evet az önce çok fena direkten döndüm sanki ömrümden 5 yıl gitti .. :'( başımdan geçen bir olayı paylaşmak istiyorum.
evimizin arka taraflarında tenha sakin bir yer var genelde akşam 9 -10 gibi çıkar oralarda dolanır telefonla felan konuşurum v.s.v.s...ama o saatlerde maske pek takmam yalan konuşmaya gerek yok.. pek kontrol denetim v.s olmadığını düşünürüm tam o sırada 7-8 tane bekçi devriye atarken yanıma geldi ben içimden bunlar şimdi kesin kimlik felan sorar dedim geldi yanıma beyefendi maskeniz nerde dedi dedim yoktur evim şu ilerde çöp atmaya çıktım bir hava alıp gidecem felan dedim kimliğimi istedi cezai işlem uygulanacak dedi. dedim ki ustam bu sefer bir tolerans göstersen bir daha olmaz felan dedim o sırada telefonla TC numaramı sordurdu bir tanesi de usul usul yanıma yaklaştı bana bakıyor dedi tanıdın mı hayır dedim adam da üniforma şapka maske nasıl tanıyim ? sonra sesinden çıkardan lisede beraber okuduğum çocuk çıktı önceden özel güvenlikti bekçi olmuş. neyse o kalabalıkta çocuğa birşeyler yap engel ol felan diyemedim ama içim içimi nasıl yiyor şimdi polis bekçi tabiki hepsi görevini yapacak ama şu aşamada değil 900 lira 90 lira ödeyecek durumum yok evdekilere nasıl açıklarım bu durumu diyorum içimden...neyse sonra öbürleri girdi araya tamam yazma felan dedi bizim arkadaş da yazma dedi elinde evrak olan bekçi tamam yazmıyorum ama bir daha maskesiz çıkma dedi adamlar yine insan evladıymış bir verdiğimiz karşı geldi valla çok fena direkten döndüm az daha inme inecekti ilk fırsatta dilenciye sadaka verecem valla ...

dostlar siz siz olun gece akşam felan diyip maskesiz çöp atmaya bile çıkmayın valla benim kalbim hala küt küt atıyor....