Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon
57 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: eşine aşık mısın gerçekten

Karar Dönemi

Standart sevgi olmadan evlilik olmazki

sevmeden bı catı altında yasamak bunun adı evlılık degıldır zaten....sevginin tanımıda devreye gırıyo burda tabı herkese gore degısen:sevgı emektır,güvendir, fedakarlıktır.. sadece yanyana oldugu için bile sevınmektır ıçten içe...ben ailemden anne ve babamdan bunu goruyorum...

paradox
    Guest

Alıntı be happy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevmeden bı catı altında yasamak bunun adı evlılık degıldır zaten....sevginin tanımıda devreye gırıyo burda tabı herkese gore degısen:sevgı emektır,güvendir, fedakarlıktır.. sadece yanyana oldugu için bile sevınmektır ıçten içe...ben ailemden anne ve babamdan bunu goruyorum...
    Ne mutlu sana arkadasim.malesef her cocuk sizin kadar sansli olamiyor bu konuda..

hayal peres
    Guest

evet bende esimi cok sevdim ve 18 yildir evli olmama ragmen halen cok seviyorum onsuz bi hayat düsünemiyorum önceleri asik olduguma inanirken simdi ona karsi halen biseyler hissettigimi bildigim halde sanki aliskanlik gibi geliyor arkadaslar ve bu benim canimi cok acitiyor korkuyorum ya gercekden öyleyse ona ihanet ettigimi düsünürüm

hayal peres
    Guest

Question

evet bende esimi cok sevdim ve 18 yildir evli olmama ragmen halen cok seviyorum onsuz bi hayat düsünemiyorum önceleri asik olduguma inanirken simdi ona karsi halen biseyler hissettigimi bildigim halde sanki ask degilde artik b aliskanlik gibi geliyor arkadaslar ve bu benim canimi cok acitiyor korkuyorum ya gercekden öyleyse ona ihanet ettigimi düsünürüm

hayal peres
    Guest

Question

evet bende esimi cok sevdim ve 18 yildir evli olmama ragmen halen cok seviyorum onsuz bi hayat düsünemiyorum önceleri asik olduguma inanirken simdi ona karsi halen biseyler hissettigimi bildigim halde sanki ask degilde artik bi

aliskanlik gibi geliyor arkadaslar ve bu benim canimi cok acitiyor korkuyorum ya gercekden öyleyse ona ihanet ettigimi düsünürüm

hayal peres
    Guest

Question

evet bende esimi cok sevdim ve 18 yildir evli olmama ragmen halen cok seviyorum onsuz bi hayat düsünemiyorum önceleri asik olduguma inanirken simdi ise sanki ona karsi hissettiklerim bi aliskanlikdan ibaret gibi geliyor eger öyle ise ona ihanet ettigimi düsünürüm bilemiyorum

hayal peres
    Guest

Unhappy

bende esimi cok sevdim ve 18 yildir evli olmama ragmen halende seviyorum ama simdi hissettigim sadece bi aliskanlikdan ibaretse ona ihanet ettigimi düsünürüm

hayal peres
    Guest

Unhappy

ya kusura bakmayin arkadaslar her seferinde bi yalnisimi düzelteyim derken dört bes kere yazmisim ayni konu hakkinda cok utandim simdi özür dilerim

Cahillik Dönemi negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

önemli değil yavvvolur böyle şeyler..2 kerede anlayanlara yardım etmiş oldun
    GÖZLERİNDEN ANLADIM ÖNCE SONRA SÖZLERİNDEN... HİÇ Mİ SEVMEDİN HİÇ Mİ SEVİLMEDİN? YAĞMURDA YAŞATMAZ SENİ GÜNEŞTE ARTIK MEVSİM SONBAHAR

hayal peres
    Guest

bende esime asik oldum 9 subatinda dedigi gibi zamanlada sevgi tutku tarifi mümkün olmayan bi bag

Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon