6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Panik atak mı yaşıyorum?

Unhappy Panik atak mı yaşıyorum?

Yaşadıklarımı nasıl anlatabilirim bilmiyorum.
    Bu ara dönem karnelerimizi aldığımız gün içime anlamsız bir sıkıntı girdi.Hayatımın eskisi gibi asla olmayacağını anlamıştım o gün.Kim ne derse alınmaya başlamıştım.Ertesi günde içimdeki sıkıntı kaybolmadı.Akşam olduğunda kendimi çok garip hissediyordum birden içimi ölüm korkusu kapladı.Bacaklarım titriyordu ve yaklaşık 10 dk sonra ağlamaya başladım.Bu daha öncede olmuştu ama 1 saat kadar sürmüştü.pek ciddiye almamıştım açıkcası.Ama bu sonuncusunu sosyalleşerek zar zor atlattım.Ama hala arada içimin sıkıldığını hissediyorum...Mutlu olduğum,hayattan zevk olduğum zamanlarda oluyor.Sizce bu yaşadığım ne panik atak mı

Karar Dönemi

bu tip şeyler herkese olur panik ataklık bu tür şeylerin sürekli olmasına deniyor kafana takma insanlar tutturmuş bir panik atak diye yok kardeşim bunlar normal insan davranışları
    herkese olur rahat ol.....zaman içinde insanları tanıdıkça iç duygularını tanıdıkça kendinide tanıdıkça kendinde bazı şeyleri daha iyi anlarsın buda olgunlaşmaktan geçer kafanı hiç karıştırma rahat ol...

Karar Dönemi saviola - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

normal demek biraz anormal olur bence çünkü bu yaşadıkların ufak ya da büyük bir psikolojik rahatsızlığın belirtileri olabilir.. Bunun gibi şeyleri ötelemek, sebepler aramak ya da amaaan biraz eğlensem geçer vs. demek yerine bir uzmana danışmak daha mantıklı bence..
    √psychOus™© [Saviola_7]√

Kişinin kendi ilkeleri uğruna savaşması, bu ilkelerle ahenk içinde yaşamasından daha kolaydır..

e-mail:ouz@vatanbilgisayar.net

Karar Dönemi

Alıntı saviola Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    normal demek biraz anormal olur bence çünkü bu yaşadıkların ufak ya da büyük bir psikolojik rahatsızlığın belirtileri olabilir.. Bunun gibi şeyleri ötelemek, sebepler aramak ya da amaaan biraz eğlensem geçer vs. demek yerine bir uzmana danışmak daha mantıklı bence..
    istersen linkteki açıklamalarımı bir oku ne demek istediğimi daha iyi anlarsın
    her sıkıntı panik atak değildir insanların %100 her zaman iniş çıkışlar yaşar...

http://e-psikoloji.com/forum/showthread.php?t=2825

Karar Dönemi saviola - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı yigitemail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istersen linkteki açıklamalarımı bir oku ne demek istediğimi daha iyi anlarsın
    her sıkıntı panik atak değildir insanların %100 her zaman iniş çıkışlar yaşar...

http://e-psikoloji.com/forum/showthread.php?t=2825
    ben panik ataktır mı demişim?
    √psychOus™© [Saviola_7]√

Kişinin kendi ilkeleri uğruna savaşması, bu ilkelerle ahenk içinde yaşamasından daha kolaydır..

e-mail:ouz@vatanbilgisayar.net

Alıntı yigitemail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu tip şeyler herkese olur panik ataklık bu tür şeylerin sürekli olmasına deniyor kafana takma insanlar tutturmuş bir panik atak diye yok kardeşim bunlar normal insan davranışları
    herkese olur rahat ol.....zaman içinde insanları tanıdıkça iç duygularını tanıdıkça kendinide tanıdıkça kendinde bazı şeyleri daha iyi anlarsın buda olgunlaşmaktan geçer kafanı hiç karıştırma rahat ol...

Teşekkürler
    sen haklı çıktın
    Şu an çok iyiyim... Eski halime döndüm..Bence de bunlar normal insan duyguları