Sayfa 6/46 İlkİlk ... 234567891016 ... SonSon
460 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Benim günlüğüm olsun

Karar Dönemi

Bu basimdaki bıçak saplanır tarzı ağrılar dun tekrar olmaya başladı.ağrı kesici alınca geçti ama sabah kalktim hafiften oluyor gibi.herşeyi o kadar sezinliyorumki vucudumdaki en ufak tersligi fark ediyorum.daha bir sene olmadı mr çekilmişti beynimden.bisey yoktu.ama bu benim.korkmamami engellemiyor.aşırı korkuya dusuyorum bütün hayat sevincim yerle bir oldu.mutsuz karamsar oldum dünden beri yine.aslında bende ağrı sizi batma falan olmayınca panik atakta yok.bunlar olunca panik olup korkuya dusuyorum.kendimi seviyorum demek yerine kendimden nefret ediyorum diyorum.neden ya neden bunlardan korkuyorum birşey olsa beni çoktan öldürürdü kaç gündür oluyor diyorum.ama bunu beynime anlatamiyorum sadece sözde kalıyor.korkuyorum ya korkuyorum.yine diplerdeyim.vucudumun çeşitli yerlerinde ağrılar oluyor mide karin kalp bacak göğüs ve ben aşırı bir korku furyasının içine saplanıp kalıyorum.biktim biktim.bütün gençliğim bu hastalıklarla geçti geçiyor.18 sene ya 18 sene.çok yoruldum ve kizginim kendime

Karar Dönemi

Günler günleri kovaliyor.ne acılar çekiliyor ülkemde.bu açıları görünce kendi derdimden utanıyorum.

Hafiften boyle sirtima bir hoş ağrı giriyor.en sin boyle biaey yaşadığında çok agir grip olmuştum.korkuyorum simdi ya yine öyle agir grip gecirirsem diye.koronavirus çıktığından beri kendime o kadar dikkat ediyorum ki ülkemize gelmesin bana bulaşmasını diye.sokağa mecbur kaldıkça çıkıyorum.çıkıp gelince hemen ellerimi yikiyorum üstünü degistiriyorum.ama bu sırtımdaki ağrı beni tedirgin ediyor. 10 gündür falan grip için olumlama yapıyorum yakalanmamak için.ise yaricani düşünüyorum inşallah olmam.

Karar Dönemi

Su koronavirus kabusum oldu resmen.sürekli kendimi dinler oldum.Burnum akmaya basladimi boğazın aciyormu.sürekli yutkunuyorum boğazında bir sorun varmı aciyormu genizlerim yanıyor bugün birazda halsizim.nasıl korkuyorum nasıl.ellerimi yikamaktan ellerin tahriş oldu.gerçi çoğu normal arkadaslarimda öyle oldular.çoğunun elleri benimle ayni durumda.allahım.NEOLUR sabah uyandığında su genizimdeki yanma falan geçmiş olsun.ilerlemesin.çok korkuyorum.

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben de biraz korkuyorum ama senin kadar değil. Hiç korkmamak bence sağlıklı değil. Bir miktar korku burda faydalı tedbir almanı sağlıyor ama seninki sanki abartı olmuş ve sana zarar veriyor.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Karar Dönemi

Bir aydır girmip yazmadım. Malum herkeze gibi korona yüzünden evde mücadele deyim.çocuklar evde.şuana kadar kuzenimin kovasında ve dinde bir arkadasimda pozitif çıktı. Arkadasimda çıktığından beri bir boğaz ağrısı yasamaya başladım.oda öyle olmuş ve Dr gidince testte pozitif çıkmış.bende de başladı bir boğaz ağrısı hissi.yutkununca değil ama sanki bir ağrı var.ağzının içine baktım minik bir tane toplu iğne başı gibi aft var sanki boğazımda.nasıl tedirgin oldum beynimden kaynar sular döküldü. Benim.her zaman çıkar ağzında boyle minik aftlar oysa.ama şuan korkudan titriyorum.inşallah korona falan degildirim. Aslında arkadasimdan etkilendigimi ve bu belirtileri yasadigimi çok iyi biliyorum.ben herkeze duyduğum hastalığın belirtilerini yaşarım çünkü.bunu bilmeme rağmen korkmadan duramiyorum.

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı Cirakaltintas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir aydır girmip yazmadım. Malum herkeze gibi korona yüzünden evde mücadele deyim.çocuklar evde.şuana kadar kuzenimin kovasında ve dinde bir arkadasimda pozitif çıktı. Arkadasimda çıktığından beri bir boğaz ağrısı yasamaya başladım.oda öyle olmuş ve Dr gidince testte pozitif çıkmış.bende de başladı bir boğaz ağrısı hissi.yutkununca değil ama sanki bir ağrı var.ağzının içine baktım minik bir tane toplu iğne başı gibi aft var sanki boğazımda.nasıl tedirgin oldum beynimden kaynar sular döküldü. Benim.her zaman çıkar ağzında boyle minik aftlar oysa.ama şuan korkudan titriyorum.inşallah korona falan degildirim. Aslında arkadasimdan etkilendigimi ve bu belirtileri yasadigimi çok iyi biliyorum.ben herkeze duyduğum hastalığın belirtilerini yaşarım çünkü.bunu bilmeme rağmen korkmadan duramiyorum.
    Büyük ihtimal psikolojik. Zaten bu konuda hassaslığın var anladığım kadarıyla ki bu normalde de yaşanan bir şey. Arkadaşından sonra olduğunu söylüyorsun. Bu tür şeyleri yaşadığımda doktora gittiğimde bir şey çıkmıyor.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Karar Dönemi

Evet dun öğrendim onu ve bi kaç saat sonra başladı bende de.inşallah sadece etkilenme dır.sagol

Bu virüs herkese bulaşacak diyor Mehmet ÖZ er geç. Yavaş yavaş bulaşsın ki herkes sağlık hizmetinden faydalansın diyor Hemen hastalanan bir yapım var. Hergün yarım saat koşu bandında yürüyorum. 1 saatte ağırlık seti kaldırıyorum. Sağlıklı besleniyorum,elma portakal yoğurt yeşillik tavuk kırmızı et yiyorum, yeşil çay beyaz çay ,rezene, biberiye içiyorum. Bağışıklığım küçüklükten beri zayıftır,elektronik sigara da içiyorum uzmanlara göre normal sigaradan farkı yok. Yakalanınca büyük ihtimal öleceğimi düşünüyorum.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Çıraklık Dönemi

Alıntı osmangazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu virüs herkese bulaşacak diyor Mehmet ÖZ er geç. Yavaş yavaş bulaşsın ki herkes sağlık hizmetinden faydalansın diyor Hemen hastalanan bir yapım var. Hergün yarım saat koşu bandında yürüyorum. 1 saatte ağırlık seti kaldırıyorum. Sağlıklı besleniyorum,elma portakal yoğurt yeşillik tavuk kırmızı et yiyorum, yeşil çay beyaz çay ,rezene, biberiye içiyorum. Bağışıklığım küçüklükten beri zayıftır,elektronik sigara da içiyorum uzmanlara göre normal sigaradan farkı yok. Yakalanınca büyük ihtimal öleceğimi düşünüyorum.
    ben de her sene kesin grip nezle olurum.hastaneye yatmışlığım bile var.o yüzden evden çıkmıyorum.hayırlısı

Alıntı montevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de her sene kesin grip nezle olurum.hastaneye yatmışlığım bile var.o yüzden evden çıkmıyorum.hayırlısı
    Küçükken havale geçirmişim. İlkokula da doğru düzgün gitmedim hastaneye yatmaktan. Ateşim çıkar düşüremezlerdi. Her yattığımda en az 20 gün hastaneye yatardım. Özel ders alırdım derslerim buna rağmen çok iyiydi. Her sene ben de grip nezle olurum. Hastaneye son zamanlarda ben de yattım bu yüzden.

Sayfa 6/46 İlkİlk ... 234567891016 ... SonSon