Sayfa 11/45 İlkİlk ... 78910111213141521 ... SonSon
449 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: Benim günlüğüm olsun

Karar Dönemi

Bugün Çakıcı öldü.uzuldum gidemedim diye.berbat bigun geçiriyorum.hicbisey canım istemiyor.zaten boğazımda da gıcık bir öksürük var.icimde deli gibi korkular.insallah bu öksürük geçer korktuğum başıma gelmez

Karar Dönemi

Dun başlayan sol boslugumda bir ağrı var.öyle şiddetli ve sürekli değil.arada girip çıkıyor.bazen sirtimin ortasına doğru oluyor.ama tam.olarak böbrek bölgesinde.hatırlıyorum babamın böbrek ameliyat yerlerinin olduğu yer.düzenli ve bol su içen sağlıklı besleyen biriyim aslında.günde yaklaşık hep iki uç lt oluyor su icisim.bi yerde okumuştum korku böbrekleri bitirir diyordu.bende senelerdir korkuyla yaşıyorum.belki de binsorun oluştu.genetikte olabilir. Babam teyzem böbrek hastası.korkmamaya çalışıyorum bu durumdan ama ağrı girip çıktıkça bi tedirgin oluyorum.inşallah uzun sürmez bu durum.

Karar Dönemi

Evet dünü bu ağrılarla geçirdim.boyle kramp gibi anlık girip cikiyor.arastirdim biraz.sicak su torbası koydum da falan pek bı degisiklik olmadı.maydonoz suyu limon karışımı aç karnına onu içtim akşam yatmadan.sabah zeytinyağı limon suyu içtim aç karnına.giya yazılana göre bunlar dusuruyormus taş varsa.ama bende hala devam bı agrilar.suan bunu yazarken bile ağrı girip çıktı.
    Zaten bir tuhafim bir haftadır.hic birşeyden zevk almıyorum bir tuhaflık var üstümde.hayattan bezmiş kendimi pis ve her tarafım hastalıklı gibi hissediyorum.birde bu çıktı şimdi.sakin olmaya aldırış etmemeye çalışıyorum ama korkmadan da edemiyorum.bugun baş agrimda var.basimin yine sol tepe arkasına bıçaklar saplanır gibi ağrı var.regl zamanima bir hafta kaldı oyuzden olabilir diye düşünüyorum.heray yaşıyorum bunu çünkü.bobregimde sorun olabilir diye korkuyorum çünkü genlerimde var.tas olsa çok şiddetli olur ağrı diyorum benimki anlık kramp gibi bişey.buda acaba başka sorunmu böbrek yetmezliğimi böbrek kanserimi diye düşünüyorum.insallah başka sorun çıkmadan bu ağrı gibi şey geçer gider.ben kendime neler yaptım daha önce ne ağrılar yaşattım buda öyle olabilir diyorum.cunku bu aralar böbreklerimi çok düşünüyordum.belkide ondan.gecsin bitsin.kendimi dinlemeyeyim artık.

Karar Dönemi

Ya nedir bu sırtımdan çektiğim.dun ağır bişey kaldırmistim.zorladim yani.havada acayip soğuk ve esiyor.dun akşam üzeri başladı.nasil sancı giriyor sağ üst sırtıma.esim masaj yaptı ve sanki kramp girmiş gibi kasılmış kasın semsert duruyor dedi.sabahta kas gevşetici sürdük.biraz geçer gibi ama hala dönerken kolumu kaldırırken kas kasılıyor ve canım yanıyor.bu kış yine bu ağrılarla gecicek belli oldu.ama korkmicam.

Karar Dönemi

Nasıl günler geçiriyorum.son üç haftada Çakıcı,yüksel abi şimdide dayım.ah dayım ah yaktın beni ya.hic beklemiyorduk hiç.bu kadar aniden gidilir mi.sanki su son üç günüm yok hayatımda.pazartesi den bu yana bomboş içim.yaktin bizi yaktın.lanet olası kalp krizi kaç kişiyi alacaksın daha benden.soguktun dayım bizlere cekinirdik senden ama hissederdim severdin bizi yufkaydi yüreğin.huzur içinde uyu anneannem dedem annem kavuştu sana.hoscakal dayim

Karar Dönemi

Sanırım ani ölüm yaşamak beni kötü etkiledi.tipik panik atak krizleri yaşamaya başladım.evden başka hiç biyerde güvende hissetmiyorum heran ölüp kalıcak gibi kalp krizi geciricem beyin kanaması felç korkularım belirtilerim geri geldi.acayip acayip belirtiler yaşıyorum sanki 19 sene yaşadığım ilk belirtiler gibi.birden aniden bişey olucak ve ben olucem sanki.icim daral daral daralıyor.sanki kalbim beynimde atıyor.kafam kalp atışıma göre sallanıyor gibi.lanet olası korkular bırak git beni

Karar Dönemi

Dün arada sırada hissettiğim belime anlık girip çıkan ağrılar başladı.onemsemedim.bugun kalktım yine var.daha öncede de arada çektiğim ağrılardan.ama bu defa aklıma korona geliyor.bel ağrısı belirtiymis.hatta bı arkadaşım sadece bel ağrısı çekti başka belirtisi yoktu.belimde ağrı oldukça hep bunlar geliyor aklıma ve bı tedirgin oluyorum.bakalim bugün ikinci gün.nereye gidecek bu agri.cenaze geceli 10 gün.pazar gün 7 sini yaptık.acaba ordan biseymi kaptım diyorum ama hep aynı kişiler ve mesafeliydi herkez.insallah sadece ağrı olur biter.

Karar Dönemi

İte kaka giden günler hergun yaşanan ağrı sızı korkularla geçen zaman.dun acayipti ne yersem dilim acıyordu,midem bulantım da var.fazla cips kuru şeyler yediğim için diye düşünüyorum yada çamaşır suyuna fazla maruz kalınca ağzımın içi hep böyle oluyor.ama bugün geçmesi gerekirdi geçmemis.bugun bide sağ göğüs ucunda arada girip çıkan sızlama gibi acıma gibi bişey var.daha önce birçok kez yaşadım aynı şeyi.ama yinede korkuyorum.

Karar Dönemi

Günlerdir çektiğim kil kurdu sorunum var.bir haftayı geçti.çocukta vardı bana geçti sanırım.sürekli yikiyorum bol su içi yorum ama geçmiyor.mide bulantim oluyor uç gündür sanırım buna bağlı.çocuğuma kullandığım sürüp var ondan icsemmi diyorum ama ilacın yan etkisinden çok korkuyorum.ama bu bulantilar karin ağrıları karnimdaki şişlik beni çok rahatsız ediyor.hayat kalitem çok düştü.jorkuyorumda.aslında ben kendimi bildim bileli bu sorunu yaşarım.çok titiz biriyim hastalık derecesinde hatta.nasıl oluyorda beni buluyor anlamıyorum.hadi çocuklar okula giderken okuldan getiriyor diye düşünüyordum ama simdi okulda yok nerden geliyor bu yumurtalar anlamış değilim.sürekli çarşaf degistiriyorum temizlik yapıyorum ellerin zaten sürekli yikiyorum.bu bulantı kusma hissiyatlari beni mahvettin uç gündür.tranko buskas bulantimi bi sure geçiriyor sonra yine başlıyor.okudum hepsi kil kurdu belirtileri.su ilacı içmeye korkmasamda icsem kurtulcam belki ama çok korkuyorum ilacı içmeye.yan etkileri çok çünkü.regl donemime bi kaç gün kaldı onunda yarattığı stres var üstümde hic iyi değilim.

Karar Dönemi

Hadi bakalım eşim hasta.iki gündür kötüydü.tedt verdi akşam üstü.daha çıkmadı sonuç ama beklemek berbat stresli.o odada.ama maske tak diyorum takmıyor.nolcak böyle bilmiyorum.insallah negatif çıkarda rahatlariz.ama bence pozitif.cok korkuyorummmmmm

Sayfa 11/45 İlkİlk ... 78910111213141521 ... SonSon