Sayfa 23/46 İlkİlk ... 1319202122232425262733 ... SonSon
457 sonuçtan 221 ile 230 arası

Konu: Benim günlüğüm olsun

Karar Dönemi

9 günlük ara tatile girdi çocuklar bizde köye gidelim dedik.dun geldik.hava güzel doğa yemyesil.agaclar çiçek açmış.ama çok yoruldum.evi temizle falan canım çıktı.bide yer yadırgadım uyuyamdim.sabah kalktım hoşaf gibiyim.halsiz mutsuz hicbisey yapmak istemiyorum.arada baş dönmesi geliyor gidiyor.ama sebebini az çok tahmin ediyorum.kaynanaaaaa.onunla aynı yerde olmak görmek sesini duymak bile beni strese sokuyor.bunun sebebini yıllardır çözemedim.evet herkez sevmez kaynanasını ama benimki farklı bir his.asla tahammülüm yok kadına.varligi aşırı rahatsız tedirgin ediyor beni.evet ilk evlendigimizde çok cektirdi falan ama bu ne bitmez kin bendeki.birazda sanırım aşırı pis olmasindan kaynakli bı uzaklasma benimkisi.gencecik kadın nasıl bu kadar pis olabilir yanına yaklaşınca koku geliyor ya.amannn neyse bikac gün dayanıp gitcem.su baş dönmesi gibi şeyde olmasa iyiyim.bu ay regl tam gününde geldi.8 nde oldum.sorunsuz geçiyor bakalım.

Karar Dönemi

Offf ne uzun sürdü forumun açılması.birayda neler yaşadım çektim hep içimde kaldı.deftere yazdım.sistitim geri geldi geçti bugün yine geri gelecek gibi haksızlıklar yasadim.koye gittik geldik kaynanayla ayrı bı tantanalar.2 mayısta regl başladı.bugun anneler günü ben ört durumdayım.sabahtir yatıyorum hicbisey canım istemiyor.lutfen bukadar uzun kapalı kalmasın forum.cok yanlız çaresiz hissediyorum buraya yazamayinca

Karar Dönemi

Ben akşam yillardir çocukluğumdan beri içimde sakladigim bölük pörçük acı anıları en sonunda eşime anlattım.buyuk çocukla ilgili bir sorundan dolayı kötü durumdaydik nasıl oldu bilmiyorum nasıl anlattım bilmiyorum ama başardım.esim öylece dinledi böyle tepkiler beklemiyordum.yukselecegini sanıyordum.ben hep ona anlatırsam rahatlarim hafiflerim sandım.ama hiç bir hafifleme yok içimde beynimde.kimseye kimseye soylemedigim içimi kemiren şeylerdi belkide benim panik atağıma zemin hazırlayan durumlardı bunlar.ama olmadı hicbisey değişmedi.
    Benim hala arada gelip giden kasık ağrılarım devam ediyor.bugun fazlasıyla var.ustumdeki bu bahar yirgunlugumu herneyse çok fazla.hosaf gibiyim günlerdir.hicbisey yapmak istemiyorum ruh gibiyim.hersey gözümde dağ gibi büyüyor.halsiz bitkin uykusuz gibiyim hep.

Karar Dönemi

Okadar yorgunum ki heryerim sızlıyor.dun akşam doğru düzgün uyumadan sabah erken kalkıp bı dunya şey yaptik.eve geldiğimde ört durumdaydım.hala daha dinlenemedim.dus aldım falan vitamin attım yok.burunlarimda tıkalı gibi.hadi bakalım sabaha nasıl uyanicam inşallah hasta uyanmam.

Karar Dönemi

Hastamiyim digilmiyim anlayamıyorum.surekli geniz akıntım var.bueunlarim tıkalı gibi değil gibi
    Sürekli içime çektiğim icin genizlerim yanıyor gibi.hasta olacak olsaydım sabah kötü kalkardim diyorum bilmiyorum.insallah ilerlemez mevsimseldir.cok yoğun bir hafta beni bekliyor hasta olursam başa çıkamam pert oluyorum çünkü.

Karar Dönemi

Bravo bana ya ne güzelde hasta oldum yine.burunlar tıkalı boğazım hafif keçe gibi.arada baş ağrısı sırt ağrısı var.ama bin şükür öyle deli gibi bir halsizligim yok bu defa.burnum ne akiyo ne akmiyo.seslerim bozuk çıkıyor.ama deli gibi geniz akintim vardı geliyorum dedi hastalık işte.burnum aksa belki baş ağrım geçer.bogazlarim kötüye gitmemek için savaşıyor sanki.insallah böyle yatağa cakilmadan atlatirim biter.

Karar Dönemi

Hastalık dalına binemiyor.okadar yogunumki kendimi dinlendirmeye vakit yok.psikologla görüşme vardı ordan geldim.hem.cocukla ilgili hemde kendimle ilgili konuştuk.artik susmuyorum içimde çocuklukta kalan o acı anıları söyleyebiliyorum.neden hala rahatlayamadim bilmiyorum.su hastalıkta olmasa kendimi belki daha iyi hissedicem.

Karar Dönemi

Okadar kotuyumki ama işte kendimi yatip dinlendirecek vakit yok.hergun psikolog.simdide bekliyoruz çocuk içerde görüşmede ben bahçede bekliyorum.birden başımın sol tepesine yanma gibi girip çıkan ağrı olmaya başladı.aldi beni bı korku.grip olduğumami yanayım şimdi bide bu agriyimi düşüneyim.neyseki yarın tatil 19 Mayıs.belki dinlendirim.su ağrı girip çıkmasa çok iyi olacak.korku üstüne korku bende

Karar Dönemi Nevermind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    en derinden..

forum ölmüş..

Karar Dönemi

Öyle böyle toparladım ama okadar yorgunumki ancak bugün evde kalabildim ve ancak şu bir saattir oturabildim.ayaklarim çok ağrıyor ozelliklede sağ ayak.o şiş olan yerler ayakta biraz fazla kalayım basliyor ağrı.regl ayın 25 oldum.ben bu aralar insanlıktan çıktım ne kendime ne eve vakit ayiralbiliyorum.kendimi dağınık pis hissediyorum.ya işin acayibi daha burunlarim yeni açıldı iki gün önce bugün yine sanki tıkandı burunlarim.cocuklar bı ayrı bı dert.hangisine yetişeyim bilmiyorum.sıkıstim kaldım herkezin arasında.

Sayfa 23/46 İlkİlk ... 1319202122232425262733 ... SonSon