Ben bu hastalıkla yapayalnız mücadele ediyorum.bugünden itibaren bir karar verdim her gün yazicam buraya.artik taşı taşı Yoruldum.bugün yine çok kötü uyandım.elim Ayağım titriyor halsizim.bu ara kilo vermeye başladım onu çok fazla takıyorum kafaya.durdum yere insan neden kilo verir ki.daha bir ay önce Dr gittim kan tahlili yapıldı detaylı Dr hic biseyin yok demişti.ama neden kilo veriyorum neden bu kadar halsizim.içim çekiliyor sanki.ne kendime nede evdekilere hic yararim yok.çocuklar ah çocuklarım olan onlara oluyor.şimdiki aklım.olsa bu hastalıkla asla çocuk yapmazdim.bu kadar kotu bir süreçte onlar haksızlığa uğruyor.ben sürekli hastalıktan korkan biriyim.ilk zamanlar tipik panik atak yazardım.sonrası anksiyeteye dönüştü. Sanırım artik hastalık hastası oldum çıktım.duyduğum bütün kotu hastalıkların belirtilerini yaşatıyor bana.bu zayıflama olayında belki ondan.gecen sene bir tanıdık birden zayıflamaya başlamış aile hekimi ne gitmiş kan tahlili yapmışlar ve hemen üniversiteye gönderdiler adam 15 sonra ölü geldi oradan.hastalık çıktı ve ölmesi bir ayda oldu.bende simdi zayıflamaya başladım ve aklıma o abi geliyor.belki sebebi o.çünkü ben duyduğum bütün kotu hastalıkların birebir belirtilerini yasayan biri oldum.
Ama korkmadan duramiyorum.o kadar çok korkuyorum ki korkudan olucem sanki.kendimemi uzuleyim esimemi cocuklarimami.bugunude bu korkularla bitiriyorum.inşallah yarin çok daha iyi bir güne baslarim.halsizligim olmaz kuvvetli olurum mutlu olurum korkularım olmaz.birinci günden hoşçakalın.