Sayfa 22/47 İlkİlk ... 1218192021222324252632 ... SonSon
461 sonuçtan 211 ile 220 arası

Konu: Benim günlüğüm olsun

Karar Dönemi

Havalar buz gibi.cok şükür yarın isinacakmis artık.bugun bir tuhafim hicbisey canım istemiyo halsiz gibiyim ama değilim.bogazlarim yine tahriş olmuş gibi ama değil gibi.yine sigara içerken bı tuhaflık var bogazlarimda.cok tuhaf hissediyorum kendimi.yorgun bezgin mutsuz.o arkadaşlar tamamen kopardı bağlarını benimle.ne yaptım hiç bilmiyorum.umursamiyorum alistim diyorim ama hala içim acayip kırgın.sebebini bilsem bukadar belkide takmicam ama ne olduğunu bilmediğim için bu kızgınlığım.gunlerdir okulada gitmiyorum yüzlerini hiç gormuyorum bu biraz olsun iyi geliyor bana.ama ozlemiyor değilim.guzel dostluklardi.benim için öyleymiş gerçi.insallah boğazım geçer yarın daha mutlu dinç olurum.

Karar Dönemi

Bogazlarim arada gidip geliyor.aksam çok aşırı bı gaz oldu.gaz olunca direk yumurtalıklara vuruyor nedense.hep uyandım ağrıya.sabah sıcak su torbası yaptım.biraz iyi geldi.ama aşırı birde mide bulantısı yaşadım.tranko buskas aldım o biraz hafifletti ama hafif var gibi hala.basimdada ağrı var yine regl zamanı olan ağrı gibi.tek taraflı bıçak batar gibi.bu defa sol tepede.limonlu su yapıp içtim geçirmedi.limonlu sudanmidir bilmem boğazım yine acayip oldu.suda içsem sigarada içsem tahriş hissi gıcık hissi oldu.masallah bugün yine yok yok bende.cok kızıyorum kendime böyle olduğum günlerde.

Karar Dönemi

Allah kahretsinki bu sistit belası yine başladıya.nasil canım yanıyor idrar yaparken.surekli tuvaletim var gibi.hemen purinol içtim ama inşallah işe yarar.cok kötüyüm ya.kanamada oluyor yine idrardan sonra.allahim.nedir bu çektiğim çok canım yanıyor.
    Konu Cirakaltintas tarafından (25-03-2022 Saat 06:16 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

Gece acili buldum.acidan kivrandim.ayni ilaçları yazdı dr.ama tam geçmedi gibi.gece içilen tozdan sonra hemen geçmişti daha önce.budefa hala hafif var.anlamiyorum ya Biray sonra insan neden aynı şeyi yaşar.ayaklarimi usutmedim hijyene dikkat ediyorum.allahim kimseye yaşatma okadar can yakıcı biseyki.bitsin a neolir bidaha yine gelmesin.hem can yakiyo hemde korkutuyo.

Karar Dönemi

İlaçları kullanmama rağmen hala hafif yanma var.kan gelme durdu çok şükür.ama karnımın alt bölümünde kasıklarımda hala hafif ağrılar girip çıkıyor.bugun acayipte halsiz uyandım.kolum kanadım dökülüyor.icim bulanıyor korkuda eklendi böyle olunca.gecen defada böyle halsiz oldummu hatırlamıyorum.ama oldum sanki ben gribe bağlamıştım.ya neden böyle oluyor.napicam ben.bitun herşeye bakıldı böbrek mesane idrar kültürü falan bişey yok.ama bu durum beni yere çakıyor.ya nerdeyse çoğu kadının yaşadığı bişey ama ben tepetaklak oldum bugün.lanet olsun ya.biktim bıktım biktim

Karar Dönemi

Ya berbat durumdayım hala.idrar yaparken ki yanma falan durdu ama kasiklarimdaki ağrı tam yumurtalıkların olduğu yerler ağrı çok şiddetli oluyor.dun sabah gidip ağrı kesici oldum.aksam üstüne doğru yine başladı.uyudum uyandım daha şiddetli ağrı.acaba çok fazla okudum internetten hep kasik ağrısı falan yazıyordu ondanmi başladı diyorum.biyandanda ya ciddi bişey varsa diyorum.kist falan.hem korkuyorum hemde yaşadığım ağrılar gerçek bunu biliyorum.neden bu hale geldim ben.aci çekiyorum ya.surekli aklımdan Dr gitmek geliyor.of yaaa çok ağrım var

Karar Dönemi

Agri şiddetlenince kadın doğuma gittim.herdey temiz.ultrasonla bakıldı.yeni ilaçlar verdi.ama benim ağrım azalmak yerine artıyor.agri üst karina doğru çıktı. Allahım nedir bu çektiğim okadar canım yaniyoki feleğim şaştı.basit bir sistit dedi ama benim yaşadıklarım hiçte basit değil.

Karar Dönemi

Hayatımın en zor gecelerinden birini yaşadım sanırım.dr verdiği ağrı kesiciyi attım.sonra vitamini de attım.hangisi yaptı bilmiyorum ama okadar sancı cektimki resmen dana gibi bogurdum.tam 3 saat sürdü karnımı resmen jiletle lime lime ediyolardi.ne yatabildim ne dogrulabildim.uc saatin sonunda WC ye çıktım nasıl bir ishal durmuyor.gece 1 e kadar tuvalete taşındım.tabi bu sürede sancılar hep devam etti.sonrasinda sızıp kalmisim.sabah uyandım okadar perişan halsizim.cok su kaybettim ondan oldu heralde.biseyler yedim şimdi daha iyi gibiyim.ama asla akşam cektigim o acıyı unutmicam.

Karar Dönemi

Tam dün tamam ağrı geçti dedim bugün yine yumurtalıklarda ağrı başladı.napicam bilmiyorum.jinekolugunda urolojininde verdiği ilaçları kullanıyorum neden geçmiyor.gidilmesi gereken branşlara gittim ciddi hicbisey yok ama bu ağrılar beni benden alıyor.valla biktimya.

Karar Dönemi

Çok şükür geçti gitti ağrılarım
    Ama psikolojik olarak çöktüm.hala WC ye girdiğimde acaba yaş olacakmi diye dinliyorum kendimi.beni mahvetti
    Onun dışında sınav kosusturmacasiyla geçiyor zaman.okula gel git falan.havalar mis gibi.sadece farkettimki ben kışı sevmeye basladim.kis olunca bir düzen oluyor.yazin bu yok.insqllah böyle sorunsuzca geçer gider günler.

Sayfa 22/47 İlkİlk ... 1218192021222324252632 ... SonSon