3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Uyku probelemi

Cahillik Dönemi

Standart Uyku probelemi

Cümleten s.a arkadaşlar uzn bir aradan sonra yeni bir işe girdim araba parçası üreten bir fabrikada çalışıyorum günde 9 saat ayalta duruyorum oturma diye bişey yoktur biraz zorlanıyorum birde sabhları 5:30 da kalkıyorum uyanmakta ve işe giderken zorlanıyorum mağlum antidepresanlar uyku yapar bende efexor 150 mg içiyorum bir arkadaşım dedi bir gün iç birgün içme bu şekilde azalt dedi sizce bunu yapsak nasıl olur yada rahat uyanmak için ne tavsiye edersiniz iş yerinde nerdeyse ayakta uyuyorum çünkü bu uyku sorununu nasıl çözerim acaba ???
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nurs un atom cayı var , halsizliği alıyor. Sabah kahvaltıda bir su bardağı içebilirsin. Küp şekere benziyor 3 tane at içine. Her yudumda karıştır çünkü dibine iniyor içeriği. Bir gün önce serogual almıştım uyumak için işyerinde sersem gibi oldum adım atamıyordum. Tarif ettiğim şekilde içtim ve eve yürüyerek gittim. 1,5 saat sürdü. Enerji vermiyor ama yorulmuyorsunuz.

https://urun.n11.com/cay/nurs-atom-c...-gr-P306297158
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Cahillik Dönemi

Alıntı dert_babası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten s.a arkadaşlar uzn bir aradan sonra yeni bir işe girdim araba parçası üreten bir fabrikada çalışıyorum günde 9 saat ayalta duruyorum oturma diye bişey yoktur biraz zorlanıyorum birde sabhları 5:30 da kalkıyorum uyanmakta ve işe giderken zorlanıyorum mağlum antidepresanlar uyku yapar bende efexor 150 mg içiyorum bir arkadaşım dedi bir gün iç birgün içme bu şekilde azalt dedi sizce bunu yapsak nasıl olur yada rahat uyanmak için ne tavsiye edersiniz iş yerinde nerdeyse ayakta uyuyorum çünkü bu uyku sorununu nasıl çözerim acaba ???
    eyvallah saolun inşallah alacam ben günde 3 bardak nescafe içiyorum kendime gelebilmek için acaba efexoru biraz azaltmak işe yarar mı ???
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...