Sayfa 29/46 İlkİlk ... 1925262728293031323339 ... SonSon
460 sonuçtan 281 ile 290 arası

Konu: Benim günlüğüm olsun

Karar Dönemi

Sabah uyandım gece acayip rüyalar gördüm.iki gecedir annemi görüyorum rüyamda.tuhafti ikiside.yataktan kalkerken sağ yumurtalık tarafında kemiğe doğru ağrı vardı.yurumekte zorlandım.aksayarak yürüdüm ve hala aksiyorum.adim atarken açıyor.cok değil ama belirgin.aklima ilk gelen kadın dizisi oldu.kadin kanserdi ve oda böyle ağrılar yaşayıp aksiyordu.zaten beş gündür içimde deli gibi bir sıkıntı var.catlicam sanki.nefesim yetmiyor gibi.atak gibi ama atak bu kadar uzun sürer mi bilemedim.icim boğuluyor titriyor çok kötü bişey olacak sanki.annemide iki gece rüyada görünce korktum.suan bunları yazarken bile içim titriyor.bu kasiktaki agrida yirumeme engel oluyor çok tuhafim cok

Karar Dönemi

Bu mide bulantısı beni mahvetti.ne yaptıysam geçmiyor.daha önce tranko alıyordum geçerdi.suan tranko sadece içimdeki titremeyi geçiriyor ama bulantıyı asla.gecen Çarşamba günü eltimde gelen mide eve bagirsagimdaki o seslerden sonra çıkaramadım birşey.ama temizlenmiş olması lazım kaç gün geçti.astrologlara göre dolunay mide bulantısı yapıyormuş ama bu kadar olurmu ya mahvetti beni.ne yesem içsem geçmiyor midem sanki dopdolu ve baskı yapıyor ama boşalamiyor.hayatim alt üst oldu ya.moralim sıfır.bir kussam rahatlicam ama yok.

Karar Dönemi

Mide bulantısı için zencefil çayı yaptım omu iyi geldi yoksa dolunayin etkisi azaldığı için mi geçti.a ben hala mutsuz sınırlı umutsuzum.neden bu kadar hayata karşı bezginimya.esime çok kızgınım.birde sabah yine su sağ kasiktaki yururkenki ağrı geri geldi.neden oluyor anlamadım.ogun olup geçmişti bende zorladım heralde diye düşündüm.bugun yine başlayınca moralim sıfır.sabah kalktım hava hala yağıyor balkona çıktım izledim izledim düşündüm.tek benim hayatımı böyle acaba hep sorun ağrı sızı var.normal olmak nasıl bişey acaba.birseyden endişe duymamak bir ağrıyı önemsememek korkmamak.icimde deli gibi bir endişe deli gibi bir korku hep olumsuzluk var.ne vardı sanki bende normal olsaydım.hayatin rutininde kaybolmak isterdim.yorgunum çok yorgunum

Karar Dönemi

Çocukların sınav haftası ve ben artık pert.surekli ders ders.bugun sabah herşey normal herkez evden gitti sigara içmek için balkona çıktım.yine herzamanki gibi sigarayı içtikten sonra boğazımda bir tahrislik hissi oluştu ve sabahtir geçmedi.ve yoğun bir geniz akintim var.varya lanet olsun artık şu grip kabusundan kurtulmak istiyorum.en ufak degisiklikte acaba verimi geliyor yada yinemi başlıyor diyorum.yaz gelsin lütfen bir an önce ben bunlarla yaşamaktan yoruldum.hep bedenimi dinliyorum.komsularim 20 gün sonra ilk defa bugün dışarı çıkabildi okadar kötü oldular.onlar gibi olucam diye aklım çıkıyor.bakalim yarın nasıl uyanicam.insallah bu bogazimdaki tahrislik başka boyuta gecmez

Karar Dönemi

Çok şükür hasta olmadım.okadar yorgun hissediyorum ki kendimi sanki hiç uyumamış bütün gün ayakta güç sarf etmiş gibiyim.nedwn bu sekildeyim bugün anlamadım.pazaryesi günde böyle oldum.erkenden akşam 7 de uyuyup kalmıştım ucgun öncede.icim bulanık bacaklarım güçsüz kollarım et kesmiş gibi.

Karar Dönemi

Akşam yine 7 de uyuyup kalmışım.,5 de komşunun seslerine uyandım.ve hala yorgunum umutsuz bitkin tuhafim.neden bunları yaşıyorum anlamadım.retro bitiyor iyi olmam gereken yerde ben yine dibi buldum.yasadiklarim atakmi yoksa fiziksel bir eksiklikmi var anlamıyorum.asiri aşırı yorgunum.hersey gözümde dağ gibi büyüyor.hic enerjim yok dipteyim.

Karar Dönemi

Valla ne oluyor bana.yasadiklarim tipik atak.sabah yine berbat uyandım dayak yemiş gibiyim bitik.icimde deli gibi bir sıkıntı var çatlicam.beni bu duruma sokacak streste yaşamadım ama fenayım.okadar gucsuzumki moralim sıfır.gerginlik hat safhada.

Karar Dönemi

Evet ara tatile girdik iki gün daha kursa gidip gelicez ve tatil baslicak.simdi kurstan geldik ilçede dolaşmak çok can sıkıcı.yasadigim yerde deniz olmalı.orda herşey iyiydi gelicegimize yakın yine halsizlik çöktü.eve girdim ve koltukta öylece oturdum kaldım.hic bişey yapmak istemiyorum.hersey gözümde büyüyor.sigara içtim ve yine boğazım da tahrislik oldu.aksamdan beri zaten geniz akıntısı çoğaldı yine.cok yorgunum cok

Karar Dönemi

Çocuklarla evde bütün gün dağınık halde geçiyor.hava soğudu güneş var ama acayip soğuk.bugun banyolara dalayim dedim.senmiain temizleyen okadar güç sarf eden.ya nasıl bir takatsizlik halsizlik.sanki bütün gün taş kaldırdım kollarimla.bitkin düştüm hemen.takmayayim diyorum ama yok.bu kadar halsiz kalmak korkutuyor beni.hergum d vit alıyorum.5 gundurde düzenli b12.insanllah işe yarayacak.yoksa bukadar çabuk yorulmanin başka ne açıklaması olacak.

Karar Dönemi

Çok fazla gaz sorunu yaşıyorum.aslinda pazargunu yani 3_4 gün once başladı.sahilden dönerken hafiften bıçak saplanır gibi karnımın sağ tarafına.sonra sol tarafta olmaya başladı.gaz masajı yapıyorum karnıma papatya çayı zencefil çayı falan yok çıkmıyor gaz.sanci ve acı veriyor.bugun özellikle çok fazla canım yanmaya başladı.tranko buskas attım hiç işe yaramadı nedense.halbuki bu sorunlar için olan bir gevşetici ilaç.gecsin artık karnım tef gibi şişti şişkinliği geçtim canım yanıyor ya.tuvalette sorun yok ama gaz çıkmıyor.

Sayfa 29/46 İlkİlk ... 1925262728293031323339 ... SonSon