Sayfa 5/5 İlkİlk 12345
47 sonuçtan 41 ile 47 arası

Konu: aranızda gerçekten hasta olan var mı

hayal peres
    Guest

kavgayla baslayan arkadasliklar sonunda mutlaka dostlukla bitermis herhalde bizde kötü basladik insallah bundan sonra birbirimize destek oluruz ayrica sanada gecmis olsun diyorum allah safi ismiyle tecelli etsin sana sifa versin arkadasim kendine iyi bak

Karar Dönemi

kardes sana katılıyorum gercekten hastalıkla hıc ılgılenen yok eften puften konularla benımde canım sıkıldı bız burda bı nebze de olsa hastalıkla ılgılı fıkır sahıbı olmaya calısıyoruz sıtede bıkac yerı gezdım hep sorun hep gergınlık bununla bı yere ulasılmaz arkadaslar madem boyle bı forum actınız ınsanları azsa olsa fıkır sahıbı yapın sıteye gırdım gırelı kafamda bı suru soru ısaretı kaldı neyı paylasamıyosunuz anlamıs degılım neyse bunlar benı asar sıze kolay gelsın ha bıde arkadas sormus gercekten hasta olan varmı dıye evet ben gercekten hastayım ama boyle bı sıteye gırıpte kafamdakı mılyonlarca soru ısaretıne yenısını ekleyemem kusura bakmayın arkadaslar sıze kolay gelsın zannedersem bız bu yolu yanlız yuruyecegız

paradox
    Guest

Alıntı xx1gokhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardes sana katılıyorum gercekten hastalıkla hıc ılgılenen yok eften puften konularla benımde canım sıkıldı bız burda bı nebze de olsa hastalıkla ılgılı fıkır sahıbı olmaya calısıyoruz sıtede bıkac yerı gezdım hep sorun hep gergınlık bununla bı yere ulasılmaz arkadaslar madem boyle bı forum actınız ınsanları azsa olsa fıkır sahıbı yapın sıteye gırdım gırelı kafamda bı suru soru ısaretı kaldı neyı paylasamıyosunuz anlamıs degılım neyse bunlar benı asar sıze kolay gelsın ha bıde arkadas sormus gercekten hasta olan varmı dıye evet ben gercekten hastayım ama boyle bı sıteye gırıpte kafamdakı mılyonlarca soru ısaretıne yenısını ekleyemem kusura bakmayın arkadaslar sıze kolay gelsın zannedersem bız bu yolu yanlız yuruyecegız
    Sevgili Gokhan siz bu foruma uye olurken tam olarak nasil bir beklenti icerisindeydiniz aceba? Burada psikolog, psikiyatrlardan olusan bir gurup tarafindan ozel terapi alma umidiyle gelmisseniz elbette hayal kirikligi yasamanizda kacinilmaz.Sizde artik bu forumun bir uyesi oldugunuza gore, olusmasini istediginiz o sicak ve seviyeli ortamin temellerini atmakla baslaya bilirsiniz ise..

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Benim pek önemsenecek bir psikolojik rahatsızlığım yok, çekingenlikten kurtulmak için buraya üye oldum, buraya üye olduğum zaman hayatımın en kötü zamanlarıydı bu site pek çok şeyi görmeme, ve aşmama yardım etti her ne kadar hasta olmasamda bende psikolojik yönden çökmüş bir insan olduğum için buraya üye oldum, durumumu bir hastalıkla isimlendiremediğim için üye olmasamıydım yani?
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

Karar Dönemi
    Yer
    Turkey

ne desem boş.

Karar Dönemi seratonin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Thumbs down

Alıntı rockkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla onlara sorarsan vazgeçmezler.diğerleri dediklerimizin artık yaşam felsefesi bu.alışverişe çıkıyorum mesela yada dışarda yürüyorum.bayanlar,öyle değişikki bende bir bayan olmama rağmen,yüzlerde okunan o fesatlık,hasetlik,kıskançlık bakışlarını yakalıyorum.birbirlerine bakışlar,hareketler,beden dili..hani insan mutsuzdur bunu anlarsın.ama bu dediklerim çok daha farklı.başkalarına karşı olan şeyler bunlar ve şaka gibi.mutsuzluğundan değil hasetliğinden.böyle şeyler oluyor resmen ters bakıyo sana.önünden geçiyo mesela.kaldırıyosun kafanı,ya o yüz var ya hasetlik akarmı gözünden yüzünden.hani önyargı dediğimiz şey var ya.bu o da değil.önyargıda insanı uzaktan da olsa bi süre görürsün önyargılı olmaya başlarsın.ilk gördüğün daha yeni gördüğün birine insan nasıl hasetçe yaklaşabilir aklım almıyor.nys erkeklere gelirsek,onlardan genel olarak bahsedilemez.denk geldiğimde sinir olduğum şeylerden birisi,yannda sevgilisi,eşi vs.. olduğu halde başkalarına alıcı gözle bakması,gözgöze gelmeye çalışması..yada yaşını başını almış bi adamın,bayanları baştan aşağı süzmesi,önüne geleni..küçücük okul çocuklarını süzmesi..hani sevecen gözlerle değil..gizli gizli..gördükçe sinir doluyorum..elimden gelse parçalıycam..küçücük kıza ne die bakarsın neler söylüyorum içmden..bazen yanımda birisi varsa sesli de bişeyler söylüyorum sinirimden..dışarda genellikle olan bişey bu heryerde..ama bayanlar açısından çoğu bayan anlattığım gibi diyebilirim..ya insanlar kendine gelsin ya.yani ben kimin hasta olduğunu anlayamıyorum.bahsettiğim şeyler hrşey değil..dışarıya çıktığımda en çok gördüklerim bunlar die bunları yazdım.izlenimlerim sdc sizlerin de anlayabileceği şeyler..daha o kdr çok şey var ki.kim hasta ben çözemedim.hayat hep bahsttiğim gibi ilerliyor ama.benim düşüncelerimmi yanlış olan.ben o çıkarcılığın düzenine girmeyi sevmiyorum.
    ve negatifçim,gerçekçiyim diyosun.benim de hayatımda en çok söylediğim şey bu.herkese en çok söylediğim laf gerçekçiyim die deli gibi bağırmak,beni anlamayanlara bunu ısrarla söylemek.herşeyim gerçek yüzünü görmek bazen zor oluyor.herşeye gerçek gözle bakmak.birazda pembe bulutlarda dolaşmak gerekiyo bazen.ama onu ben de yapamıyorum.uyamıyorum bişeylere.gerçekleri değiştiremem yokmuş gibi sayamam,sayamıyorum
    sana birşey demiyorum ve beni affet ama seni alnından öpüyorum şuna inan ben bir bayandan böylesi bir bakış açısı ilk defa görüyorum
    aynı dili konuşanlar değil aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir

Cahillik Dönemi devhis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gerçekten hastalar var tabiki.
    şimdi senin hayalinde,koşun,yetişin,yangın var yanıyorum diye sağa sola koşturan hastalar canlanıyordur.
    öyleleri de var tabi.o noktaya gelebilen "hepimiziz" aslında.
    hepimizin böyle dibe vurduğu zamanlar oluyor.
    burda 2 çeşit insan tanıdım ben:
    hasta oldukları için ne diyeceklerini bilemeyenler,çare arayanlar.
    hem hasta,hem doktor olup,diğerlerine de yardımcı olmaya çalışanlar.
    bir tane terapist var aramızda minnie,ben bir bilgi istemiştim,hemen ilgilendi sağolsun.
    ✿⊱ Anladım ki susmak bir cüsse işi. Derin denizlerin işi. Sığ suları en hafif rüzgarlar bile coşturabiliyor. Derin denizleri ise ancak derin sevdalar. Anladım ki, derin ve esrarengiz olan her şey susuyor. Anladım ki susan her şey derin ve heybetli...
    ✿⊱ Bazılarının sadece normal olmak için ne büyük çaba sarf ettiğini kimse fark etmiyor.
    Albert Camus

Sayfa 5/5 İlkİlk 12345