5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Neden siliniyor

Karar Dönemi

Standart Neden siliniyor

Konu basligim altına yaptığım yorumlar siliniyor.bunu kim ve neden yapıyor

Cahillik Dönemi

Valla forum artık forum olmaktan çıktı kapansa daha iyi olur bence eskiden bu forum böylemiydi beee ben bu foruma çok eskiden takılırdım ne üyeler ne arkadaşlarımız vardı eskiş günler çok başkaydı beee....
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Foruma saldırılar oldu sanırım. Tüm fonksiyonları eskisi gibi doğru göstermiyor. Admin de uğraşmayınca atıl kaldı. Terk edilmiş bir yer oldu. Böyle platformların yararı olduğu gibi zararları da var. Sorunu olan buraya soruyor doktora gitmiyor ya da daha az gidiyor. Özellikle devlet hastanesi doktorları senin teşhisini bile söylemiyor. Buralara bakıp yanlış teshisin olduğunu düşünüyorsun. Mesela ben şizofren olduğumu sanıyordum 2000 yılında. Halbuki alakası yok... Belirtiler var ama internetteki bilgilerle bunları eşleştirmeye çalışmak doktorculuk oynamaktan başka birşey değil... İnternetin içinden geçtim , yıllardır yaşadığım şeyin auralı migren olduğunu en son bir doktordan öğrendim.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hiç mi faydası yok , var tabiki. Özellikle teşhis kesinleştikten sonra, senin gibi aynı dertten müzdarip insanlarla bir arada olmak başlı başına terapidir. Hastalığın hakkında uzmanlaşmanın sana faydası olacaktır.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı osmangazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Foruma saldırılar oldu sanırım. Tüm fonksiyonları eskisi gibi doğru göstermiyor. Admin de uğraşmayınca atıl kaldı. Terk edilmiş bir yer oldu. Böyle platformların yararı olduğu gibi zararları da var. Sorunu olan buraya soruyor doktora gitmiyor ya da daha az gidiyor. Özellikle devlet hastanesi doktorları senin teşhisini bile söylemiyor. Buralara bakıp yanlış teshisin olduğunu düşünüyorsun. Mesela ben şizofren olduğumu sanıyordum 2000 yılında. Halbuki alakası yok... Belirtiler var ama internetteki bilgilerle bunları eşleştirmeye çalışmak doktorculuk oynamaktan başka birşey değil... İnternetin içinden geçtim , yıllardır yaşadığım şeyin auralı migren olduğunu en son bir doktordan öğrendim.
    Çok doğru söylemişsin Osmangazi. Beni de aydınlattın, sırf bunu görüp üyeliğime girip cevap yazma gereği duydum. Gerçekten internetten hastalık bakmak insanı daha kötü yapıyor ve kafasını karıştırıyor. Hangi hastalığa baksam onla kendimi özdeşleştiriyorum.. İyi doktorlara güvenip tanıyı onların koyması gerek , bizim değil.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8