Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Beyin Dalgalarını Yönlendirmek ve Kullanmak

Çıraklık Dönemi atomcekirdegi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Neden kulaklık sorusunun cevabını da öğrendim arkadaşlar,kulaklık harici dinleindiğinde ses etrafa dağıldığından beyin onu sıradan bi ses edasıyla algıladığından etkili olmuyormuş,kulaklıkla dinlendiğinde beyinle doğrudan temas sağlandığından beyin onu kendi üretmiş gibi algıladığından istenilen moda geçiş sağlıyor..
    Bu arada dalgaların en az 2 saat arayla dinlenilmesi gerekiyormuş..Yani moddan moda geçmek için 2 saat beklememizi tavsiye ediyorlar..
    Yalnız internette yaptığım araştırmada aşırı kullanımının beyin kanamasına sebep olabileceği yolunda iddialar ortaya atılmış ama henüz doğruluğu ıspatlanabilmiş değil tabi...
    ARININ KUYRUĞUNA ZEHİR AĞZINA BAL VERİLMİŞTİR;NEYE TALİPSEN ONU ALIRSIN...

Karar Dönemi Amarth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı atomcekirdegi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden kulaklık sorusunun cevabını da öğrendim arkadaşlar,kulaklık harici dinleindiğinde ses etrafa dağıldığından beyin onu sıradan bi ses edasıyla algıladığından etkili olmuyormuş,kulaklıkla dinlendiğinde beyinle doğrudan temas sağlandığından beyin onu kendi üretmiş gibi algıladığından istenilen moda geçiş sağlıyor..
    Bu arada dalgaların en az 2 saat arayla dinlenilmesi gerekiyormuş..Yani moddan moda geçmek için 2 saat beklememizi tavsiye ediyorlar..
    Yalnız internette yaptığım araştırmada aşırı kullanımının beyin kanamasına sebep olabileceği yolunda iddialar ortaya atılmış ama henüz doğruluğu ıspatlanabilmiş değil tabi...

Evet atomçekirdeği dün uyuyamadım kulaklığı takıp yarım saat 4 farklı mod dinledim programı anlama ve deneme amaçlı uykumu getirmek için ve düzgün rüyalar görmek için. Yattım başım çok kötü ağrımaya sızlamaya başladı, kabuslar gördüm uyku boyunca sıkıntılıydım. Fazla dinlenmesi zararlı bencede aşırıya kaçmamak lazım. Nasıl spor yaparken vücut kaslarını güçlendirirken yoruluyoruz bundada sinyaller beyin kaslarımızı yoruyor aşırıya kaçınca beyin kanaması yapabilir ben inanıyorum buna...
    Konu Amarth tarafından (02-07-2008 Saat 12:38 PM ) değiştirilmiştir.

Çıraklık Dönemi atomcekirdegi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Amarth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet atomçekirdeği dün uyuyamadım kulaklığı takıp yarım saat 4 farklı mod dinledim programı anlama ve deneme amaçlı uykumu getirmek için ve düzgün rüyalar görmek için. Yattım başım çok kötü ağrımaya sızlamaya başladı, kabuslar gördüm uyku boyunca sıkıntılıydım. Fazla dinlenmesi zararlı bencede aşırıya kaçmamak lazım. Nasıl spor yaparken vücut kaslarını güçlendirirken yoruluyoruz bundada sinyaller beyin kaslarımızı yoruyor aşırıya kaçınca beyin kanaması yapabilir ben inanıyorum buna...
    Sanırım bizim gibi henüz bu konuda yeterli bilgisi olmayanların factory kısmını kullanması gerek amarth..Çünkü sonuçta dalgaların frekansını yanlış ayarladığımızda tıpkı bi uzaktan kumanda gibi beynimizi yanlış yere yönlendirmiş oluruz..Ve uzmanlar yarım saat-45 dakika gibi bir süre dinlememizi tavsiye ediyorlar.Eğer mod daha doğrusu frekans veya dalga geçişi yapacaksak 2 saat beklememizi öneriyorlar..Eğer doğru kullanılırsa program ciddi anlamda büyük başarılar gösteriyormuş...Gerek psikiyatrik hastalıkların tedavisinde gerekse organik kökenli hastalıkların tedavisinde etkin biçimde kullanılıyormuş..
    ARININ KUYRUĞUNA ZEHİR AĞZINA BAL VERİLMİŞTİR;NEYE TALİPSEN ONU ALIRSIN...

Karar Dönemi Amarth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çok doğru frekans geçişleri ard arda uygulamamak gerek. Forumda çoğumuzun psikolojik hastalıkları var kurtulmak istedikleri. Bunalım depresyon v.b. herkesin kullanması lazım ben şuan kendimle barışmayı öğreniyorum bu program sayesinde bu yüzden diğer üye arkadaşlarında katılmasını istiyorum konuya...
    Konu Amarth tarafından (02-07-2008 Saat 02:11 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

programın adı ne _??

Sayfa 2/2 İlkİlk 12