Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: sabahları neden kalkamıyoruz ?

Karar Dönemi

Alıntı Gümüş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu başlık tam bana uygun olmuş...son onbeş gündür işe hep geç gidiyorum..aslında saatimi 06.45 olarak ayarlasamda saatin alarmı çalışyor bir dahaki çaldığında kalkarım diyorum,bir sonraki çalmasında yine aynı,yine aynı derken kendimi 08.30 ancak patronun kapı ziline basmasıyla kaldırıyorum2 gün önce tam yarım saat aralıksız aramış ne olduysa son zamanlarda yatak bırakmıyor beni,yada ben yatağı
    cok guzel yanı bende de uyku problem olluyo ıse gec gıtmeler vs hatta amırım degıl ben kendıme kızar oldum o derece ve son cumle ne guldum...bu arada

Karar Dönemi

Alıntı kamiloglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işe saat on, on buçukta giden birisi için oldukça faydalı bir başlık...
    ben de ıse gec kalıyorum..

Karar Dönemi

Alıntı 9 ŞUBAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok şukur o miskinligi attım ustumden , bugun oyle bir enerji hissediyorumki bana kalsa sabah saat yedide işimin başında olacaktım , ama malum bugun pazar ,

arkadaşlar eger gune başlamak için guzel bir nedeniniz varsa , kimse tutamaz yatakta yeterki o neden olsun gerisi boş .
    ıste o guzel nedenı yakalayamıyoruz bazenve cogu

Karar Dönemi

Alıntı Nefertiti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah erken kalkmanın getirdiği bereket ve huzura inananlardanım..Kaçta yatarsam yatayım sabah 7 de güne başlarım...gayem olsun veya olmasın...
    Gün uzun olduğu için,gayeler zaten kendiliğinden oluşacaktır diye düşünürüm...
    son cumle guzel..

Karar Dönemi

Alıntı merdivenler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de bir süre öncesine kadar vardı bu sorun. Öğrenci olduğumdan notlarımı çok kötü etkiledi haliyle. Ama sebebini düşündükçe buldum: yeni bir güne başlamak içimden gelmiyordu. Ben de her gün beni sıkıntıyla uyandıran şeylerin zar zor da olsa üstüne gittim. Farkettim ki bu sıkıntıları hiç yaşamamak için, hayatla mücadeleye istekli olmak gerek. Kaçtıkça kötüleşiyorum, uyuşuyorum... Artık haftasonu da olsa erken kalkmaya özen gösteriyorum. Her erken kalktığım gün de kendimle gurur duyuyorum
    Erken kalkınca öyle mutlu ouyorum ki anlatamam. Upuzun bir gün, hiç bitmiyor sanki. Bir güne bu kadar çok iş ve eğlence sığdırabileceğimi bilmezdim. Şahsen beni bu kendimle gurur duyma hissi yatakta yapılan keyiften daha çok mutlu ediyor.
    ben sevdıgım sevıldıgım kadarım vs sozler hosuma gıttı yazmak ıstedım bu

Karar Dönemi

dr ısın akı dedıgı gıbı ve su ısmı gızlı hastanın soyledıklerı resen bende de var daha cok psıkolojık ve cozulmemıs problemler sabah uyanmayı yada ıyı uyanmayı olumsuz etkılıyo..ve hala ıse gec kalıyorum olayı tam cozemedım..

Çıraklık Dönemi atomcekirdegi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Saat 6'da kalkmak zorundayım hergün. Öğrenciliğimde sabah 8.30 derslerine bile gitmez,yatardım:şimdi o saatte kalkmak o kadar zoruma gidiyor ki..Allah'tan işim yarım gün de gelip yine yatıyorum
    Bnimkisi erken kalkmayı sevmemek sanırım.Hem 10 saat uyumadım mı ben uyudum demiyorum.Uyku açıyım ben yahu
    ARININ KUYRUĞUNA ZEHİR AĞZINA BAL VERİLMİŞTİR;NEYE TALİPSEN ONU ALIRSIN...

Karar Dönemi rockkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben hep geç yatıyorum.kafam çok dengesiz oldu.2.30 genelde bazen 3 oluyor.o saate kalmak istemiyorum ama olmuyo.erken yatarsam uzun süre uyucam ve bütün gece bişey bilmiycem.ne kadar geç yatsam kar diyorum kötü bişey olursa korkusundan.yani korku ve takıntılardan dolayı uykumu asıyorum.ama ertesi gün uyandığmda başım o kdr ağır oluyorki,ön kısmı.şaşkın gibi oluyorum.konsantrasyonum gidiyo.

Karar Dönemi CaaLaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    aLmnya

oyssss ßen ßi yatiormmm nerdn baksn 10saat bazen 14biLe oLuo okadar uyurum biraksaLar daha cokda uyurm uyku saatlermde duzensiz ama bu aralar erkn kalkmm lasm malesf hp 2de kalkiorm bi turlu 10da kalkamadim
    kaLßim dönüyor dünya gißi yine...!

Karar Dönemi

Hükmetme gücünüzü keşfedin! Uzaya hakim olmaya çalışan insan kendine bile hakim olamıyorsa yazık. Beynine diyorsun sabah 8'de kalkacaksın oda yapıyor hatta benimki fazla zeki olduğu için(!) Hata payı olmasın diye 15 dk önce uyandırıyor

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon