Sayfa 2/45 İlkİlk 12345612 ... SonSon
449 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Benim günlüğüm olsun

dreamer8
    Guest

Tam teşekküllü bir hastanede veya bir Üniversite hastanesinde tüm testlerin yapılmalı. Dahiliyeden başlarsın, bir kaç bölüm gezersin. Bence ihmal etme. Belki bir mikrop, enfeksiyon kapmışsındır. Aklına bu kadar kötü şeyler getirip yorulmaktansa bence hastane koridorlarında koşturarak yorul ki zayıflama sebebini teşhis etsinler. Kendini çok dinleme, suçlama ve doktorunun tavsiyelerini dinle. Eşin ve çocuklarının rızkını, nefesini veren Allahtır. Teslim ol, inancın sağlam olsun. İnşallah daha öncekileri atlattığın gibi bu atağı da atlatacaksın.

Karar Dönemi

Ben daha önce kaç defa Dr gittim şu 4 ay içinde bir suru test yaptırdım hic bisey çıkmadı.

Bugün daha iyi bir güne uyandım sadece bu ayaklarimdaki böcek geziyor hissi var bugünde onu takiyorum kafama.ben bu hastalığın dibini yaşadım yaşıyorum
    Rabbim bana tez zamanda şifa versin

Karar Dönemi

Bugün çok iyiydim.akşamda öyle.çok güzel bir aksam geçirdim.sabah kalktigimdada iyiydim.ama birden yine bas dönmesi sallantı hissi gelmeye başladı.ayaklarimda böcek geziyor hissi hep var.takmamaya çalışıyorum ama yinede bi yerlerde korkutuyor beni bu karıncalanma

dreamer8
    Guest

Ciddi bir rahatsızlık bulamıyorlarsa eğer zamanla düzelirsin İnşallah. Bunun bir süreç olduğunu ve sürekli böyle devam etmeyeceğini bil. Hayattan elini çekme. Kişisel bakımını, beslenmeni, sağlığını aksatma. İnsan zamanla her türlü sıkıntıya alışıyor ve daha güçlü bir hal alıyor. Şu an geçiş sürecindesin. Hastaneyle sürekli irtibat halinde kal. İşin peşini bırakma. Daha iyi olacağına inanıyorum.

Karar Dönemi

Dream8 sen hastane dedikce benim paniğin dahada artıyor.bu forumda en faal sensin ama bir panik ataklinin neler hissedebileceği konusunda hic bir fikir edinmemissin.lütfen bana illaki ciddi birşey vardır hastaneyle iletişimde kal falan yazma bu beni aşırı dibe çekiyor.
    Bugün daha iyi bir gün geciriyorum.sadece biraz iykusuzum.yarin çocukların son okul günü sürekli evde olucaklar ve benim kafami dinlemek için hic fırsatın olmicak.allahım hergunum boyle moralli ve ayaksız geçsin NEOLUR.
    Konu dreamer8 tarafından (21-06-2019 Saat 10:26 AM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

eşin nasıl yaklaşıyor. ilgili mi?
    kilo verdiğnin farkında mı?

D vitamini B12 iğne Solgar Omega 3 takviyeleri kullanmalısın. yeniden bir kan tahlili de gerekir. açık havada 1 saat yürümek, uyandığımda camdan veya balkona çıkıp derin nefesler alıp vermek ben de çok işe yaradı.

bir kadının çocuklarının olması dünyanın en büyük mucizesidir. onlara gösreceğin ilgi sevgi şefkat ve onlardan gelecek karşılık çözebilir. insan bazen sahip olduklarının kıymetini anlayamıyor o kadar kötü hissediyor ki göremiyor. şükürler olsun ki sen onlarla bir cennet yaratabilirsin. babalarına rağmen. Çok geçmiş olsun.

çok geçmiş olsun.

Karar Dönemi

Eclips eşim kilo verdigimin farkında bana kafana takma kus kadar yiyorsun bu yemeyle kilo vermem normal üstelik kaç defa Dr gittik hic bir sorun yok diyor.
    Ve eşim bi hastaligimdaki en büyük desteğim.o olunca rahatliyorum onunla hastaligimi konuşmak benim en güzel terapim.
    Çocuklarım evet onlar benim mucizem.ya ben onlar için aynimiyim.onlar benim gibi bir anneyi hak etmiyorlar.onlara yeterince ilgi ve şefkat veremi yorum. Sanırım sende panik atak gecirdin ve bana bu şekilde yazabildin.dışarı çıkmak yürüyüş yapmak arkadaşlarımla vakit geçirmek anlık rahatlamalar sağlıyor elbet ama kalıcı değil.iki ay önce yapılan kapsamli testlerde sadece b12 330 çıkmıştı ama Dr bir ilaç onermedi.sadece aile hekimim b 12 benexol kullanabilirsin dedi.bende başlamıştım ama ayaklarimda böcek geziyor hissi olmaya başladı ilaca başladıktan sonra bende bıraktım.
    Kan tahlillerim temiz beyin mr temiz.
    Sadece anksiyete hastası yım. Buda beni en karamsar düşüncelere itiyor

dreamer8
    Guest

Alıntı Cirakaltintas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dream8 sen hastane dedikce benim paniğin dahada artıyor.bu forumda en faal sensin ama bir panik ataklinin neler hissedebileceği konusunda hic bir fikir edinmemissin.lütfen bana illaki ciddi birşey vardır hastaneyle iletişimde kal falan yazma bu beni aşırı dibe çekiyor.
    Bugün daha iyi bir gün geciriyorum.sadece biraz iykusuzum.yarin çocukların son okul günü sürekli evde olucaklar ve benim kafami dinlemek için hic fırsatın olmicak.allahım hergunum boyle moralli ve ayaksız geçsin NEOLUR.
    Hastane kelimesini duydukça seni daha çok paniklendirdiğinin, dibe çektiğinin farkında değildim. Şu anda öğrendim. Tamam dikkat ederim, kusura bakma.

Karar Dönemi

3-4 gündür girip yazamadim.acayip bir öksürükle bogusuyorum.öyle boyle değil sirtim bogazim açıyor artik oksurmekten.korktum iki tane Dr gittim akciğer röntgeni falan temiz ama bu öksürük geçmiyor.cocuklarimda öyle onlarda oksurmekten helak oldu.iğne ilaç antibiyotik kullanıyoruz ama hic kâr etmiyor.korkularimtavan yapmış durumda.bu öksürük hırıltı neden geçmiyor neden

Karar Dönemi

Hala daha öksürükle mücadele ediyorum.iki kutu antibiyotik bitirdim yok geçmiyor.bazen kuru bazen yoğun balgamli bir öksürük var.bogazim oksurmekten keçe gibi oldu.bunu bile kafaya takiyorum neden boyle bogazim diye.korkuyorum ya akciğerde birşey varsa ya bogazimda birşey varsa diye.halbuki evde kizlerimda boyle oksuruyor ama ben kendim için fena korkuyorum.

Sayfa 2/45 İlkİlk 12345612 ... SonSon