Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: cinsel kimlik

Moderatör BeYaZ_KeLeBeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    umut dünyası...

Alıntı baharcd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanıtın için tekrar teşekkür ederim beyaz-kelebek yazdıgım gibi şu ana kadar hiç bir cins ile ilişkim olmadı ne aktif nede pasif olarak ne erkek nede bayan yani şuan aseksüel bir yaşantım var ama masturmasyon yaparken bile artık anüsümüde kullanmaya başladım benim asıl ilgim kıyafetler aslında yani onları görüpte giyememek bunada tıpta travesrizm deniyor yanlız onlar devamlı giyinenler ben ise yanlız kaldıgımda giyiniyorum belki bende onlar gibiyimdir. yani çevre baskısından giyinemiyen kişiler sınıfına girebilirim.evet bir iki sefer psikologa gitmiştim ama sonra gidemedim bu bende 5 de diyebilirim 6 da belkide 4 yaşında başladı bilemiyecegim tam olarak belki freud unda yazdıgı gibi pasif baba baskın anne neden olmuş olabilir bunun nasıl oldugu veya kimin sebep oldugu degil ben bunun çaresini arıyorum tekrar teşekkür ederim sag duyun için mavigece ye ve asılben e de teşekkür ederim.
    rica ederim baharcd...yardımcı olmaya çalıştım ama dediğim gibi bu konuda uzman olmadığım için fazla birşey söyleyemiyorum..bence sorunun köküne inilmeli...çocukluğunda başlamış bişey...nasıl başladı,neden başladı ve ne yapılabilir bunu ancak bir uzman anlayabilir...ve etkili çözümü o bulabilir....
    RÜYALARI GERÇEKLEŞTİRMENİN EN İYİ YOLU UYANMAKTIR...

Karar Dönemi

Standart cinsel kimlik

arkadaşlar her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim cevaplarınız için bu sitede güzel bir olay var onlayn sohbet ortamı var burada neden toplu terapi yapılmıyor bence burası daha çok kullanılmalı bence mynet in sohbetinden daha faydalı olur tabii benim nacizane kanımca

Karar Dönemi

Baharcd senin sadece kendini tanıman ve kendinle barışman gerekli. Evet haklısın bizim toplumumuzda cinsel kimliğinin farklı olması ayıp ve günah olarak algılanıyor. Hatta cinsellikle ilgili herşey ayıp ve günah, ahlak dışı olarak kabul ediliyor.Senin yaşadığın sıkıntı şu an için kendini ve kimliğini tanımakla ilgili. Bunun için terapi alman yada danışmanlık iyi olabilir. Kendini bildikten ve tanıdıktan sonra sorunların çözülecek. Şu an tek sorunun kendini yalnız ve suçlu hissetmek olabilir. Oysa dediğin gibi binlerce farklı cinsel kimlik mevcut ve bu tıpta hastalık olarak kabul edilmiyor.Senin yaşadığında bir hastalık değil, sadece sıkıntın adını koyamaman ve kendini bilmemen.Önce biraz kendini tanı ve biraz araştır.Farklı yada hasta değilsin. Tek sorun bu konuda bilgi eksikliğimiz.

Çıraklık Dönemi atomcekirdegi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

baharcd arkadaşım,sen aslında sen en önemli kısmını aşmışsın olayın..bu durumu kabullenip çare aramaya başlamışsın ki gerekli karşılığın alınabilmesi için ilk şart bu..İnşallah arzu ettiğin huzura ve (her açıdan)düzene en kısa sürede kavuşursun..Elimizden geldiği kadar da sana yardım etmeye çalışırız..
    ARININ KUYRUĞUNA ZEHİR AĞZINA BAL VERİLMİŞTİR;NEYE TALİPSEN ONU ALIRSIN...

Karar Dönemi

Question

Alıntı baharcd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim cevaplarınız için bu sitede güzel bir olay var onlayn sohbet ortamı var burada neden toplu terapi yapılmıyor bence burası daha çok kullanılmalı bence mynet in sohbetinden daha faydalı olur tabii benim nacizane kanımca
    sıkıntı sevinç her şeyi paylaşıp yol gösterebiliriz ama bazı olaylar profosyonellik istiyor yinede bizlere güven...sevgilerimle...

Gustav
    Guest

bu eşcinsellik değil transvetizm,cinsel kimliğini belirleyemiyor sadece.kadın gibi davranma isteği duyuyor.

Geçmiş olsun...

Karar Dönemi _ZeuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Belli değil

arkadaşım görünümüne odaklı bir hormonal tedavi görmen için bir doktora görünmen gerekli diye düşünüyorum, halinden memnun değilsen tabi.Çok büyük bir sınav içindesin umarım kazanırsın bu sınavı.
    There is always some madness in love also always some reason in madness!

selamlar bence en yakın zamanda bir doktora görünün bu çok ciddi bir olay ki siz anüsü zorlama olayıda var nasıl hala bir uzmana danışmadan akıl danışabiliyorsunuz?önce uzman yardımı alın onlar bu işin eğitimini alıyor sizin büyük ihtimalle hormonsal bozukluğunuz var tedaviyiyle düzelebilir belkide önemli olan çözüm üretmek.umarım düzelir.

Arkadaşım sen erkeklerdenmi hoşlanıyorsun kadınlardanmı?eğer hemcinsinden hoşlanıyorsan bu senin yaradılış şeklin zorla bir kadından hoşlanamazsın ve avrupada eşcinsel evliliklerin bile arık normal olduğunuda göz önünde bulundurursak bu bi hasalık değil cinsel tercih bence,ve cinsel tercihin ne olursa olsun o senin kararındır,kadın elbiselerinden ve anüsten hoşlanmak ile eşcinsellik arasında çok farklılık var,o senin fantazi dünyan ve anüsünden zevk alıp kadın ile cinsel ilişkilere giren milyonlarca erkek var.ama erkeğin o bölgesine kadının dokunması ile bir erkeğin dokunması arasında çok fark var,diğer ülkelerde ve eminimki bizin ülkemizdede cinsel hayat rutin bi hal almaya başladığında erkekler bu tür destekler alarak farklı bi renk katabiliyorlar cinsel yaşamlarına,adı üstünde cinsel yaşam o senin nasıl bi cinsellik istediğine bağlı,avrupanın her yerinde bulundum cinsel kimlik vs artık böyle şeyler insanların kafasında en ufak bi yer bile kaplamıyo,Haa burası Türkiye olmaz öyle şey falan hikaye,oluyo işte ne olmuş yani,kafanı takma nasıl istiyorsan öyle yap yani,ama işin içine Allah korkusunu katarsan işte o zaman psikolojik yaralar alırsın ne yapacağını bilemezsin kaybolur gidersin,unutma Allah seni böyle yaratmış yapacak bişey yok.Benim en ufak bi yatkınlığım yok eşcinselliğe yada bu anlattıklarıma karşı ama anlayışlı olmak için eşcinsel olmaya gerek yok.Tepki alırsın elbette bizim millet gariptir her şeyi kaldırmaz ama yıllardır sömürüyolar onada aldırmaz

Sayfa 2/2 İlkİlk 12