7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: boğuluyorum sanki

Karar Dönemi

Standart boğuluyorum sanki

Boğuluyorum sanki hiç birşeyin tadını alamıyorum.en yakınımın bana yaptığı hataları kabullenip sonrada kendi kendimi yemek istemiyorum.cesaret edemiyorum o çok sevdiğim yakınımdan ayrılmaya ama yaptıklarını da hazmedemiyorum.sanki onsuz ölecek gibiyim ama onunla beraberkende bana yaptığı o çok fazla haksızlıklara tahamül edemiyorum.lütfen birileri bana yardım etsin.Tamamen dengem bozuldu düşünme konuşma yeteneğimi kayıp ettim.
    Konu kibar tarafından (04-03-2008 Saat 01:10 PM ) değiştirilmiştir.

Allah yardımcın olsun.seni ii anlıorum aynı durumun içinde şu an bende varım.cok yakın şeyler yaşıorum.sussam yanlızlık,konuşsam ayrılık gibi bi durum zuhur ediyor ama şu bi gerek ki susmak en güzeli..

mantıgını ne kaadar işin içinde yogun bilmiorum ama sanırım mantık bu işlerde pek işe yaramıyorr. kendini nerde kimle ne şekilde mutlu hissediosan öle yaşa..kimse senden değerli deil sana sen lazım..selametle
    İranlı $air Derki : a$ka uçma kanatLarın yanar..!
    Mevlana Derki: a$ka uçmadıktan sonra kanat neye yarar..!

Aşk...

Nefertiti
    Guest

Merhaba;
    Öncelikle hoşgeldin aramıza,yaşadığın sıkıntılı anları ve düşüncelerini burada bizimle paylaşmaya devam et,bu epeydir devam eden bir durummu yoksa herhangi bir olaydan sonramı oluştu.Bundan dolayı bir uzmana başvurdun mu
    veya devam eden bir tedavin var mı?
    Gelip geçici bir durumda olabilir ve burada bizimle kısa sürede atlatırsın İnşallah,
    kendinle ve yaşadıklarınla ilgili daha ayrıntılı yazarsan seni anlamamız ve yardımcı olma noktasında fikir üretebilmemiz daha kolay olacaktır.
    Burda verilecek cevaplar uzman görüşü olmamakla birlikte sana yol gösterecek
    ve seni rahatlatacaktır.

Geçmiş olsun diyorum.........Yanlız değilsin,bizler varız.

kamiloglu
    Guest

öncelikle hoşgeldin
    yazdıkların çok açık değil ama anladığım kadarını söyleyim... sana yapılan bir haksızlığa karşı göz yummak insanın kendi içerisine zehir atmasıdır.
    bir şekilde itiraz etmek gerekiyor
    eğer haksızlığa karşı çıkarsan haksızlık edenle mücadele edersin
    ama karşı çıkmaz da içine atarsan hem sana haksızlık edenle hem de kendinle mücadele edersin.
    rest çekmen gerekiyorsa rest çek, terk etmen gerekiyorsa da terket.
    kolay değil kabul ediyorum ama bir şekilde karşı koymaya bir yerden başlamak lazım...

Karar Dönemi merdivenler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul

merhaba,

Belki sana yapilan hatalarin sebebini dusunmen yardimci olur. Belki altinda yatan baska bir neden var, soylemiyor, belki de sana gercekten de kotu davraniyor.
    İki durumda da onu zorlayip "neden bunu yapiyorsun? boyle yaparak beni uzuyorsun, dayanamiyorum" demek gerek.
    Ben birine oyle yaptim ve zorladikca altindaki sebepler cikiverdi. Ama bir iyi niyet cikmasaydi oracikta arkadasligimizi bitirecektim.

Onsuz yapamiyorum demissin, ama 6-7 senelik ilişkilerini bitirip sonra yeni birileriyle baslayan ve cok daha mutlu olanlari taniyorum. Onlar da oyle derdi ama artik gercekleri goruyoruz diyorlar. Artik ikisinin de yuzu guluyor.

Bence guclu olmalisin. Gururunu kiran, sana kotu davranan birine eyvallah etme, hesap sor.

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aramıza hoş geldin ,
    arkadaşımında soyledigi gibi bizler uzman degiliz bu konuda sana en iyi yolu bir profesyonel gosterir , bizler sadece yorumda bulunabiliriz sen kendin ona gore degerlendirirsin ,

en iyisi karşılıklı otur konuş kafandaki tum soruları ortaya koy ve yanıtlarını al , sonrada bir karara var ,eger bunu yapmayıp sadece kendi pencerenden olaylara bakarsan yanlış yapabilir veya boş yere kendini yıpratırsın .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Çıraklık Dönemi birmelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öncelikle aramıza hoşgeldin.

Sana yardım edebilmemiz yada teselli verebilmemiz için herşeyi açık açık anlatman gerek. Hem anlatmak sana da iyi gelecektir diye düşünüyorum. Rahatlarsın. Ne zaman ki boğulduğunu hissetmeye başladın;hemen at kendini buraya ve başla anlatmaya..biz her zaman en dinleyicilerdeniz. Ve herzaman söyleyecek bir kaç sözümüz vardır.
    Susturma yüreğini,
    kalkar her boran, her sis
    her şey unutulur…
    En umutsuz bir anda
    yağan yağmur,
    toprakta
    capcanlı bir umut olur…