Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Psikozlarım

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cirakaltintas ve Dengeden başka yazan yok. Yeni mesajlar kısmına baktığımda yeni mesajlarımızı toplu görünüyor ve bana gizli bir şifreyle mesaj attıklarını düşünüyorum.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alttan alttan doktorculuk oynamayı seviyorum. Bir hastaneye girdiğimde ordaki hastaların arasında beni tedavi etmek isteyen doktorlar hasta kılığında bekliyor ya da polisler ajanlar vs. Küçüklüğümde doktor olmak isterdim. Annem osmangazi tıp fakültesinde ben 14 yaşındayken vefat etti. 8 yaşından beri psikiyatrik problemlerim var ve 11 yaşından beri osmangazi tıp fakültesine yıllarca gittim. Annemin ölümünü 1 gün benden saklamışlardı. Belki bu yüzden bir şeyleri çözmem gerekiyor. Tahminler de bir çeşit hayal değil midir? Inanırsan hayalle gerçek arasındaki bağ koparsa bunlar oluyor. Sağlık meslek lisesi mezunu doktorların işine burnunu sokan kuzenimin üstümdeki etkisini yadsıyamayız.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12