Sayfa 24/47 İlkİlk ... 1420212223242526272834 ... SonSon
464 sonuçtan 231 ile 240 arası

Konu: Benim günlüğüm olsun

Karar Dönemi

Kaç gecedir uyku sorunum var uyuyamıyorum bölük pörçük.iki aksamdirda kalbimde ağrı batma gibi şeyler oluyor yatınca.korku geliyor hiç uyuyamıyorum.perte çıktım uykusuzluktan.gunduzde uyuyamıyorum.komsiyla oturduk iki saat falan dışarda iyi güzel mubabbet ettik içeri girdim birden sağ göğsümde yine batmalar oldu.bu sebepten kaç Dr gitmiştim akciğer kanseri geliyor hep aklıma batma olunca.allah kahretsin ki ağrı olduğunda ben insanlıktan cikiyorum.bir saattir ağrı var ve odaya kapattım kendimi korkuyorum.hep ağrı varmı tokmu diye kendimi dinliyorum.bu korku döngüsünün içine neden her defasında giriyorum neden hep en kötüyü düşünüyorum.aklimda deli sorular

Karar Dönemi

Ne diyeyim bilemedim.haftalar sonra son kez deneyeceğim dedim ve baktunki forum açılmış.neden bu kadar uzun süre kapatiliyor.bu 40 gün içinde neler oldu neler yaşadım.ve ben yazamadan geçti.koydeyiz okadar yorucu bir hafta gecirdikki.aksam rüyamda yine eşimle gördüm.
    Lütfen artık kapatılmasın

Karar Dönemi

Yorucu geçen haftanın sonunda kurban bayramı da eklendi.ama farkettim ki ben çok meşgul olunca kendimi unutuyorum.uc gündür kos gibi yatıyoruz evde ve ben kendimi dinliyorum hep.bugun acayip bitik yorgun ve endişeli hissediyorum.burda iki gündür acayip fırtına var ürkütüyor insanı bu kadar siddetlisi.esim iki gündür acayip öksürüyor.sanirim piknikte buz gibi suya girdiler ondan oldu.burda herşey elimin altında değil çaresiz hissediyorum kendimi oyuzden.eve dönmek istiyorum böyle olunca.orda onu iyileştiririm diye düşünüyorum.o hasta olunca ben çok umutsuz oluyorum.onu çok seviyorum onsuzlugu düşünemiyorum bile.19 sene oldu evleneli çok aşkla evlenmedik ama okadar bagliyimki ona onsuz nefes alamicam gibi geliyor.ve bu sene karar verdim artık yaz mevsimini sevmicem.kisin hayatımız çok düzenli yazın perişan haldeyiz.bu ruh halim esimdenmi kaynaklı yoksa dolunaydanmi bilmiyorum.cok yorgun ama korkusuz olduğum günler olsun lütfen.

Karar Dönemi

Çok şükür iki gün önce geldik eve.nasil bir uyku nasıl uyuyorum iki gündür.gece yatıp sabah uyanıyorum.kaynana yok koşturmaca yok.rahatladim heralde fırtına devam ediyor okadar kotuki hava.bazen salakça korkulara kapılıyorum yine rüyalarıma takılıyorum kötüye yoruyorum hep.kardesimle aramız çok berbat halde.bana nefretle baktığını hissediyorum.oysaki sorun onun hayat şekli.dogru düzgün duramiyor.bgun sanki göğsümden sırta ağrı giriyor buda acaba kalpde sorunum var dedirtiyor.

Karar Dönemi

İyiydim ben ya.neoldu birden bana.denize gittik geldik.regl olduğum için bütün gün şezlong da oturdum ağaç altında.ama yinede acayip bunaldım sıcaktan.eve döndük bir iki saat önce.yemek hazırladım yiyorduk ki birden sanki beynim sıcak bastı öyle bı tuhaftı.sanki kafam gitti o an.kan beynine çıktı gibiydi.gecmedi hemende.esimde korktu.olctuk tansiyon 11/6 normal.kafami suya soktum falan ama geçmedi.dusa girdim yine bile tam geçmedi.birazda korku gelince atakta eklendi sanki.ama hala basım bı tuhaf.icim sallanıyor sanki.aylar öncesine geri döndüm gibi.belkide anlamadamda yarın muharremin üçüncü günü.ogun gittilerdi.beni etkilemiyor diye düşünüyorum ama belkide psikolojik olarak etkileniyorum.tok ya.kesin bişey oldu bana.ve beni baya tedirgin etti yaşadığım bı durum.atak değil farkındayım.

Karar Dönemi

Akşam erkenden uyuyup kalmışım dokuzda.tabi gece kaç kere uyandım bilmiyorum.her uyandığımda kendimi dinledim durdum.sabah kalktım basım bı tuhaf.simdi tranko buskas aldım bı tane.yasadigim şeyin atak olup olmadığını anlayamıyorum.hala daha arada başıma biseyler oluyo.basim dönüyor bulanık görüyorum gibi oluyor.tansiyon hep normal.sicaktanmi oldum bilmiyorum acayip sıcak çünkü.tansiyonum yükseldi kesin diye düşündüm ama oda değil.aslinda düşününce heryaz böyle oluyorum ben.sicak iyi gelmiyor sanırım.gercekten okadar iyiydimki nerden oldum böyle ben ya.belkide biseyler tetikledi.aksam köye gidecek olmam kaynanayla aynı ortamda olucam mecbur.kafam allak bullak.insallah tranko iyi gelir

Karar Dönemi

Başımdaki o tuhaflık gectimi gecmedimi belli değil.bi tuhafim.ama bu tuhafligi daha önceleri de yaşadım.icimde gelip giden bı korku silsilesi var.bu bazen geçiyor bazen doruğa çıkıyor.bu aralar kalbe takmış durumdayım.sanki kalbimde sorun var.arada bı ağrı giriyor.beni yoruyor.sanki böyle bı anda canımı yakacak kadar ağrı girecek.kriz geçirilen gibi.hayatim bı değişik bazen dipteyim bazen zirvede.boyle birden sanki olucekmisim gibi hissediyorum.bi yerde okumuştum insan öleceğini 30 saniye hissedermis diye.oyle his gelince o saniyeler geliyor aklıma.bem baya baya iyiydim bayadir.nerden geldi yine bu ağrı tuhaflık korku vs.sicagin anksiyetemi etkilediğini anladım artık.onceden yazı severdim ama bu sene fikrim değişti galiba.yaz iyi gelmiyor bana.sicak yani.offf bitsin şu salakça surecmi atakmi her ne b...ksa.

Karar Dönemi

Berbat bir gece geçirdim.buraya yazıp uykuya geçtim.ama en fazla iki üç dakika sonra başımın etrfainda sanki bir arı dolasiyor onun sesine uyanmisim.saate baktım beş dakika bile olmamış.oyle pat diye uyandigim için heralde beynim tuhaflasti kalbimin beyninde attigini hissediyordum.gozumu kapatmaya çalıştım böyle anlık biseyler sanki okadar hızlı geciyorduki gözümün önünden.sakin olmaya çalıştım ama yavaslamadi görüntüler.nefes egzersine başladım çünkü aşırı korkmuştum.icim sanki ağzımdan fırlayacak gibiydi.sakinlesemedim.boluk pörçük uykuyla sabahı ettim.kalktim pert gibiyim.icim kocaman tedirgin.basim yine bir tuhaf.sicak basması gibi kanın beynime toplanması gibi şey yaşıyorum.butun bedenim iğne gibi batıyor sanki ürperiyor gibi.deli gibi bı korku var içimde.sakinlesemiyorum.daha doğrusu bu başımdaki tuhaflıgin neden olduğunu anlayamıyorum.nasil bişey oldugunuda.diken üstündeyim.hic takatim yok bişey yapmak için.asiri yorgunum.tamam bu her atakta yaşadığım şey.ama ben kafamdan bu şekilde atak yaşamadım 20 senedir.icimdeki korkuyu geçtim halsizligi geçtim kafam neden böyle oluyor vücudum neden böyle oluyor.isin acyibi yaşadığım şeyi tam olarak tarif edecek kelimelerde yok.anlatamiyorum.

Karar Dönemi

Tuhaf bı hafta geride kaldı.buyuk dedeyi kaybettik.uc gün uykusuz yorgun geçti gitti.iki gündür evde dinlenmeye çalışıyorum.yarin yine köye gidilecek.yorucu bı dört gün beni bekliyor.babwmi gördüm rüyamda inşallah hayra çıkar.tuhafti çok.arada kalbimde ağrı oluyor.korkmayayim diyorum ama korkuyorum.icim tuhaf baya bı tuhaf.mal gibiyim bugün.

Karar Dönemi

Çok yorucu iki gün geçti.daha iki gün var.eve geldim.yarin tekrar gideceğim.dusumu aldım uzandım.birden burnum tıkandı.iki saattir tek burun tıkalı.aldi beni korku.okadar çok kalabalıktı ki hayırlar.hele çayda bana yardım eden kişi hastaydı sürekli burnunu sildi durdu.hic yaklaşmaya çalıştım ama sonuçta açık havada olsa dipdibe geldiğimiz zamanlar oldu.acaba ondan mı geçti bişey diyorum.hemen tuzlu karbonatlı su yapıp çektim burnuma.cinko aldım falan ama açılır gibi oluyor ama açılmıyor burnum.anam valla bıktım ya.benimi buluyor hep hastalıklar hastalıklı insanlar.insallah açılırsa ben boşuna evham yaptığımla kalırım.bakalim yarın nasıl olacam

Sayfa 24/47 İlkİlk ... 1420212223242526272834 ... SonSon