Sayfa 5/11 İlkİlk 123456789 ... SonSon
103 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: yardım lütfen

Karar Dönemi esen_gül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ailesi ile aranın iyi olması neyi değiştirirki:S umarım herşey onun adına yoluna girer ama mademki bişeyleri eğlencesine yapmayan bi insansın ve ciddi düşünüyosun bzı konuları ben bu kişiyle devam edebileceğinden şüphe duydum yani mutlu olablrmisn..sonuçta herkesn hayatı kendine değerlidir

Karar Dönemi

Alıntı esen_gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ailesi ile aranın iyi olması neyi değiştirirki:S umarım herşey onun adına yoluna girer ama mademki bişeyleri eğlencesine yapmayan bi insansın ve ciddi düşünüyosun bzı konuları ben bu kişiyle devam edebileceğinden şüphe duydum yani mutlu olablrmisn..sonuçta herkesn hayatı kendine değerlidir
    Ciddiyetimi sadece evlenmek felan olarak algılama.Ailesi ile aramın iyi olması benim için avantaj.Eskiden yapıpda cezasını ödetmediğim ve bu hatası dahil ondan acısı çıkacak.Benim kimsede 5 kuruş fazlam kalmaz.Bu zamana kadar da olmadı...
    Ben zaten bi çukurdayım neye inanacağımı bilemiyorum artık.Çevremdeki yanımdaki sevdiceğim insandan ihanete uğradım resmen..
    Konu metal34 tarafından (30-07-2009 Saat 09:35 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi aLoneaqLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    siyah, gök beyaz!

Geçmiş olsun diyerek başlamak istiyorum. Ben de seninle aynı kaderi paylaştım. Kız arkadaşım sürekli halisunasyon görüyordu ve bu beni cidden çok üzüyordu. Arkadaşların dediği gibi gördüklerinin aslında halisunasyon olduğunu anlatmakta çok zorlanıyordum. Mesela telefonda konuşurken bana birinden bahsediyor, anlattıkça anlatıyor, ee kim bu dediğimde az önce odamdaydı diyor. Aslında gördüklerinin hayal olduğunu kabul ediyordu fakat buna engel olamıyordu. En ufak mutsuzluğu, aynı gece halisunasyon görmesine sebep oluyordu. Ha birde şöyle ki, bir yandan da ruhani varlıklar olabileceğini düşünüyordu. Ben bunu, onun bilinç altında kılıf uydurma olarak değerlendirdim ama ne çare, anlatamadım. İlaç tedavisi görüyordu ve işe yaramıyor da değildi. Bir uzmana görünmesinde büyük fayda olacaktır arkadaşım, cidden ihmale gelmeyecek bir konu bu.
    Tekrar geçmiş olsun dileklerimle..

Saygılar.
    ¿?

"ki hükmümü kendim veriyorum.. Yakın beni sesim sorulara dönmeden. Küllerimin altında kalacak mutluluk sandığınız ne varsa.."

Karar Dönemi

Benim aklıma bir sürü şey geliyo.Bu konularda çok iyi düşünen biri değilim.Büyü veya 3 harfli gibi şeyler geliyo aklıma..

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

İşin aslını tamamen öğrenmeden ayrılma, sonra kendini suçlar daha çok acı çekersin.
    Kızların bir erkeğe yapabileceği en kötü şeydir sebep göstermeden bahanelerle, sevmiyorum demeden ayrılmaları, sonuna kadar git hastaysa tamam tedavi olur düzelir yok eğer başka bir sebebi varsa o sebebide yüzüne vurur gidersin. Sen ayrılma ama çokta peşine düşüp kendini yıpratma, biraz zaman geçsin işin aslı ortaya çıkar nasılsa.
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

Karar Dönemi

Alıntı platoni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşin aslını tamamen öğrenmeden ayrılma, sonra kendini suçlar daha çok acı çekersin.
    Kızların bir erkeğe yapabileceği en kötü şeydir sebep göstermeden bahanelerle, sevmiyorum demeden ayrılmaları, sonuna kadar git hastaysa tamam tedavi olur düzelir yok eğer başka bir sebebi varsa o sebebide yüzüne vurur gidersin. Sen ayrılma ama çokta peşine düşüp kendini yıpratma, biraz zaman geçsin işin aslı ortaya çıkar nasılsa.
    Evet aslında tam olarak yapmaya çalıştığım şey bu..Keşke yakında bir yerde olsaydı da gidebilseydim yanına..Ablası ile devamlı görşüyorum zaten.Bugün doktora götürdüler.Ablası zamana ihtiyacınız var ikinizinde diyo ondan sonra herşey düzelir diyo.Bakalım bekliom bende..

Karar Dönemi aLoneaqLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    siyah, gök beyaz!

Alıntı metal34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim aklıma bir sürü şey geliyo.Bu konularda çok iyi düşünen biri değilim.Büyü veya 3 harfli gibi şeyler geliyo aklıma..
    Yapma arkadaşım ya, gereksiz korkular yaratmayın içinizde.. Uyanıkken rüya görmek gibi birşey bu işte, farklı tanımlar yapmaya hiç gerek yok. O kadar korkuyor ki insanlar, ismini bile söylemeye çekiniyor yahu. Ben söylerdim de, korkulara da saygı duymak gerekir. Anlamaya çalıştığını hissettir sen kız arkadaşına, fazla da üstüne gitme. Tedavi ve sevdiklerinin yardımıyla atlatacaktır inşallah.
    ¿?

"ki hükmümü kendim veriyorum.. Yakın beni sesim sorulara dönmeden. Küllerimin altında kalacak mutluluk sandığınız ne varsa.."

Karar Dönemi

Doktor ağır depresyon teşhisi koymuş..Anti depresan vermiş.Zamanla geçer demiş.
    Şu anda benimle hala görüşmüyor..Ablası ile görüşüyordum ona da tepkimi gösterdim mesaj ile.Ablası onun telefonunu açmasını istemiyor(kafasını dinlesin felan diyor) ve ablasının bana dediğine göre diğer arkadaşları bile ona ulşmak için ablasını arıyormuş..
    Ablasına şu mesajı attım.:''Elinden geleni yaptığına inanıyorum .Kendi ilişkinde karşındaki kişinin sebepsiz sana kin beslediğini düşün.Sana hiç bir açıklama yapmadığını düşün.Bu durumda neler hissederdin?O beni şu an psikolojik olarak çökertti bunu başardı.Ama herşeyin bir bedeli vardır.Daldan dala atlamak ise niyeti bunu bilemem..Bunun yarını var 5 yıl sonrası var 10 yıl sonrası var..Onun için çok fedakarlık yaptım çok taviz verdim.O bunları görmez ise ileride başka şeyleri benim gözüm görmez.Ne olucak birazda ben unuturum biraz da ben görmemezlikten gelirim..Şimdi o aklını kullanmıyor bir kere de ben ileride kullanmam...Allah korkusu var bende ama herşeyi ona havale edemiyorum...''
    Ağır depresyon geçiren birisi halusinasyon görebilir mi?Böyle bana karşı bu tarz davranışlar sergilemesi bu şekilde cümleleler kurması normal midir?
    Bir de ondan bana birşeyler demesini istiyorum zaman istiyorsa ağzıyla söylesin ya da niyeti ne ise.Ablasına bu talepte bulunsam mI?

Cahillik Dönemi hoyrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

unuttuğun nokta şu an onun hasta olduğu, bun unutma derim ben...
    Deliler ve akıllılar, aynı derecede zararsız kimselerdir. Asıl tehlikeliler yarı deli, yarı akıllı olanlardır.

Karar Dönemi

Evet hasta.Ama ben bu durumu ne kadar bekleyeceğim daha?

Sayfa 5/11 İlkİlk 123456789 ... SonSon