9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: psikoloji

Standart psikoloji

ya ben doktora gitmek istiyorum kafamı boşaltmak istiyorum ama bunu aileme nasıl söylicemi bilmiyorum ya onlar benim herşeyi unuttuğumu sanıyolar bende öyle sanıyodum ama değil ya biliyorum sınıfta kaldığımın üstünden 2 sene geçti ama ben hala eski olanları unutamıyorum insan gece yattığı zaman herşeyi hatırlıyo ne kadar unutmaya çalışsada gece kendiyle tek kaldığı zaman olmuyo ailem herşeyi unuttuğumu sanıyo ama öyle değil ya babam ve annem ne derdin varsa bizmle paylaş diyolar ama anlatamıyorum offffff öle işte anlatmak istedim

Karar Dönemi

okulda yaşadıgın sorun seni çok derinden etkilemiş ve bunu yalnız kaldıgında fazlasıyla yaşıyorsun,madem anne baban paylaş diyorlar sende onlara açıkça soyle duşuncelerini uzman birinden destek almak istedigini açıkça soyle en kotu ihtimalle olumsuz tepki verirler ama ya seni desteklerlerse senin için daha iyi olmayacakmı denemekte fayda var .

Alıntı KARINCA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okulda yaşadıgın sorun seni çok derinden etkilemiş ve bunu yalnız kaldıgında fazlasıyla yaşıyorsun,madem anne baban paylaş diyorlar sende onlara açıkça soyle duşuncelerini uzman birinden destek almak istedigini açıkça soyle en kotu ihtimalle olumsuz tepki verirler ama ya seni desteklerlerse senin için daha iyi olmayacakmı denemekte fayda var .
    öyle ama annem ve babam beni anlamıyorlar doktora ne anlatıcaksan bizede aynısını anlat diyolar ama anlatamıyorum işte bunu anlamıyolar

Moderatör eliftetik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı banbis_5491 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya ben doktora gitmek istiyorum kafamı boşaltmak istiyorum ama bunu aileme nasıl söylicemi bilmiyorum ya onlar benim herşeyi unuttuğumu sanıyolar bende öyle sanıyodum ama değil ya biliyorum sınıfta kaldığımın üstünden 2 sene geçti ama ben hala eski olanları unutamıyorum insan gece yattığı zaman herşeyi hatırlıyo ne kadar unutmaya çalışsada gece kendiyle tek kaldığı zaman olmuyo ailem herşeyi unuttuğumu sanıyo ama öyle değil ya babam ve annem ne derdin varsa bizmle paylaş diyolar ama anlatamıyorum offffff öle işte anlatmak istedim
    bambişçim üzülme geçmişe adı üstünde geçmiş gitmiş defteri dürülmüş olarak bak. dünya ileri sarıyor bu yazımı okurken saate bak oda ileri sarıyor
    a benim canım sen niye geri sarıyosun.mdem geceleri hep bu olayı düşünüyorum diyorsun lütfen bu yazıyı okuduğun gece birde şu açıdan baksan.
    ben çabaladım bu tablonun daha iyi olması için ama bu şekilde bu kadar gerçekleşti her şeyde bir hayır var mutlaka bunda da benim için bir hayır vardır

canım benim bazen hayır gibi görünen birşeyin ardında şer
    şer gibi görünenin ardında da hayır gizli olabilir

sevgiler
    ONU BULAN NEYİ KAYBEDER

ONU KAYBEDEN NEYİ BULUR

BEN DOSTLARIMI NE AKLIMLA SEVERİM
    NE DE KALBİMLE SEVERİM
    OLUR YA KALP DURUR AKIL UNUTUR
    BEN DOSTLARIMI RUHUMLA SEVERİM
    O NE DURUR NE UNUTUR

Karar Dönemi _zeep_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seni cok ii anlıyorum çünkü bende 3yıl önce sınıfta kaldım ve bir sürü sorun yasadm bunları ozaman atlatamadm ve intihar ettim sonradan cok pişman oldum ve suan yeni yeni bitiyor o eskide yasanan seyler gercekten zamanla gecio ve güvendigin biriyle paylaş herseyini içinde hiç birsey kalmasın yoksa ozamanla seni rahatsız eder...
    Acılar Sürmez,Zaman En Güzel Çare Unutursun sende Hadi Hadi GİT...

Karar Dönemi

Question

Alıntı banbis_5491 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öyle ama annem ve babam beni anlamıyorlar doktora ne anlatıcaksan bizede aynısını anlat diyolar ama anlatamıyorum işte bunu anlamıyolar
    bazen anne babalar kendilerini doktordan bilgili sanır bu hatayı bir baba olarak ben bile yaptım
    açık veısrarcı ol sewgilerimle

herkeze teşekkür ederim

Karar Dönemi

canım geçmiş başka türlü yaşanma ihtimali olmadığı için böyle yaşanmıştır.insanın hayatında seçenekler ve kararlar vardır.birşeyleri tercih etmek zorundasın.ister geri dönüp değiştiremediğin şeylerle doldur hayatını ki bunun sonucunda kendine güvensiz mutsuz beceriksiz bir insan ol yada geçmişte yaşadığın herneyse ''öyle yaşanması gerekiyordu yaşandı'' diyerek utançlarını, pişmanlıklarını ,özlemlerini kabul et ve nihayetinde bir insan olduğunu bazen devler ülkesinde cüce bazen cüceler ülkesinde dev olmayı kabul et.yani kimse mükemmel değildir

Çıraklık Dönemi birmelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayatın bir sahne olduğunu düşün..hepimize belirli roller verilmiş..rollerimizi seçme şansımız olmadı ama oynama konusunda mecburuz..O an sana verilen görevi yerine getirmişsin hepsi bu. Sınıfta kalman gerekiyormuş kalmışsın. Ve nerdeyse birgün oyunun sonuna gelecek kendi sahneni kapatacaksın ama sen halen çok öncelerde kalan o hoşlanmadığın rol için üzülüp durmaktasın..ve ona üzülmekten sana verilmiş olan diğer sahneleri olması gerekitiği gibi iyi oynayamıyorsun..bunun farkındasın değil mi? Öyleyse silkelen, kendine gel ve güzel işler başar.
    Susturma yüreğini,
    kalkar her boran, her sis
    her şey unutulur…
    En umutsuz bir anda
    yağan yağmur,
    toprakta
    capcanlı bir umut olur…