Sayfa 1/4 1234 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İntihar girişimim ve sonrası

Çıraklık Dönemi

Standart İntihar girişimim ve sonrası

evet, sonunda girişim yaptım. 4 kutu ilaç,takribi 100 tane, içtim. saatlerce bekledim. hiç bişey olmadı. ben de hastaneye gidip durumu anlattım.tabi ev halkı perişan olmuş.ancak ortadaki durumu kavrayabilen var mı bilmiyorum. yüksekten atlamak yerine , yine yüksekte, ilaç içip uyuşarak acı çekmeden gitmeyi düşünmek... bi kaç hafta önce okduğum kitapta ilaç içerek ölünmeyeceği yazıyordu. vücut bi şekilde bunu atıyor dışarı diye. bende ki de çocuk aklı desek yeridir. acır diye korkmak. mide yıkama işlemi ile bi güzel bağırttılar beni. burnumdan hortum soktular. insafsızlar kocaman boru soktular sanki su şebekesi. annem babam dışında herkesin haberi var.ama kimse bi insanın kendi hayatından vazgeçmiş olduğu durumu anlamıyor.herkes kendince karşı çıkıyor.ama ben bu durumun işaretlerini çoktan vermiştim.alan olmayınca bi faydası da olmadı.

Cahillik Dönemi

geçmiş olsun... merak ettiğim bir konu var hastanede bu olayı söyleyince ne dediler nasl bir tepkiyle karşılaştın polise felan haber verdiler adli vaka diyerekten ???
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Çıraklık Dönemi

saolun. öncelikle belirteyim hiç bir sanrı vb olmadı.hatta ilaca kızdım bi naneye yaramıyor diye.önce ruh ve sinir hastanesine gittim. orada yatıyolar galiba sadece anlamadım bişey işelyişten. ardından normal hastanenin acile gittim. kayıt yapan görevli mavi ekran verdi. en yakın hemşirenin yanına gittim. durumu anlattım ve içtiğim ilacı gösterdim.kaç tane içtin diye soruyorlar. işim gücüm yok saydım.manyağım zaten. 8 gr kadar içtim dedim. gene mavi ekran.neyse sarı alana geçtik. koronodan dolayı yatak kalmamış. tansyon kan örneği idrar aldıalr. mide yıkaması için hortum soktular.bu arada polis de abimle konuştu. ifade için çağırdılar. zorlama vb gibi şeyleri soruyorlar en başta. ifadeye vermeye henüz gitmedim.ben gayet sakindim karşıdakiler de öyle ama koca hortumu burnuma sokunca benim tansyonum düştü ve çok fena oldum.beni yıkan da bu oldu.2 gün felan kendime gelemedim.polis eve gelmiş atölyemin kapısını felan zorlamışlar içerdedir diye.112 yi aramıştım oradaki akıllı beni lafa tutup oyalamayı beceremedi.

Moderatör SeLf_ConTRoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    united kingdom

gercekten boyle sacma seylerle ugrasiyorsunuz. diger insanlarin vaktinden de calisyorsunuz.belki o an, o doktora, o hemsireye senden daha cok ihtiyaci olan,yasama tutunmaya calisan insanlar vardi!! yazikkk neoldu?? ustune bir dunya da aci cektin olmek bayilmaya benzemiyor. oldukten sonrada oyle kanatlanip cennete falan ucmuyorsun. aklini basina al. kendin icin birseyler yap. ama akillica seyler.
    Elif gibi yalnızım,

Ne esrem var, ne ötrem.

Ne beni durduran bir cezmim

Ne de bana ben katan bir şeddem var.

Ne elimi tutan bir harf

Ne anlam katan bir harekem…

Kalakaldım sayfalar ortasında.

İşte ben gibi, sen gibi…

Bir okuyan bekledim,

Bir hıfzeden belki…

Gölgesini istedim bir dostun med gibi…

Sızım Elif sızısı…

Çıraklık Dönemi

Alıntı SeLf_ConTRoL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gercekten boyle sacma seylerle ugrasiyorsunuz. diger insanlarin vaktinden de calisyorsunuz.belki o an, o doktora, o hemsireye senden daha cok ihtiyaci olan,yasama tutunmaya calisan insanlar vardi!! yazikkk neoldu?? ustune bir dunya da aci cektin olmek bayilmaya benzemiyor. oldukten sonrada oyle kanatlanip cennete falan ucmuyorsun. aklini basina al. kendin icin birseyler yap. ama akillica seyler.
    ergenlik-keyif gibi durduk yere dert çıkarsam dediklerinde haklısın ancak yerimde olmadığından ve bana nasıl etki etiğini bilmediğinden verdiğin öneri sadece kızmak olarak kalıyor ve yardımcı olmuyor. kafasına kendisini öldürmeyi koymuş ve girişimde bulunmuş birisinden akıllıca hareketler beklemenin bi manası yok.

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hep demişimdir kendim için korkum olmasa ya birini öldürürüm ya da intihar ederim. Depresyon ilaçları hakkında da intiharı cesaretlendirdiğini okumuştum. Ne söylenebilir bilmediğim için bir şey yazmadım. Geçmiş olsun.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Cahillik Dönemi

bende inithar etmek istiyorum yaşamak haram bize en iyisi forum olarak toplu intihar eylemi gerçekleştirelim.....

Çıraklık Dönemi

Alıntı osmangazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hep demişimdir kendim için korkum olmasa ya birini öldürürüm ya da intihar ederim. Depresyon ilaçları hakkında da intiharı cesaretlendirdiğini okumuştum. Ne söylenebilir bilmediğim için bir şey yazmadım. Geçmiş olsun.

lustral kullandığım zamanlarda "şuradan atlayım" diye çok yoğun istek geliyordu.diğer kullandığım ilaçlarda böyle bi durum olmadı. bol bol uyu ve mümkünse hamur işi yemekten öteye geçmedi. @dert_babası kullanıcı adı gibi arabesk birisi isen bu tarzını değiştir.

Cahillik Dönemi

Alıntı montevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lustral kullandığım zamanlarda "şuradan atlayım" diye çok yoğun istek geliyordu.diğer kullandığım ilaçlarda böyle bi durum olmadı. bol bol uyu ve mümkünse hamur işi yemekten öteye geçmedi. @dert_babası kullanıcı adı gibi arabesk birisi isen bu tarzını değiştir.
    ne yapim peki hiçbir işim gücüm ras gitmiyor....
    neye elimizi atsak kuruyor...

https://www.youtube.com/watch?v=ndG8...X4Sv80&index=7

Çıraklık Dönemi

eşimle baya kavga edip bozuştuk, sonra sakinleştik ve peş peşe psikiyatriste sıra aldık. aynı doktora

Sayfa 1/4 1234 SonSon