Sayfa 28/46 İlkİlk ... 1824252627282930313238 ... SonSon
460 sonuçtan 271 ile 280 arası

Konu: Benim günlüğüm olsun

Karar Dönemi

Artık iflas bayrağını indiricem.dayanamiyorum.okadar tuhaf bir hastalık geçiriyorum.birden süper iyi olup birden yatağa düşecek kadar halsiz oluyorum.dun mesela sabahtan inanılmaz iyiydim
    Akşam oldu burunlar yine birden tıkandı ve birden yatacak kadar halsiz oldum.bunu kim okuyorsa kendinize dikkat edin bu salgın çok çok başka bişey.geldimi gitmiyor.ustune bende birde korku oluşuyor hopp gelsin daha fazla hastalık.bitsin artık neolur Allah'ım ya bu gripmi her neyse bitsin gitsin bedenimden

Karar Dönemi

Okadar kotuymki akşamdan beri kolum kandım kırık halsiz halde yatıyorum.sakinlestirici aldım falan hiç fayda etmedi.ya bu kadar sürmesi bu kadar surundurmesi nasıl bir hastalık bu.hic dermanım yok.baska hiç birşeyim kalmadı ama bu halsizlik beni çaktı yere.icim tuhaf sanki içimde biseyler ölüyor.cok fena korkmaya başladım.ne olur atık bitsin eski gücüm yerine gelsin.

Karar Dönemi

İyimiyim degilmiyim anlamiyorum.kimo duysam hasta ama üç dört gün yattım düzelsin diyor.benim ki ohoooo kaçıncı gün hafta unuttum.kaaim ara tatilinden beri hastalık gidip geliyor.bugun halsizlik arada gidip geliyor.hava buz oldu birden
    Dışarı çıkınca çok dikkat ediyorum.bugun yarın regl olmam lazım.ama okadar ilaç kullandinmi bu ay.baaim inanılmaz ağrıyor bugün.basimi aşağı yukarı oynayınca zonkluyor basım.bu sunizit te olur aslinda.aman bilmiyorum artık ben haftalardır ne yaşıyorum.biktim yoruldum.

Karar Dönemi

Çok ciddiyim dikkat edin yakalanmayın.gecmiyor.gecer gibi olup başa sarıyor.aksam başlayan yine boğazlarımda kecelik var.ne icersem içeyim işe yaramıyor sanki.insallah geçen seferki gibi yine boğazımı mahvetmez.psikolojik olarak goctum resmen sürekli sürekli hastalık.allqhim ne olursun kötüye gitmesin ben böyle bugün iyi bugün halsiz olmaya razıyım ama boğazdan vurunca dibe gömüyor.yetwr artık ((((

Karar Dönemi

İyiyim demeye korkuyorum.iyiyim diye düşündüğüm gün ya burnum tıkanıyor ya boğazım keçe gibi oluyor.4 gündür Binnaz vardı onunla ilgilenmekten ne dinlenebildim nede kendimi dinleyebildim.dun gitti.bem bugün evi alt üst ettim temizledim.baya yoğun bir tempo yaşadım.ogleden sonra yine boğazım tuhaflasti burnum tıkanıp açılıyor valla yildim bezdim

Karar Dönemi

Hala devam sanki.dun hiç belirti yoktu bugün yine yutkunurken boğazımda batma başladı.ya bu ne biçim hastalık geçmiyor geçmiyor.komsularin hepsi hasta hastanelik oldular falan.cok şükür okadar kötü olmadım ama geçmiyorda.ne kadar zaman oldu artık unuttum sanki hep gribim.yoruldum

Karar Dönemi

Yeni yıl girdi inşallah sağlık güzellik huzur getirir herkeze.ben tuhafim ya.bir iyi bir kötü.acayip ötesi bir sınır var içimde.ozellikle eşime karşı.herseyi batıyor bana.ne yapsa kızıyorum adama.sanirim retrodan.genel halim de tuhaf hastalık tam olarak bittimi bitmesimi anlayamıyorum.bugun mesela bı halsizlik çöktü.kahvedenmi uykusuzluktan mi bilemiyorum.turk kahvesi bazen böyle yapıyor bazen hiç etkilemiyor neden anladım.arkadaslarla hep birlikte diyete başladık bugün en çok kilo veren ödül alicak iki ay içinde.hadi bakalım.icimdeki su halsizlik mutsuzluk tedirginlik de bitsin gitsin inşallah.

Karar Dönemi

Okula git gel geçiyor günler.dun acayip bir anksiyete gibi bişey geldi.icim daraldı sıkıntı çöktü falan.buhun yine fazla bir geniz akintim var.akinti olduğu zamanlar genizde acayip kuruluk yanma gibi bişey oluyor.hastalik geri gelecek diye aklım çıkıyor.cocuklar yine hasta.boyle bir sene hiç yaşamadık.surekli hasta oluyorlar.ve inşallah bize bulastirmazlar.

Karar Dönemi

Ufaklık baya hasta.aksam onun öksürüğünden hiç uyuyamadık.sabah sarhoş gibi kalktım.icim zangir zangir titriyor.bacaklarim halsiz içim huzursuz.kendimde hasta olucam diye korkuyorum.atesi yok ama okadar kötü oksuruyorki burnu silmekten yara oldu.bu sene okul açıldı acilali evden hastalık eksik değil ve ben artık iflas bayrağını indiricem.dayanamiyorum.zaten baya yoğun bir baş ağrısı yaşıyorum iki gündür.dolunay varmış ondanmi başka sebepten mi bilmiyorum.uykularim bölük pörçük.yqzin hep dedim kış gelsin hayatımız düzene girsin.ama ne düzen ne düzen.hastalik hastalık.yorupdum artık çok.hersey sorun.normal bir hayat normal bir düzen nasıl birşey acaba.hep bir kaos var hayatımızda.insallah bende hastalanmiyorumdur.icimdeki bu tükenmişlik sadece psikolojiktir

Karar Dönemi

Çok şükür akşam biraz uyudum.gerci şimdide saat daha 8:10 ben yatağa girdim uyumak için.bugun yorucuydu kurs sınav falan akşamüstü eve gelebildim.acayip sırt agrisi çekiyorum sızlıyor kürek kemiklerin üstü.hadi stres vardı sıktım kendimi desem bu kadar sizlarmi.en son grip sırt ag risiyla başlamıştı.hastalik tam geçmeden yine aynısı gelmiyordur umarım.aklim sürekli sırtımda neden ağrıyor sebep ne.aklimda deli sorular yine��

Sayfa 28/46 İlkİlk ... 1824252627282930313238 ... SonSon