Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bayanların Dikkatine..

Çıraklık Dönemi birmelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Bayanların Dikkatine..

Erkeğinizi elinizde tutmak ve size dünyadaki tek kadınmış gibi davranmasını sağlamak için kötü yüzünüzü saklamalı, iyi yüzünüzle onun istediği kadın olmalısınız.

Erkekler, kadınların ne istediğini bir türlü çözemezken, biz kadınlar onların ne istediklerini bulduk. Erkeklerin istediği, gerçek yüzünü göstermeden, kontrol altına alınmış gibi yapan kadınlar. İşte erkeklerin gözdesi kadın tiplerinden bazıları. Siz de bunlardan birini kendinize örnek alın ve erkeğinizi parmağınızda oynatın.
    Bayan tatlı
    Bu kadın tipi her zaman mutlu olan bir Polyanna'dır. Her şeye iyi niyetle bakar, kocası eve geç geldiğinde suratını asmaz, maç izlemek istediğinde televizyonun önünden geçmez. Tek işi kocasını ve çocuklarını mutlu etmektir. Bayan tatlı, çoğu erkeğin rüyalarını süsleyen bir kadın tipidir.
    Bayan seksi
    Böyle bir kadınla birlikte olan erkekler, kendilerini dünyanın en şanslı erkeği hissederler. Her zaman seksi olmayı başaran ve yatakta hiç başı ağrımayan bu kadın tipini kendinize örnek olarak seçebilirsiniz. Böylece eşinizi hem yatakta, hem de özel hayatta mutlu edebilirsiniz. Özellikle fantezilerden korkmayan bu kadınlar, yatak dışında bu özelliklerini kimseye göstermezler.

Bayan dost
    Erkekler bazen her şeyi konuşabilecekleri bir kadın isterler. Hem arkadaş hem eş olan bu ideal kadın tipiyle her şeyi konuşabilirler. Maçları birlikte izler, gerektiğinde birlikte arkadaş ziyaretine giderler. Tabii bu arkadaşlığı yatakta devam ettirmek istemeyen erkekler, her zaman olduğu gibi yatakta ateşli bir kadın istemekten vazgeçmezler.
    Bayan özgür
    Bu tip kadınlar erkeklerin bunaltan soruları sormaktan kaçınır. "Neredeydin, kimleydin?" gibi sözcükler onun kullandığı kelimeler arasında yoktur. Kendine ve eşine güveni tamdır. Gereksiz kıskançlıklar yapmaz ve karşısındakinden aynı davranışları bekler.
    Bayan bakımlı
    Erkekler güzel kadınları severler, bu nedenle her zaman kendine bakan, güzel giyimli kadınlarla birlikte olmak isterler. Böyle bir kadın onlar için çekicidir. Evde karşısına sürekli olarak eşofmanla ya da dağınık saçlarla çıkan bir kadınla beraber olmaktansa, evde bile seksi kıyafetler giyen bir kadınla birlikte olmak isterler.
    Erkeklerin sevmediği kadınlar
    Sakın böyle olmayın
    Feminist
    Özellikle aşırı feminist olan ve her söylediklerinin altında farklı bir anlam arayan kadınlar, erkeklerin hiç sevmediği tiptir.
    Bağımlı
    Erkekler özgür kadınları severler, sürekli olarak kendisine bağımlı olan kadınları sevmezler. Çünkü bu tip kadınların her zaman kendilerine ihtiyaçları olduğunu düşünerek, onları küçümseyebilirler.
    Romantik
    Romantizmi çok seven kadınların hayal dünyasında yaşadığını düşünen erkekler, izlediği filmlerden ya da okuduğu kitaplardan etkilenen romantik kadınları tercih etmezler. Çünkü bu tip kadınlar sürekli olarak ilgi isterler.
    Sinirli
    Erkeklere karşı sürekli öfkeli olan ve her zaman tartışmaya hazırlıklı olan bu kadın tipleri, erkekleri evlerinden soğutabilir. Böyle bir kadınla yaşamak onlar için oldukça zordur.
    Nazlı
    Sürekli her şeye ağlayan ve istediği şey olana kadar inat eden kadınlar, erkeklerin koşarak uzaklaşmasına neden olan tiplerdir. Nazlı bir kadınla evlenen bir erkeğin, mutluluğu başka yerlerde aramasına şaşmamak gerekir.
    Susturma yüreğini,
    kalkar her boran, her sis
    her şey unutulur…
    En umutsuz bir anda
    yağan yağmur,
    toprakta
    capcanlı bir umut olur…

Moderatör BeYaZ_KeLeBeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    umut dünyası...

vallahi ben bunların karmasıyım..hepsinden var az az...

en çok bayan dost,bayan bakımlı,bayan özgür, ama.....sinirliyimde...

romantiğimdir...e biraz nazlıda olabilirim...

feminist değilim...bağımlı hiç değilim...

sağol canım...
    RÜYALARI GERÇEKLEŞTİRMENİN EN İYİ YOLU UYANMAKTIR...

Karar Dönemi

Standart acaba

GÜZEL BİR YAZIYDI AMA HEP FEDEKARLIK MALESEF BAYANLARDA
    acaba bayanlarmı hep erkeği elinde tutmak için çaba sarfedicek...hep alttan
    alan uraşan bayanlarımızmı olucak.... onlarmı hep güzel seksi giyinmeye çalışacak... işten gelince bile güzel giyinmeye çalışacak.... sürekli erkeğine güzel gözükecek. güzel kokucak. hep özverili mi olucak....
    ya tersini düşünsek erkekler bayanları elinde tutmak için neler yapmalı ...DİŞLERİNİ AYDAN AYA FIRÇALAYAN ERKEKLER,,, YIKANMAYAN,,, TER KOKAN,,,, SAÇI SAKALI BİRBİRİNE KARIŞMIŞ..... ŞAPURDATARAK AĞZINI AÇARAAK YEMEK YİYEN... SÜREKLİ FUTBOL MUHABBETİ YAPAN,,,,ERKEKLER
    DOĞRULUK,,DÜRÜSTLÜK,,VE GÜZEL AHLAK HAYATTAKİ EN BÜYÜK DEĞERLERDİR

Moderatör BeYaZ_KeLeBeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    umut dünyası...

Alıntı biyolog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GÜZEL BİR YAZIYDI AMA HEP FEDEKARLIK MALESEF BAYANLARDA
    acaba bayanlarmı hep erkeği elinde tutmak için çaba sarfedicek...hep alttan
    alan uraşan bayanlarımızmı olucak.... onlarmı hep güzel seksi giyinmeye çalışacak... işten gelince bile güzel giyinmeye çalışacak.... sürekli erkeğine güzel gözükecek. güzel kokucak. hep özverili mi olucak....
    ya tersini düşünsek erkekler bayanları elinde tutmak için neler yapmalı ...DİŞLERİNİ AYDAN AYA FIRÇALAYAN ERKEKLER,,, YIKANMAYAN,,, TER KOKAN,,,, SAÇI SAKALI BİRBİRİNE KARIŞMIŞ..... ŞAPURDATARAK AĞZINI AÇARAAK YEMEK YİYEN... SÜREKLİ FUTBOL MUHABBETİ YAPAN,,,,ERKEKLER
    kesinlikle doğru söylüyorsun..malesef bizde hep sanki kadın bunları yapmak zorunda erkek ise erkek işte...afedersiniz yani tabiri caizse ayı gibi de olsa erkektir o....çok güzel yazmışsın...ağzına sağlık...biraz erkeklerde kadına saygı duysun....
    RÜYALARI GERÇEKLEŞTİRMENİN EN İYİ YOLU UYANMAKTIR...

Karar Dönemi

Standart bayanlar

ben bir erkek olarak forumda bayanların haklarından,,, ezilmelerinden,,onlarından bir birey olduğundan sürekli bahsettim fakat özellikle ((NELERİ AFFETMELİ)) isimli konuda ne yazıkki bayanlardan inanın destek alamadım. bayanlar sanki sürekli erkeği affedici olucak,,alttan alıcak,, hep özverili onlar olucak böle bişey yok bence burda bayanların da hataları var. bir o köşeyi lütfen açın okuyun. FADİK 80 ADLI ÜYENİN YAŞADIĞI OLAY NELERİ AFFETMELİ ADLI KONUDA

Karar Dönemi

Standart Bayanlar

ben kişisel olarak bayanlar cinsel bir obje ve araç olarak kullanılmasınada karşıyım. bir krem reklamı ve bir bayan vücudu burada amaç bayanın teşhir edilmesimi,,,, kremin kalitesimi..... selülit bir hastalık kılcal damarlarla ilgili fakat medyada selüliti anlatırken üstsüz güneşlenen kadınlar gösteriliyor... burada kadın bedeni kullanılıyor ve cinsel bir obje ve cinsel bir **** olarak ekranlara getiriliyor. ve olan bizi doğuran büyüten kadınımıza analarımıza sizlere oluyor biraz kendinize gelin. sizin erkekten hiç eksik yanınız yokki. bence daha çok artılarınız var. ben fakültede okurken 2 prof erkek hocam vardı.. 4 bayan prof kadın vardı. milletimiz de erkek şöle erkek böle kadını erkeği yokki bu işin birey olabilmemiz önemli.

Karar Dönemi

Standart açılan konu

birmeleğin yazmış olduğu açtığı konu için bir şey demiyorum..yazı toplumumuz ve toplumumuzda ki bayanların düşüncelerini içeriyor.anlatıyor selamlar saygılarımla

mavigece
    Guest

Alıntı biyolog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kişisel olarak bayanlar cinsel bir obje ve araç olarak kullanılmasınada karşıyım. bir krem reklamı ve bir bayan vücudu burada amaç bayanın teşhir edilmesimi,,,, kremin kalitesimi..... selülit bir hastalık kılcal damarlarla ilgili fakat medyada selüliti anlatırken üstsüz güneşlenen kadınlar gösteriliyor... burada kadın bedeni kullanılıyor ve cinsel bir obje ve cinsel bir **** olarak ekranlara getiriliyor. ve olan bizi doğuran büyüten kadınımıza analarımıza sizlere oluyor biraz kendinize gelin. sizin erkekten hiç eksik yanınız yokki. bence daha çok artılarınız var. ben fakültede okurken 2 prof erkek hocam vardı.. 4 bayan prof kadın vardı. milletimiz de erkek şöle erkek böle kadını erkeği yokki bu işin birey olabilmemiz önemli.
    katılıyorum..haklısın..kadınlar ne yazık ki **** olarak kullanılıyor...kadın erkek ayırımı yapılıyor...

Karar Dönemi busra14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yazın için sağol ama bence ne yaparsan yap giden gidiyor insan seviyorsa karşısındakinin eksi yönlerini görmüyor ve ondan rahatsıslık duymuyor bence

Çıraklık Dönemi birmelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Evet sağolun..gerçekten sizler de önemli noktalara değinmişsiniz. Ben ilk başta bunu düşünemedim. Herhalde benim kocamda aynı şeklide beni elde tutmak için özenli davrandığından olsa gerek. Fakat çoğu kimse benim kadar şanslı değil gerçekten. ve bu konuda erkeklerin de özverili olması gerek. Kadınını aldatan erkekler olduğu kadar, erkeğini aldatan kadınlar da var..demekki erkekte bi yerde bişeyleri eksik yapıyor ki..kadınlar başka yerlere yönelme durumunda kalıyor..yada farkında bile olmadan bi de bakıyorlar ki..etkilenmiş gitmişler başkasından..kısacası herkes bişeyler yapmalı birbiri için.
    Susturma yüreğini,
    kalkar her boran, her sis
    her şey unutulur…
    En umutsuz bir anda
    yağan yağmur,
    toprakta
    capcanlı bir umut olur…

Sayfa 1/2 12 SonSon