Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: acil durum lütfen yardım

Karar Dönemi Rosalie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa

Bazen hayatta kararlar vermek, seçimler yapmak zorunla kalabilirsin..Bunu bir sınav olarak düşün ve doğru yolu, ki bunu en iyi sen bilirsin, seç ve yürü...Bi süre çok üzülürsün (iki seçenek içinde geçerli) ama sonunda sen kendi seçimini yapmış olursun...Karar senin...Allah hepimizin yardımcısı olsun...
    Aslında çok basit ama ne kadar istersen o kadar basit.

Uyuşturucuya hayır!
    http://www.dailymotion.com/video/x2d...nno-coke_music

Karar Dönemi busra14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kamiloglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi niyetle söylenmiş, iyi niyetle yapılmış bir espriyi bile ne tarafa çektin kim bilir!!
    sırf sabahtan beri moralin yerine gelsin diye ugraştık. 'vaybe şöyle bir sevenimiz olmadı' derken, sevgine gıpta ettiğimi belirtmek istemiştim ama sen onuda yanlış anlamışsın malesef...
    boşver...
    Kaçma kaçırma konusuna gelince, Bu benim sorunum değil. Bu konuda herhangi bir fikrim yok...
    tamam sağol zaten ben kaçıyımmı kaçmayayım mı diye sormadım belki başka fikri olan olur diye düşündüm biliyorumsenin sorun olmadığını diğer dediğin şeyide yanlış anlamamıştım kendi kendine yorum yapma neyse hiç birşey demedim farzet pardon özürdilerim

kamiloglu
    Guest

Alıntı busra14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam sağol zaten ben kaçıyımmı kaçmayayım mı diye sormadım belki başka fikri olan olur diye düşündüm biliyorumsenin sorun olmadığını diğer dediğin şeyide yanlış anlamamıştım kendi kendine yorum yapma neyse hiç birşey demedim farzet pardon özürdilerim
    SANA HAYATTA BAŞARILAR!!!!!!!

Moderatör BeYaZ_KeLeBeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    umut dünyası...

sakın ama sakın kaçma!!!

yaşınız kaç pardon? tahminimce daha gençsiniz....madem durumunuz müsait değil bekleyin biraz....ne zaman müsait olursanız o zaman evlenirsiniz....iyi bir işi olmadan bir erkeğin evlenmesi çok yanlış...burda sorun sadece ailenin izin vermemesi değil....diyelimki vermediler ve kaçtınız...eee sonra...nasıl geçineceksiniz....nasıl bakacakmış sana??

çok yanlış çok....iyi düşün..aklını kullan....
    RÜYALARI GERÇEKLEŞTİRMENİN EN İYİ YOLU UYANMAKTIR...

Çıraklık Dönemi

seni cok seviosa cok calıssın... 'kaçmak' bu en kolayı ve senden bunu istemiiiş çaba göstermio senn için, kolay olanı seçio...
    asla kaçma...
    para hersey deildir demeyi cok isterdim ama para herseydir aslında...
    kesinlikle kaçmaa...
    ask biterr...
    bugün tamamda,yarın?????

Gümüş
    Guest

Alıntı busra14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erkek arkadaşım ben maddi durumlar yüzünden aramıyormuş onun iyi bir işi yok ve biz ayrı şehirlerdeyi buraya gelip nişan falan yapıcak durumu olmadığı için babasının karşısına nasıl çıkıcam ben diy benden vazgeçmiş çok kötü dumdaymış beni hala çok seviyormuş anca kaçarsal olurmuş bu iş oda bunu benden isteyememiş ben ölesiye çok seviyorum ama kaçamam aileme bu ihaneti yapamam ne olucak ne yapıma ben bir akıl verin lütfen yardım edin
    kendini seviyorsan birazda olsa sakın!!!ne demek kaçarsa ya...biraz kendine çeki düzen vereceğine hemen neden kolaya kaçıyor...çalışsın...hadi kaçtın sonra ne olucak...ne yiyip ne içeceksiniz,sana nasıl bakmayı düşünüyor...?ileride seni çalıştyırmayacağı ne malum?aşk biter emin ol,ama çekeceğin sıkıntılar asla bitmez...

mavigece
    Guest

kesinlikle kaçma...sakın böyle bir yanlış yapma...hayatın boyunca pişman olursun...neden beklemiyorsunuz...iş bulup öyle çıkar ailenin karşısına...
    ne olursa olsun aileni düşün kendini düşün kaçma...

Karar Dönemi saviola - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonra ben ne çok hata yapmışım meğer dersin benim gibi.. Ben o kadar vahim bişi yapmadım tabi onun için..
    √psychOus™© [Saviola_7]√

Kişinin kendi ilkeleri uğruna savaşması, bu ilkelerle ahenk içinde yaşamasından daha kolaydır..

e-mail:ouz@vatanbilgisayar.net

Karar Dönemi benjaminfranklin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    between ist and kocaeli

benim annemle babam kacti da noldu surunduler aileyle baristi mi baristi ama cok kotu durumdan iyi yere cok zor geldik.Bir cocuk olarak kiziyorum sakayla karisik da olsa.gerci bize bisie o kadar yansitmadilar ama biz hissedioduk sonra o cok sevdiin adam parasizliktan sana catsin paran yoksa evlenme evlensen cocuk yapma hele hele hic kacma ailede kizisma da olr muhabbet olmaz.simdi cok sukur ii durumdaiz evimiz bisimiz var ama ben sunu ailemden orendim ask icin evlilik olmaz.biz bu dunyaya cocuklarimizi surunmek icin getirmemeliiz anlatabiliomuyum.
    no pain no gain

Karar Dönemi busra14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hepiniz çok sağolun zaten gerçekleri gördüm öyle bir salaklık yapmadım bunda sizinde büyük bir payınız var tekrar sağolun

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon