Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Neden uzman desteği yok?

Karar Dönemi

Standart Neden uzman desteği yok?

Merhabalar, sitenize yeni kayuıt oldum, yazılanların tümü olmasada bir kısmını okudum...dikkatimi çeken bir şey oldu, sadece HASTALIKLARIN TANIMLARI YAPILMAKTA, çözüm için yapılması gerekenler maalesef yok sitede.

Site kurucularının Psikiyatr Uzmanı olduklarını tahmin ediyorum, zamanlarının çok kısıtlı olduklarını biliyorum..Ama onca üyesi bulunan bir sitede çözümlerde arada sunulmalı bence...

Alıntı olan sinir hastalıkları hemen hemen her sayfada yazılı..ben kendi adıma panikatak, panikbozukluk, depresyon ve de okb hakkında ayaklı bir kütüphane kadar bilgiliyim..(ömrümden 30 yıl çalındığından, bilmekteyim neyin ne olduğunu)...

Bilmeyen üyeler için çözümlerin de yer alması kanaatindeyim...Destek şart kanımca..Kesinlikle tenkit amaçlı yazmadım bu yazıyı..dikkatimi çektiğinden yazmak zorunda hissettim sadece...

Karar Dönemi saviola - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uzman desteği genelde ücretli oluyor malesef.. Hem de herkese çözüm sunulması uzman destek sağlanması çok zor bence..
    √psychOus™© [Saviola_7]√

Kişinin kendi ilkeleri uğruna savaşması, bu ilkelerle ahenk içinde yaşamasından daha kolaydır..

e-mail:ouz@vatanbilgisayar.net

Çıraklık Dönemi

çösümler sadece burda anlatılanlara göre önerilmesss bu hatalı olur

burda böle bişiin olması cok zor...
    bugün tamamda,yarın?????

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı irmak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, sitenize yeni kayuıt oldum, yazılanların tümü olmasada bir kısmını okudum...dikkatimi çeken bir şey oldu, sadece HASTALIKLARIN TANIMLARI YAPILMAKTA, çözüm için yapılması gerekenler maalesef yok sitede.

Site kurucularının Psikiyatr Uzmanı olduklarını tahmin ediyorum, zamanlarının çok kısıtlı olduklarını biliyorum..Ama onca üyesi bulunan bir sitede çözümlerde arada sunulmalı bence...

Alıntı olan sinir hastalıkları hemen hemen her sayfada yazılı..ben kendi adıma panikatak, panikbozukluk, depresyon ve de okb hakkında ayaklı bir kütüphane kadar bilgiliyim..(ömrümden 30 yıl çalındığından, bilmekteyim neyin ne olduğunu)...

Bilmeyen üyeler için çözümlerin de yer alması kanaatindeyim...Destek şart kanımca..Kesinlikle tenkit amaçlı yazmadım bu yazıyı..dikkatimi çektiğinden yazmak zorunda hissettim sadece...

sitemizin kurucusu uzman psikolog, onun haricinde sitemizde birkaç psikolog ve psikoloji ogrenciside var,ama genelde siteye katkı yapan bizler uzman degil siteye gonul verenleriz,
    yerine gore onerilerde sunmaya çalışıyoruz ama uzman olmadıgımız ve yanlış yonlendirmeler yapabilecegimiz için bu konuya girmiyoruz ozellikle,

madem bu konularda oldukça bilginiz vede deneyiminiz var,bunları sitemizde paylaşmanızı rica ederim boylece çok daha fazla bilgi birikimi saglamış oluruz,
    en kısa zamanda yazılarınızı bekliyoruz.
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi

Alıntı 9 ŞUBAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sitemizin kurucusu uzman psikolog, onun haricinde sitemizde birkaç psikolog ve psikoloji ogrenciside var,ama genelde siteye katkı yapan bizler uzman degil siteye gonul verenleriz,
    yerine gore onerilerde sunmaya çalışıyoruz ama uzman olmadıgımız ve yanlış yonlendirmeler yapabilecegimiz için bu konuya girmiyoruz ozellikle,

madem bu konularda oldukça bilginiz vede deneyiminiz var,bunları sitemizde paylaşmanızı rica ederim boylece çok daha fazla bilgi birikimi saglamış oluruz,
    en kısa zamanda yazılarınızı bekliyoruz.
    Cevabınız için tşkler...

Hydra
    Guest

Alıntı irmak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Burada anlatılanlarla teşhis koymak etik olmaz.Sadece yol gösterici olunabilinir.Ben yeni üye oldum sayılır ama forumda sıcak bir hava var.Herkes bilgilerini paylaşıyor

çünkü uzmanlar burda söylenenlerin aynısını söyleyip para alıyorlar

Cahillik Dönemi Minnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

wissenschftler keşke söylediğin kadar işimiz kolay olsaydı terapiler aylar sürmez birkaç dakikada biterdi işimiz

Bu arada soru sorabilirsiniz ben elimden geldiğince cevaplamaya ve yardımcı olmaya çalışıyorum
    Konu Minnie tarafından (18-08-2010 Saat 11:57 AM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi İçimdekiDeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Minnie insan karar verme yetisine sahip mi? bu takıntı içindeyim.Ne yaparsak yapalım.Bir sistemin içinde robot olarak kaldığıma inanıyorum.Yaptığımı sandığım hiç bir şey benden çıkmıyor.Hatta bu yazıları bile ben yazdığıma inanmıyorum.Yazdırıldığıma inanıyorum.Böyle bir inancım doğmaya başladı.Sizce buna bir tanı filan konulabilir mi yoksa klasik bir sorgulama ve önemsenmemesi gereken bir ayrıntı mı?
    Beni çok rahatsız ediyor.Hiç bir şey yapasım yok.Çünkü yaptığıma değil,yaptırıldığıma inanıyorum.(bu yaptırılan şeyin ne olduğunu bilmiyorum fakat.)
    Lanet olsun ki dünyaya geldiğim güne...

Karar Dönemi broken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı İçimdekiDeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minnie insan karar verme yetisine sahip mi? bu takıntı içindeyim.Ne yaparsak yapalım.Bir sistemin içinde robot olarak kaldığıma inanıyorum.Yaptığımı sandığım hiç bir şey benden çıkmıyor.Hatta bu yazıları bile ben yazdığıma inanmıyorum.Yazdırıldığıma inanıyorum.Böyle bir inancım doğmaya başladı.Sizce buna bir tanı filan konulabilir mi yoksa klasik bir sorgulama ve önemsenmemesi gereken bir ayrıntı mı?
    Beni çok rahatsız ediyor.Hiç bir şey yapasım yok.Çünkü yaptığıma değil,yaptırıldığıma inanıyorum.(bu yaptırılan şeyin ne olduğunu bilmiyorum fakat.)
    soru bana gelmedi ama cevap vermem gerektiğini düşünüyorum.

şöyle düşün içimdeki deniz, madem senin karar verme yetin yok, kolunu kaldırmak istediğinde nasıl kaldırıyorsun? buna karar veren sen değil misin? ya da küfür ehli nasıl var? İnsanların karar verme yetisi olmasa Rab de kendisine isyan edecek bir varlık yaratmazdı. herkes inanırdı... robot gibi durmuyoruz biz, aklı ve iradeyi reddemezsin...
    fihi ma-fih

Sayfa 1/2 12 SonSon