7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Kimse var mııııı

Cahillik Dönemi chenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Kimse var mııııı

Forumda çoook eskiyim sanırım evlenince buralardan kopmuşum🤷🏼♀ Yıllar geçti çok şükür iyi gidiyordu herşey .. iki çocuk mutlu huzurlu evlilik... ama nerden oldu nasıl oldu bilmiyorum eşim beni aldattı😢 hiç bir sorunumuz yok herşey yolunda.. sanal bir aldatma olmuş, nasıl anlatacağım bilmiyorum o kdr zor ki bunu yazmak.. işteyken bir mesaj geldi messenger dan slm tatlım eşinin 16 yaş altı kızlarla sanal sexini izlemek ister misin ? Elim ayağım dondu videoyu açmadan eşime mesaj attım ekran yakalayıp önüne geleni eklersen böle olur yazdım saf saf.. sandım ki sahte bir şey.. cvp olarak saçmalamış olabilirim yazmış.. dondum kaldım videoyu açtım telefon karşısında mastürbssyon yapıyor evde.. ben 😱 kalakaldım üzerime yıkıldı dünya.. eşimi seviyorum hiç bir problemimiz yok ama bunu neden yaptı nasıl yaptı, aklım almıyor unutamıyorum o görüntüyü.. eşime evden gitmesini söyledim tabiki gitmedi özür diledi günlerce oturma odasında yattı..yaklaşık bir ay oldu hala içim soğumadı bnm ailem yatılı geldi mecburen yatak odasına döndü.
    herşey güzel olacak..herşey güzel olacak..herşeeyyyyyy.....

Çıraklık Dönemi

ben olsam ortalığı yıkardım.ekonomik özgürlüğün varsa tam özgür olmanı tavsiye ederim.çocuklar bu durumdan çok kötü etkilenecekler.onlar için katlanır mısın bilemiyorum.neden yaptı konusuna gelince şu yaşıma kadar gördüklerimden yola çıkarak bi kaç bişey diyebilirim ama kendini salma.bu görüntüler şantaj olarak dönebilir size.ayrıca videoyu hangi telefon yada bilgisayardan açtıysanız o cihazda da virüs temizletmesi yaptırın.evdeki telefon bilgisayar ve tabletleri de temizlettirin ve mümkünse o messenger dediğiniz hangi site ise ona erişimi kapatın, hesaplarınızı kapatın.bilgisayarın ele geçirilip illegal videoların izlendiği bilgisayarın sahibi fbı tarafından uyarı aldı.uyarıyı, yazılı uyarı, bizzat gözümle gördüm.bu temizleme işlemlerinden önce size gelen mesajı,kimin attığını hangi site ve tarih olduğunu resim çekerek kayıt altına alın.isterseniz bilişim suçlarına başvurun ki cihazlarınızdan yapılacak gizli bir işlem sizin üstünüze kalmasın.

1 katıksız sapık olabilir
    2 eşi anne olduktan sonra onunla ilişki kurmayanlardan, kısacası ilişki kurmayı karşı tarafı kandırmak/öc akmak gibi sanan 3 kağıtçılardan olabilir
    3 interneti görünce şizaresi kayanlardan olabilir.

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu foruma e-psikoloji.com adresine dün 2 bilgisayardan da girmeye çalıştığımda kredi kartlarınızı, şifrelerinizi biri bu site üzerinden çalmaya çalışıyor olabilir derhal siteyi kapatın diye hata veriyor. neler oluyor bilen var mı?
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Çıraklık Dönemi

Alıntı osmangazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu foruma e-psikoloji.com adresine dün 2 bilgisayardan da girmeye çalıştığımda kredi kartlarınızı, şifrelerinizi biri bu site üzerinden çalmaya çalışıyor olabilir derhal siteyi kapatın diye hata veriyor. neler oluyor bilen var mı?
    bi ara https şifreli bağlantıdan çıktı onun uyarısını veriyordu tarayıcılar.bugün düzelmiş gibi

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

16 yaş altı kızlarla sanal seks. bu konuya bir yorum bile yapmak istemiyorum.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Moderatör SeLf_ConTRoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    united kingdom

kesin bitiririm. oturma odasinda yatmayi birak, kapinin onunde bile yatamaz pislik..hersey yolunda ise bence aldatmanin hicbir bahanesi olamaz.bir sekilde gelir gecer acisini bir sure cekersin ama daha iyi olursun. kizlarin yasi gercekten kac bilmiyorum ama umarim 16 degildir ...bu daha kotu ayni seyi sen yapsaydin seni coktan elaleme rezil eder ve kapinin onune koyardi. seven insanin gozu disarida olmaz.demek ki hic s..inde degilsin.. defolup gitsin. kiminle ne istiyorsa yapsin bu saatten sonra.
    Elif gibi yalnızım,

Ne esrem var, ne ötrem.

Ne beni durduran bir cezmim

Ne de bana ben katan bir şeddem var.

Ne elimi tutan bir harf

Ne anlam katan bir harekem…

Kalakaldım sayfalar ortasında.

İşte ben gibi, sen gibi…

Bir okuyan bekledim,

Bir hıfzeden belki…

Gölgesini istedim bir dostun med gibi…

Sızım Elif sızısı…

Cahillik Dönemi

sonuç ne oldu peki ?? eşinizin gerçekten böyle bir videosu var mı ? yoksa asparagas bir mesaj mı ???
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...