Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: mrb arkadaşlar yeni bi sorunla karşınızdayım gene (:

Karar Dönemi

Standart mrb arkadaşlar yeni bi sorunla karşınızdayım gene (:

arkadaşlar size bir şey danışmak istiyorum
    benm bi arkadaşm var ve böyle en ufak bişeyde acaip çok sinirleniyo
    ve sinirlendiğindede kendine hiçbişey anlatamıyosun dinlemio seni hiç çok zoruna gidebilcek laflarda çok söylüyo.mesela bigün yanına gidiosun sana böle trip atıyo falan ama diğer arkadaşlarna iyi davranıyo gene derdin ne noldu deyince yok bişey işte fln dio sinirli sinirli yüzüne fln bakmadan kaçmaya çalışıo.hiç noldunu naptını fln söylemiyo.üzerine gitsen dahada kötü oluyo durum ama üstüne gitmesende bu seferde hiç yumuşamıyo.nası davranmam gerekiyo benim nası deiştirebilirim bu durumu
    Gün olur devran döner
    Ağlayan gözler elbet birgün güler..

Banned

benimde öyle bir tanıdığım insan var... bekleyeceksin, o anda başka bir yere gideceksin... sonra eski haline gelir... ve bana kalırsa öyle insanlardan tam anlamıyla anlayış bekleme... seni dostu olarak görür ama önemsenmizsin...

Karar Dönemi

peki bu durumu değiştirmenin hiç bi yolu yokmu hep bölemi kalcak
    Gün olur devran döner

Çıraklık Dönemi birmelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ergenliğin verdiği bir durumdur bu mete..zamanla düzelecektir. Sana verdiği değer ölçüsünde yanında olmaya çalış onun. Sana durduk yere kızmasına izin verme. Sinirli mi, bırak onu öylece ve git..sakinleşince o kendiliğinden senin yanına gelecektir zaten. Ne aşk konusunda ne de arkadaşlık konusunda..asla ama asla kimseye ezdirme kendini..bir iki taviz verdiğin zaman hep öyle davranmaya çalışırlar sana.
    Susturma yüreğini,
    kalkar her boran, her sis
    her şey unutulur…
    En umutsuz bir anda
    yağan yağmur,
    toprakta
    capcanlı bir umut olur…

Karar Dönemi

tamam birmelekcim çok teşekkür ederim tavsiyen için.kendimi ezdirmiycem ve kızdığındada bekliycem.

ben pek sabırlı birisi değilimdir aslında ama bu hayatta en çok lazım olan şeylerden biride sabır sanırım
    Gün olur devran döner

Karar Dönemi sgsa83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

böyle durumlarda alttan almak zorunda klmak seni de yıpratabilir arkadaş..

sağlıklı ve sakin düşünmeye yöneltmelisin gerekerse bunu en yakınlarıyla veya bir uzman kontrolünde yapmalısın...

mavigece
    Guest

doktora başvurması en uygunu olur...arkadaşlığınız da yıpranır bu şekilde...

Karar Dönemi benjaminfranklin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    between ist and kocaeli

benim dedigimi yap mesafeli dur o yokmus gibi hareket et adam oldugunu goreceksin hatta olmadi hic konusma bole insanlarla
    no pain no gain

Karar Dönemi eceem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba Mete ,
    İnsanlar bazen kendilerine en yakın olanlara trip atar , tepki gösterirler .. bunun nedeni ne olursa olsun o kişinin hep yanında olacağını bilmeleridir.Kaybetme korkusu yaşadığımız kişilere karşı çok daha dikkatli ve özenli oluruz.
    Sanırım sen arkadaşın için çok fazla empati yaptın ve o ne yaparsa yapsın hep yanında oldun.Belki içten içe kırıldın,incindin .. ama hep; o sinirli ,gergin diye düşünerek yanında kaldın , alttan aldın..
    Eğer bu davranışı seni rahatsız ediyorsa sakin bir gününde bunu net bi şekilde ifade etmendir tavsiyem.. Böyle devam ederse seni kaybedeğini açık açık söylemen..
    Bunu açıklamana rağmen yine bu şekilde bir davranışı olursa tepkini bu sefer fiili olarak göster...
    Örn; Konuşma bi süre , ararsa telefonlarını açma .. anlasınki seni kaybetme riski var .. bırak o uğraşsın sonrasıyla..
    Hep böyle iyi niyetli , düşünceli , arkadaş canlısı kalman temennisiyle ..
    Sevgiler ,
    Hayat sana ekşi limonlar sunarsa, sen de tekila ve tuz iste

Karar Dönemi

ben bunu onlada açıkça konuştum senin bu huyun beni çok rahtsız ediyo üzüyo kırıyo dedim.ben seni kaybetmekten korktuğumdan sen ne istersen yapmaya çalışıyorum dedim oda tamam bida yapmam dedi ama genede yapcak gibi duruyo yani davranışlarından fln.
    eğer böle yapmaya devam ederse kendimi ondan biraz çekmeyi düşünüyorum bende böle aramam sormam ararsa cvp vermem bi süre fln ama bunu daha öncede yapabilirdim ama işte dediğim gibi ben onu kaybetmekten korkuyorum.ben öle yaparsam bida geri gelmezse die korkuyorum o yüzden bişey yapamıyorum
    Gün olur devran döner

Sayfa 1/2 12 SonSon