8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Evlilik üzerine bazı notlar...

Nefertiti
    Guest

Standart Evlilik üzerine bazı notlar...

Evlilik üzerine bazı notlar...

1.Evli erkeklerin psikolojisi arkadaşlarla lokantaya gitmeye benzer. İstediğin yemeği sipariş edersin sonra yanındakinin istediği yemeği görüp "Keşke onu isteseydim" dersin.

2.Bir davette bir hanım arkadasına sorar: "Alyansını yanlış parmağına takmıyor musun? "Diğer hanım cevap verir: "Evet yanlış adamla evliyim de ondan"

3.Bir adam evlenene kadar eksik sayılır evlenince tam bitmis olur.

4.Bir genc babasına sorar: "Baba evlenmek kaça malolur?" Baba cevap verir: "Bilmiyorum oğlum,ben hala ödüyorum."

5.Adam anlatıyormus:"Evlenene kadar mutluluğunun ne olduğunu bilmezdi, sonra da geç oldu."

6.Yeni evlenmiş bir adam mutlu ise nedenini hemen anlarız. On yıllık bir adam mutlu ise nedenini merak ederiz!

7.Evliliğin ilk yılında adam konuşur kadın dinler. İkinci yılında kadın konuşur adam dinler. Üçüncü yılında her ikiside konuşur,komşular dinler.

8.Bir kavgadan sonra kadın kocasına bagırır: "Seninle evlendiğimde tam bir aptalmışım." Adam cevap verir:"Evet çok aşıktım farkedemedim."

9.Bir adam gazeteye ilan vermis:"Eş arıyorum"Ertesi gün yüzlerce mektup almıs. Hepsi aynı şeyi söylüyormus "Benimkini alabilirsin."

10.Bir adam karısına arabasının kapısını tutuyorsa emin olabilirsiniz: "Ya arabası yenidir, ya da karısı!"

maksimum.com

Çıraklık Dönemi birmelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Evli erkeklerin psikolojisi arkadaşlarla lokantaya gitmeye benzer. İstediğin yemeği sipariş edersin sonra yanındakinin istediği yemeği görüp "Keşke onu isteseydim" dersin.

En çokta bu hoşuma gitti..ellerine sağlık nefertiti..
    Susturma yüreğini,
    kalkar her boran, her sis
    her şey unutulur…
    En umutsuz bir anda
    yağan yağmur,
    toprakta
    capcanlı bir umut olur…

Nefertiti
    Guest

Rica ederim canım...

6.Yeni evlenmiş bir adam mutlu ise nedenini hemen anlarız. On yıllık bir adam mutlu ise nedenini merak ederiz!

mavigece
    Guest

Evli erkeklerin psikolojisi arkadaşlarla lokantaya gitmeye benzer. İstediğin yemeği sipariş edersin sonra yanındakinin istediği yemeği görüp "Keşke onu isteseydim" dersin.

2.Bir davette bir hanım arkadasına sorar: "Alyansını yanlış parmağına takmıyor musun? "Diğer hanım cevap verir: "Evet yanlış adamla evliyim de ondan"

teşekkürler canım...

Karar Dönemi Rosalie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa

10.Bir adam karısına arabasının kapısını tutuyorsa emin olabilirsiniz: "Ya arabası yenidir, ya da karısı!"

Evlenmekten korkuyorum..
    Aslında çok basit ama ne kadar istersen o kadar basit.

Uyuşturucuya hayır!
    http://www.dailymotion.com/video/x2d...nno-coke_music

Çıraklık Dönemi birmelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Korkma..kirazcım..aslında evlilik güzel birşey..böyle okuduğun şeyler seni korkutmasın..evlilikte önemli olan doğru insanı bulabilmek. Bunun için de titiz davranacaksın. Yani şu özellikleri kötü ama ben onu seviyorum ve katlanırım demeyeceksin. Bişeyler uyuşmuyorsa evlenmeye kalkma o kişi ile. sonra alyansını yanlış eline takarsın bak
    Susturma yüreğini,
    kalkar her boran, her sis
    her şey unutulur…
    En umutsuz bir anda
    yağan yağmur,
    toprakta
    capcanlı bir umut olur…

Karar Dönemi Rosalie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa

Alıntı birmelek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Korkma..kirazcım..aslında evlilik güzel birşey..böyle okuduğun şeyler seni korkutmasın..evlilikte önemli olan doğru insanı bulabilmek. Bunun için de titiz davranacaksın. Yani şu özellikleri kötü ama ben onu seviyorum ve katlanırım demeyeceksin. Bişeyler uyuşmuyorsa evlenmeye kalkma o kişi ile. sonra alyansını yanlış eline takarsın bak
    Evet, haklısın
    Aslında çok basit ama ne kadar istersen o kadar basit.

Uyuşturucuya hayır!
    http://www.dailymotion.com/video/x2d...nno-coke_music

4.Bir genc babasına sorar: "Baba evlenmek kaça malolur?" Baba cevap verir: "Bilmiyorum oğlum,ben hala ödüyorum."

güzell...ama nedense evlilik hep kötü anLatıLıyor.EvLenipte mutLu oLan bir çok insan var sonuçta keşke onlar anlatılsaydıda bizde evLenmekten korkmasaydık...
    İnsanların ne konuştuğu değil ne anladığı önemlidir. Ya seni anlayan biri ile konuş ya da anlaşılmıyorsan sus ki, konuştuğun kişiye bir de kendini anlatmak zorunda kalmayasın.