Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Ben Şizofren Miyim

Karar Dönemi

Exclamation yq

yhaa arkadaslar sizfreni hastalıqı ordalıqa saldrıan insnlr hsdlıqı deildr sacmasapan sler yasmısnıs acaip sinr oldm sizofren kşiliq bosuqluqu ve hyl ile gerceqi hayl edememkdr sisn yasdıqlarınısda ;;;;; " ordalıqa saldrıan zararlı insanlar " ne bu yha biras arastırbda bşileri onumuse sunun kulakdn dolma bilgilerle gidipde milletin aklına ynns sler sokmyn enasındn bilmynlre

mmontessori
    Guest

Alıntı Mumya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba .

Sitenizi görünce hemen atladım. Artık bi şeyleri birileriyle paylaşmam gerekiyor. onun için hemen başlıyorum.

Henüz lise 2 öğrencisiyim. Bi kıza aşık oldum lise 1 de. Bunu hep içime attım. Mayısta bi arkadaşım söylemiş ona. Ama kızın çıktıı biri vardı. Ondan sonra kız artık benimle konuşmamaya başladı vs vs normal durumlar işte... Yaz tatili başladıktan sonra çok saçma şeyler olmaya başladı. Elimde olmadan bazı şeyler yapıyordum. Hayal dünyasında yaşıyordum. İnternette de sanalda tanıştıklarımı hayal dünyamı gerçek gibi anlatıyordum. Giderek daldım ben buna. Artık yaşamımın bir parçası haline geldi. Dün okullar açıldı. Gerçeklere geri döndüm. Çevreme bi bakındım şöyle. 1 Saat sonra aklıma takıldı. Az önce ben hayal mı kurmuştum yoksa yaşamış mıydım. Yaz tatilinde yaşadıklarımı düşünüyorum. Hayal ile gerçek arasında bi yerdeler. Ben de oraya sıkıştım. Eziliyorum artık hayallerimde. Ne yapabilirim? Bana yardım edin ben şizofren miyim?
    sevdim seni roman yada tiyatro oyunu yazmaya başla ilerde ünlü bi yazar olabilirsin belki
    ortada bi top var sağ taraftan başka sol taraftan başka görünür.
    hangi taraf hoşuna gidiyosa o taraftan bak
    kendini sev insanların düşünceleri sana şekil vermesin sende insanlara şekil vermek gibi bi çabaya girme kendini hiç birzaman aşağılama

Karar Dönemi

Standart ..

slm arkadaşlar
    doğrusu sorununmun ne olduğunu öğrenmek istiyorum ve bana yardımcı olursanız cok sevinirim

ben durmadan herkezin bana baktığı hissine kapılıyorum özelliklede karşı cinsin
    beni takip ettiklerini ve hatta hepsinin benden hoşlandığını
    istediğim bişey olmazsa hayallerle kendimi avutuyorum...

Süper Moderatör Selina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Berlin

allah şizofren hastaliktan uzak tutsun
    ben biliyorum
    cünkü kendim şizofrenim
    sonunda erken emekli olmam, devlet tarafindan mecbur kaldim

Öncelikle Şizofreni değilsin Şizofrenler tehlikeli ve saldırgan olur diyen arkadaşa sormak istiyorum hayatında kaçtane Şizofren gördün...

internette yazıştığın kişilere hayallerini gerçekmiş gbi anlatıyosun ama bunların hayal olduğunun farkındasın ve yaptığının yanlış olduğunu bilincindesin ve pişmanlık duyuyosun bu senin içgörü sahibi olduğunu gösterir..ve maaaaşşşallah zekanda yerinde kız arkadaşın adına yeni bi msn acıp ordan kendi arklarınla kız arıı tanıştırman fena bi fikir değil..

Benim anladığım kadarıyla Şizofren değilsin ancak sen yinede bi Pisikiyatra görün çünkü biz kulaktan dolma olmasakta birine teşhis koyabilecek kadar yeterli bilgiye sahip değiliz..
    O odada birileri var...

Sayfa 3/3 İlkİlk 123