Sayfa 2/13 İlkİlk 12345612 ... SonSon
126 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Borderline Sınırda Kişilik Bozukluğu

Karar Dönemi qanki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tetikleyici hiçbi nedenim yok. en azından farkında olduğum bi neden yok. gelip gidiyor arada bana. şu anda kapanıp karanlık bi odaya ağlamak istiyorum yanlız başıma. hiçbi sebebimde yok aslında.
    delicesine özledim kankimi.yanında olmayı çok isterdim. en azından arayıp sesini duyabilmek. hiç olmazsa msnde konuşabilmek. ama onu okadar çok seviyorumki ona zarar vermek istemiyorum artık. boğuyorsun beni diyor. boğuyorumda farkındayım. kaldıramayacağı kadar aşırı sevgi gösterilerinde bulunup eziyorum. kendimi kontrol edemiyorum. ama bu kez kontrol edeeğim kendimi. aramayacağım. aslında kontrollü olduğum için değil onu kaybetmekten korktuğum için aramayacağım. çünkü her üstüne gidişimden sonra benimle günlerce konuşmuyor. onu çok yıpratıyorum. en sonunda hiç açmamasından korkuyorum telefonlarımı. ki bazen açmıyorda. tüm bunların sebebi benim çok iyi biliyorum. o haklı. bana olan sevgisinden şüphem yok. o haklı ben çok üstüne gidiyorum. deniyorum kontrollü olmayı. başaramıyorum. anlatması çok saçma geliyor anlamanız için yaşamanız lazım bunu. gerçekten elimde değil. ama onu kaybetmeyi göze alamam. onsuz yaşayamam. dünya dar gelir. duvarlar üstüme gelir, boğar sıkar bunaltır herşey. dayanmam lazım. düzelmem lazım. sakin olmam lazım.
    Ruhum iki ucum arasında gezinip duruyor...

Gümüş
    Guest

seni çok iyi anlıyorum.insan bazen sevince yapabiliyor bunları.bencede biraz sabırlı davran fazla üstüne gitme o kendi arayacaktır seni.bazen ok fazla sevgi ve ilgi karşı tarafı boğabiliyor.senide anlıyorum sevgin o kadar çokki içinden taşıyor söylemek istiyorsun üzerine düşüyorsun.sadece biraz sabret geri adım at bak o zaman nasıl düzeliyor herşey

bugün kendimi çok iyi hissediyorum herşey pozitif. etrafım beni seven insanlarla dolu. kankimle kavuşamıyoruz ama ben onu herşeye rağmen canımdan çok seviyorum. varlığıda beni mutlu etmeye yetiyor
    sanki hiç sorunum yokmuş gibi hissediyorum bugün. herşey gözümde ne kadar büyümüş meğerse. hayat güzel, yaşamak güzel. sizleri seviyorum arkadaşlarım iyiki varsınız. iyiki bu siteyle tanıştım.

sevgili günlük... beni bu forumdan atacaklar çünkü bu başlığa yazmamam gerekiyor bunları. belki bir borderlineın psikolojik seyri olarak konuyla alakalı olabilirim. bugün kankimle konuştum. belli çok özlemiş o da. bi sürü iltifat etti çok şaşırdım. bu kadar rahat konuşmazdı genelde. ben yinede kendimi kaptırmamalıyım. ama beni unutmayacağını biliyordum. bizim kalplerimiz bir. ben ne zaman onu unutursam o da ancak o zaman unutabilir beni. hatta ben unutsamda o unutmuyor. geçmiş tecrubelerimle sabittir. acaba o bir saplantımı diye korkuyorum. çünkü borderline olmam takıntıya özellikle sevdiklerime karşı saplantılı olmama neden olabiliyormuş. ama içimdeki sevgi öyle derinki hayatımda hiçkimseyi sevmediğim kadar çok seviyorum onu. hayali zaten hep benimle. sabahları sanki yanımdaymışçasına uyanıyorum. ellerini hissediyorum sanki yüzüme dökülen saçlarımı toplarken. uyurken beni seyrettiğini hissediyorum. tıpkı çocukken yaptığı gibi. belki o da benim hayalimle uyanıyordur aynı saatlerde. aynı anda aynı şeyleri hissediyoruzdur. bir gün bana bunları kendisi söylediğinde çok şaşırmıştım. bana öyle geliyor sandığım şeyleri gerçekten hissettiğini farkettiğimde aramızda telepatik bir bağ olduğuna inandım. ne zaman ihtiyacım olsa ona sadece onunda aynı anda beni düşündüğünü hissetmek bana güç veriyor. deli divane biraşk değil içimdeki. sıcacık sevgi dolu tüm hayatımı paylaşmak bir ömür boyu yanında olmak istercesine bir sevgi. kimbilir, belki bir gün...

dalgalı deniz gibiyim. içimde hem umut hem sevinç hem korku ve keder var. arada bir gövdemden yüzüme doğru dalgalar halinde çarpan sıkıntı nöbetleri ateşimi yükseltiyor. ruhum gövdemin bir köşesine sinmiş ürkek titremekte. baktığım her şeyde bakışlarım nesneleri eritecek içlerinde başka birşey görecekmişim gibi bir his. gözlerimi kapatmak derin bir uykuya yatmak istiyorum. kendime sığamıyorum.

yine oluyor işte.yine başlıyorum. tam da ilaçlar işe yarıyo galiba dediğim anda. tamda inanmaya başlamıştım düzeleceğime. yine dağılıyorum. aklım karmakarışık. ruhum tepetaklak. çenem yine son hız çalışıyo. biri beni durdursun. imdat. freni patlamış kamyon gibi gidiyorum yine. modumun değiştiğini okadar sert hissediyorumki. sanki arabayı boğupta zınk diye vites atmak gibi. :s offfff offff sıkıldım bu durumdan.

ruhum yıkanıyor sanki her gözyaşımla.
    Konu qanki tarafından (10-03-2008 Saat 10:31 AM ) değiştirilmiştir.

ağlamak bağırmak çağırmak kırmak kafamı duvarlara vurmak istiyorum. kendimi yerden yere vurmak kesmek acıtmak istiyorum. acımı içimden dışarı çıkarmak istiyorum.

yeni bir yıl yeni bir hayat.insan hayatında köklü değişiklikler yapmak istediği zaman gerekli cesareti bulabilmek için rakamların değişmesini bekliyor.
    ve şimdi...2008...kendime yeni bir ben lazım. öncelikle bu hastalıktan kurtulmam lazım.
    1. kendime yeni bir doktor bulmam lazım.
    2. onuru unutup kendime yeni ve sağlıklı mantıklı bir gelecek kurmam lazım. çünkü o hastalığımın bir parçası. aşk değil takıntı bu farkındayım.
    3. modlar yardımcı olabilirse sitedeki nickimi değiştirmem lazım. izin vermezlerse yeni bir hesap açmam lazım.
    bunlar öncelikli adımlarım. bu yıl yeni bir yıl olacak

Nefertiti
    Guest

Alıntı qanki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni bir yıl yeni bir hayat.insan hayatında köklü değişiklikler yapmak istediği zaman gerekli cesareti bulabilmek için rakamların değişmesini bekliyor.
    ve şimdi...2008...kendime yeni bir ben lazım. öncelikle bu hastalıktan kurtulmam lazım.
    1. kendime yeni bir doktor bulmam lazım.
    2. onuru unutup kendime yeni ve sağlıklı mantıklı bir gelecek kurmam lazım. çünkü o hastalığımın bir parçası. aşk değil takıntı bu farkındayım.
    3. modlar yardımcı olabilirse sitedeki nickimi değiştirmem lazım. izin vermezlerse yeni bir hesap açmam lazım.
    bunlar öncelikli adımlarım. bu yıl yeni bir yıl olacak
    Allah yardımcın olsun ganki,umarım dileklerin sıra ile gerçekleşir.

Sayfa 2/13 İlkİlk 12345612 ... SonSon