKİ BU NASIL KONUŞMAK...

Karar Dönemi

bence kullandıkca alışılır herşeye,

Gümüş
    Guest

Alıntı PAPATYA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sicak Bir Merhaba
    Bende Arkadaşimizin Görüşlerine Aynen Katiliyorum.gerçekten Ilk Bakişta çok Dağinik Duruyor Konular.bazi Konularin Içerikleri Hiç Umumaldik Yerlerde.birde Gece Postasi Gibi Anlik Iletişime Geçebileceğimiz Bir Bölüm Olmali Bence...saygilar
    lak lak köşesi var canım bunun için...sanırım gözünüzden kaçtı