Sayfa 2/2 İlkİlk 12
11 sonuçtan 11 ile 11 arası

Konu: Meslek Seçimi

Karar Dönemi

Alıntı Kimene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim,amacinizi cidden cozemedim ben..Bilgilendirme amacli yazilar mi, reklam amacli yazilarmi?
    Bazı şeyler kurallara aykırı olmadığı halde rahatsız edecek şekilde dikkat çekici olabiliyor. Sanıyorum siz de böyle bir duyguya kapıldınız ve çok da haksız sayılmazsınız yaaani...
    İnsan 3 günde 30 küsur mesaj oluşturmuş ve hiçbirinde, konuyla ilgili olarak, konu sahibini muhatap alarak kendine ait tek bir kelime bile etmeden; bulduğu her konunun altına pırt pırt kopyala/yapıştır yapınca dikkat çekiyor.... Rahatsız edici bir dikkat çekicilik...
    İnsan ister istemez merak ediyor bu mesajları pırtlayanın ruh halini... Kendine ait iki cümle kurmaktan aciz fakat; ne kadar çok şey bildiğine dikkat çekmek isteyen biri mi; yoksa forum kullanıcılarını muhatap kabul etmeyecek kadar kibirli olup; forumdaki insancıkları engin bilgisiyle aydınlattığını düşünen bir uzman mı
    Her neyse doğrusunu Allah bilir. Biz sadece yorum yapabiliriz. Tabii o zaman da; müdahalelerine gerçekten ihtiyaç olduğunda bir türlü ortada görünmeyen modlar, nedense yoruma kendilerini muhatap olarak kabul ederler ve hemen devreye girerek; yorumu yönelttiğimiz kişinin zahmet edip yorulmasını önlemek istercesine; mesaj sahibinin yerine ağzımızın payını verirler.

Forum kurallarına aykırı olmadığına göre bizim de şikayet etmeye hakkımız yok. Zaten; dikkatlice tekrardan araştırdım "Acaba !?" diye ve babamın bu forumu bana miras bırakmamış olduğuna da iyice kanaat getirdim...
    Deeee ! Bu mesajların sahibinin ruh halini merak etmiyor da değilim hâlâ... Ne de olsa bu forumun konusu bu ruh sağlığı... Umarım; forumda, kişinin, kopyala/yapıştır yapmadan kendi düşüncelerini yazması da kurallara uygundur...
    Konu shafak tarafından (14-04-2012 Saat 05:09 PM ) değiştirilmiştir.
    Sorumlusu benim... Özür dilerim ! Teşekkür ederim !

Sayfa 2/2 İlkİlk 12