Herkese merhaba,

25 gunden beri sabahlari 20 mg. Paxil kullanmaktayim. Daha once hic ilac tecrubem olmamisti. Paxil kullanim sirasinda ortaya cikan yan etkiler ( Bulanti, istahsislik vs. ) gunluk yasamimi haddinden fasla olumsus etkilediginden 3 gunden beri aksamlari 25 mg Seroqual ile desteklemeye basladik.

Ilac kullaniminin tek basina kar etmeyecegini, bu tarz rahatsizliklarda kisinin kendi gayretinin asil paydayi olusturdugunun farkinda olmakla birlikte, Paxil kullanimi esnasinda bir iyiye gitme durumu sozkonusu degildi.

Nitekim, ilk 21 gunu doldurduktan sonra, kontrolume bir gun kala, aglama krizi gecirerek acil serviste verilen 0,5 lik Xanax ile kendime gelmistim.

Az oncede belirttigim gibi 3 gundur sabah aldigim 20 mg. Paxil ile beraber aksamlari 25 mg. Seroqual aliyorum. Hissiyat olarak biras daha rahatlamis hissediyorum.

Ancak bu sabah tuvalet ihtiyacimi gidermek uzere kalktigimda, idrarimda ciddi miktarda kan oldugunu gordum. Prospektusune bakildiginda, regl donemi ile ilgili duzensizliklere sebep olabilecegi belirtilmis ancak, idrarimda bu yogunlukta kan olmasi normal bir durum mudur? Aramizda benzeri olayi yasayanlar varsa ve tecrubelerini paylasirsa sevinirim...

Herkese acil sifalar diliyorum...