4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Bazı şüphelerim ve kanılarım oluyor.

Karar Dönemi

Standart Bazı şüphelerim ve kanılarım oluyor.

30 yaşımdayım Ankarada iyi bir semtte yaşıyorum arasıra balkona parka ve caddeye çıkarım.. etraftaki insanlara baktığımda sanki mutsuzlar, keyifsizler, gibi geliyor, kimseye güvenleri ve samimiyetleri yokmuş gibi geliyor fakat virüsden önce sanki bu kadar değildi insanlar virüs nedeniyle de böyle algılıyor olabilirim..

tek başıma dışarıda bulunduğumda tek başıma olduğum için insanlar benden şüpheleniyormuş gibi geliyor.. beni sinsi, garip biri sanıyor olabilirler gibi algıya, kanıya kapılıyorum.. bana bu napıyorsa dışarıda tek başına neden yalnız geziyor ki diye düşündüklerine dair kanılar yerleşiyor.. doğrusu benim arkadaşım vs yok bu nedenle yalnız gezmemeyi istemez değilim açıkcası.. ancak yalnızda olsa dışarda gezmeyi hava almayı hareket etmeyi seviyorum ve gereksiniyorum..
    Konu Erkyuo tarafından (08-07-2020 Saat 03:23 AM ) değiştirilmiştir.

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

hastalık döneminde soğuk bir hava olabilir , alışılagelmiş bir şey değil. bazen dışarda öksürdüğümde insanlar beni korona sanar mı diye düşünebiliyorum belki bunun gibi bir şeydir.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Karar Dönemi

Alıntı nickname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hastalık döneminde soğuk bir hava olabilir , alışılagelmiş bir şey değil. bazen dışarda öksürdüğümde insanlar beni korona sanar mı diye düşünebiliyorum belki bunun gibi bir şeydir.
    Dün 00.30a kadar yandaki parkta oturdum, hava güzeldi, telefona bakıyordum, evden daha çekiciydi yani.. neyse annem aradı nerdesin gel dedi, bende hava güzel felan dedim.. o da bana birşey değil bir hırsızlık taciz olayı olur senden şüphelenirler gece vakti oğlum dedi..

İşte bunu anlatmaya çalışıyorum.. ben sadece oturuyorum parkta tek suçum bu olabilir... İşte ben böyle şeylerden rahatsız oluyorum, bir tanıdığımı buna benzer şekilde iki çakal sevgilisine laf atan kişi sanıp yok yere dövdüler hırpaladılar.. halbuki masum temiz efendi bir insan.. böyle şeyler benim çok fena kanıma dokunuyor..anlatabilyor muyum?

��������
    Konu Erkyuo tarafından (08-07-2020 Saat 04:14 AM ) değiştirilmiştir.

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sokakta yürürken önümdeki kişi aynı hızda yürüyorsa ve uzun süre bu şekilde yürüdüysek etrafta çok kimse yoksa, öndeki kişinin benim onu takip ettiğimi düşündüğünü düşünüyorum. Konuyla yakından alakalı değil ama anlatmak istedim.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...