Masum bir şekilde kitaplarımızı okuyoruz, cümleler derliyoruz! Yeni metinler kaleme alıyoruz!
= 000.000.001 =
Bilgi edinmek; kimseyi üzmemek ve kimseyi tedirgin etmemek içindir! Zalim de olsa affediniz!

&&&&&&

Annem okuma-yazma bilmez ve annem çaresizliğimi görerek ‘YAZ OĞLUM’ dedi! Çok şükür!
________________________________{ Kemal KABCIK - 4 Eylül 2021 Cumartesi 17:36:39 }

&&&&&&

Önce Allah’ımızdan, sonra Peygamberimizden, daha sonra annemden izin alarak yazıyorum!
= BANA, ANNEME, BABAMA ve MEMLEKETİMİZE HUZUR VERİVER EY ALLAH’IMIZ! =
Büyüklerimin takdirine ihtiyacım var ve boşluk beni yoruyor! Ben de bilgisayarıma mecburum!

Masum bir şekilde kitaplarımızı okuyoruz, cümleler derliyoruz! Yeni metinler kaleme alıyoruz!
= 000.000.002 =
Bilgi edinmek; kimseyi üzmemek ve kimseyi tedirgin etmemek içindir! Zalim de olsa affediniz!

&&&&&&

Birinci sayfamız Türk Âlemi için ve Türk Âleminin huzuru/umudu ve heyecanı ebedi oluversin!
________________________________{ Kemal KABCIK - 4 Eylül 2021 Cumartesi 17:50:09 }

&&&&&&

Önce Allah’ımızdan, sonra Peygamberimizden, daha sonra annemden izin alarak yazıyorum!
= BANA, ANNEME, BABAMA ve MEMLEKETİMİZE HUZUR VERİVER EY ALLAH’IMIZ! =
Büyüklerimin takdirine ihtiyacım var ve boşluk beni yoruyor! Ben de bilgisayarıma mecburum!