Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Obsesyonlar ve kompulsiyonlar

Ezgicik ben öyle bişiler önermek için falan gelmedim. İnan anlattıklarına çok üzüldüm. Ama senin kendinle barışık bi insan olduğunu ve herşeye rağmen gülebildiğini de gördüm ki; buna da inan çok sevindim. Güzel kardeşim sana şimdi bu gece yarısında dua edicem. o bahsettiğin ilaçlarla ve diğer tedavi yöntemleriyle iyileşmen için Allah'a yalvarıcam. Ben de bir depresyon sorunu yaşamıştım. ben hiç gülemiyordum bile. ama bak iyileştim şimdi. Umuyorum ki sen de çok ii olucaksın. Bu gece ve bundan sonra da aklıma geldikçe dualarımda olduğunu bil sen. Unutma yaradandan başka yardım edicek yok bize. inan senin kendinle barışık olmana çok sevindim ve bundan çok etkilendim. Allah'a emanet ol kardeşim
    Düşüncelerimizin izdivacından doğacak fikirlerimizle çoğalacak idelerimiz... Okuyarak ve okutarak yani

Karar Dönemi

Alıntı Kördüğüm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ezgicik ben öyle bişiler önermek için falan gelmedim. İnan anlattıklarına çok üzüldüm. Ama senin kendinle barışık bi insan olduğunu ve herşeye rağmen gülebildiğini de gördüm ki; buna da inan çok sevindim. Güzel kardeşim sana şimdi bu gece yarısında dua edicem. o bahsettiğin ilaçlarla ve diğer tedavi yöntemleriyle iyileşmen için Allah'a yalvarıcam. Ben de bir depresyon sorunu yaşamıştım. ben hiç gülemiyordum bile. ama bak iyileştim şimdi. Umuyorum ki sen de çok ii olucaksın. Bu gece ve bundan sonra da aklıma geldikçe dualarımda olduğunu bil sen. Unutma yaradandan başka yardım edicek yok bize. inan senin kendinle barışık olmana çok sevindim ve bundan çok etkilendim. Allah'a emanet ol kardeşim

ALLAH razı olsun abicim tabikide Allah'tan başka yardımcı olacak kimse yok bize bende bu güzel düşüncelerine çok sevindim Rabb'im herşeyi gönlüne göre versin inşallah daha önceki yazımdada söledimya benin hayatımda ne ailemle nede arkadaşlarımla hiçbir problemim yok çok şükür hiç olmadıda. Sadece böyle takıntılarım sinirlilik hali anlattığım şeyler oluyor sebebsiz. tabiki gülebiliyorum ve genelde gülüyorum çok şükür abicim ama hayırlısı işte.ALLAH'ım herkesin şifasını versin tek sorunumda benim bu olsun inşallah
    Konu EZGİ_NaZz tarafından (27-01-2009 Saat 07:45 PM ) değiştirilmiştir.

Standart Dsm ıv konvansıonel sınıflama harıcınde ne yapar

ben siteye almanyadan tesaduf uzerine katilan bir cerrahim ben de OCD hastasiyim turkce OKB yalniz DSM IV siniflandirma yaparken sosyal hayattan bi haber bende 3ila 4 obsetion birden var 4 yildir hastayim phsykiater lar ilaca refracter ocd var diyorlar venlaxaksin 675mg/gun ile 6mg/gun klonezepam kullaniyorum ancak bu dozda normal olabiliyorum su an cok cok iyiyim isimi kusursuzca yapabiliyorum sayin meric benim hastaligim kesin bir tedavisi varmi tum anamnezi sanirim verdim 33 yasinda erkek hastayim PET sonucu normal cikti
    "seni diğerlerinden farksız yapmaya bütün gücüyle gece gündüz calışan bir dünyada, kendin olarak kalabilmek, dünyanın en zor savaşını vermek demektir. Bu savaş bir başladımı,artık hiç bitmez...
    ( E.E.Cummings ):

Karar Dönemi _ZeuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Belli değil

ortada gerçekten bir sorun var anlaşılan,neyse olur böyle .)
    There is always some madness in love also always some reason in madness!

Sayfa 2/2 İlkİlk 12