8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: ilacı bırakanlar

Karar Dönemi kedicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart ilacı bırakanlar

merhaba arkadaşlar aranızda ilaç tedavisini bırakanlar varmı? Ben 10 gün önce dr. kontrolünde ilacı bıraktım ve panik atak tedavim bitti fakat sıkıntılarım tam olarak ortadan kalkmış sayılmaz baş dönmelerim, kalbimde sıkışmalar ara ara devam ediyor ve bu durumdan hala korkuyorum benimle aynı durumda olanlar yada fikirlerini paylaşmak isteyenlerden yardım bekliyorum.

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kedicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar aranızda ilaç tedavisini bırakanlar varmı? Ben 10 gün önce dr. kontrolünde ilacı bıraktım ve panik atak tedavim bitti fakat sıkıntılarım tam olarak ortadan kalkmış sayılmaz baş dönmelerim, kalbimde sıkışmalar ara ara devam ediyor ve bu durumdan hala korkuyorum benimle aynı durumda olanlar yada fikirlerini paylaşmak isteyenlerden yardım bekliyorum.
    geçmiş olsun , ilaçı iki turlu bırakan var birincisi kendi kafasına bırakanlar , digerleride sizin gibi dr kontrolunda bırakanlar tabiki en dogru hareket sizinki .

ilaç bırakıldıktan sonra bazı bunyelerde bir muddet bazı sıkıntılar olabiliyor bu konuda dr za danışmanızı oneririm , en dogru tavsiyeyi size o verebilir .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

teşekür ederim inşallah dediğiniz gibi olur bünyemden kaynaklanıyordur. Biraz daha sabredip doktora öyle gitmeyi düşünüyorum. Bu arada paylaşımlarınıza katılmak isterim daha çok yeniyim ve düşüncelerimi tam olarak ifade etmekte zorlanıyorum ama iyiki sizler varsınız

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

teşekür ederim inşallah dediğiniz gibi olur bünyemden kaynaklanıyordur. Biraz daha sabredip doktora öyle gitmeyi düşünüyorum. Bu arada paylaşımlarınıza katılmak isterim daha çok yeniyim ve düşüncelerimi tam olarak ifade etmekte zorlanıyorum ama iyiki sizler varsınız
    benim size tavsiyem fazla beklmeden hemen gidin dr a , tamam belki oda size biraz sabredin diycek ama eger tavsiyede bulunursada boşu boşuna gereksiz yere rahatsız olmamış olursunuz , gidip goruşmekle kaybedeceginiz bir şey yok ,

aramıza katılma sorununa gelince hiç canınızı sıkmayın ilginizi çeken konulara katılın , bizlerde başlarda aynı sorunları yaşadık ama insan zamanla alışıyor , hiç kendinizi kasmayın içinizden geldigi gibi yazın , onemli olan paylaşmak .

hani bir laf var , kahve bahane sohbetse şahane diye siz kahvenin tadına degil sohbetin paylaşımın tadına bakın onemli olan o .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Nefertiti
    Guest

Merhaba Kedicik..Burada hastalığın aşamasıda,aldığın ilacın gücü ve dozajıda çok önemli,bazı ilaçları bırakmak için 10 gün yeterli olmayabilir ve sıkıntısı uzun sürebilir.Sabırlı olmalısın......Dr.Sana bunun olasılığından bahsetmedi mi.?

Ayrıca bu süreçte yaşadığın sıkıntıları ve gelişmeleri burada bizimle paylaşırsan
    bizleride bu konuda bilgilendirmiş olursun.
    Geçmiş olsun..

doktorum sabırlı ol geçecek demişti ama günden güne daha iyi olduğumu hissediyorum sadece tamam kesinlikle iyileştim dediğim anlarda çıkan anksiyeteler olumsuz etkiliyor beni. dediğiniz gibi bünyeden kaynaklı bir durum olabilir en ufak sıkıntıda dr a koşmak istemiyorum bi süre sabredip devam ederse o zaman görüşücem sizleride haberdar ederim ilginiz için teşekürler

Nefertiti
    Guest

doktorum sabırlı ol geçecek demişti ama günden güne daha iyi olduğumu hissediyorum sadece tamam kesinlikle iyileştim dediğim anlarda çıkan anksiyeteler olumsuz etkiliyor beni. dediğiniz gibi bünyeden kaynaklı bir durum olabilir en ufak sıkıntıda dr a koşmak istemiyorum bi süre sabredip devam ederse o zaman görüşücem sizleride haberdar ederim ilginiz için teşekürler
    İlacı bırakalı epey oldu sanırım,kendini nasıl hissediyorsun.O günden bu güne neler değişti.Alışabildinmi.Bizimle paylaşırsan çok seviniriz.

mavigece
    Guest

merhaba kedicik... bir süredir yazmıyorsun...nasıl olduğunu bize yazarsan seviniriz...paylaşımların arttıkça sıkıntılarının azaldığını göreceksin burada...haberlerini ve paylaşımlarını bekliyoruz...sevgiler...