Sayfa 142/143 İlkİlk ... 4292132138139140141142143 SonSon
1425 sonuçtan 1.411 ile 1.420 arası

Konu: Gunaydin

Banned

Alıntı ronsard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    günkara.....
    Dilek mi yakınmamı bilemedim dilekse sana da günaydın yakınmaysa karalık senin suçun.

Banned

Alıntı Merhaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dilek mi yakınmamı bilemedim dilekse sana da günaydın yakınmaysa karalık senin suçun.
    yakınma.....efendi ol düzgün konuş benim bir suçum yok.benle uğraşma.küfrederim.yeter!

Banned

yakınma.....efendi ol düzgün konuş benim bir suçum yok.benle uğraşma.küfrederim.yeter!
    Tabii tabii kendin muhteşemmiş gibi insanlardan nefret et sonra suçum yok de.Efendiliği senden öğrencek değilim.Efendi olan insanlarda bir kusur buldu mu örter hoş görür düzeltmeye çalışır senin gibi millete hakaret etmez. Kusura bakma ama ne çektiysen senin eserin. Dibe vurduğun imzandan bile anlaşılıyor. Bunu düzeltmek senin elinde. Umarım hatalarını düzeltip yüzeye çıkarsın. Hataları düzeltmek için hatalı olduğunu kabullenmelisin önce. Sevgiler...

Banned

Alıntı Merhaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabii tabii kendin muhteşemmiş gibi insanlardan nefret et sonra suçum yok de.Efendiliği senden öğrencek değilim.Efendi olan insanlarda bir kusur buldu mu örter hoş görür düzeltmeye çalışır senin gibi millete hakaret etmez. Kusura bakma ama ne çektiysen senin eserin. Dibe vurduğun imzandan bile anlaşılıyor. Bunu düzeltmek senin elinde. Umarım hatalarını düzeltip yüzeye çıkarsın. Hataları düzeltmek için hatalı olduğunu kabullenmelisin önce. Sevgiler...
    ulan bütün insanlardan mı nefret ediyoruz? elbette sevdiklerimiz var..insanlardan darbe yediysek ezdilerse üzerimize geldilerse benim suçum mu?bana efendiliği öğretme.efendilik kim sen kim.bir daha da benimle muhatap olma.nefretler.

Banned

ulan bütün insanlardan mı nefret ediyoruz? elbette sevdiklerimiz var..insanlardan darbe yediysek ezdilerse üzerimize geldilerse benim suçum mu?bana efendiliği öğretme.efendilik kim sen kim.bir daha da benimle muhatap olma.nefretler.
    Bebek gibisin bir ınga demediğin kaldı kaç yaşındasın 10 filan mı yok ezmişler yok üzerine gelmişler sen kimseyi ezmiyorsun kimsenin üzerine gitmiyorsun değil mi?Hoşgörülü merhametli kalbi yumuşacık tertemiz işler yapan birisin hata bende evet ben suçluyum özür dilerim.

Banned

rüyamda forumdaki bir kişiden kötülük görüyordum, hayırlısı.

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Bu tuzlu meltem mi böyle genzimi yakan yoksa dokundu mu sarf ettiğim o sözler..
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Nereden baksan harika ya -_-

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı Düşüncelii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nereden baksan harika ya -_-
    Hayırdır Düşüncelii, anlatmak ister misin?
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

İyi akşamlar ^^

Sayfa 142/143 İlkİlk ... 4292132138139140141142143 SonSon

Bu Konudaki Etiketler