Sayfa 17/45 İlkİlk ... 713141516171819202127 ... SonSon
450 sonuçtan 161 ile 170 arası

Konu: Benim günlüğüm olsun

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı Cirakaltintas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9.gun
    Dün inanılmaz baş ağrısı.sanki başımda geziyor.kafama bıçaklar saplanıyor öyle sizliyorki tarifi yok.bugun olmadı bütün gün ne ağrı ne halsizlik.ama tamamen tat ve koku gitti.esimdede yok tat koku.ama bir saat öncesi yine dünkü kadar olmasade başıma bıçaklar saplanıyor.burnum tıkalı gibi.halbuki bütün günü suoer geçirmiştim.tat ve koku gelse başka sorunum yok dedim takı bu ağrı tekrar gelene kadar.corona grubunda biri yazmış baş ağrısı virüsün beyni etkilediği anlamına gelir beyne pıhtı atar falan diye.okadar korktumki adama demedigimi bırakmadım.sonucta çoğu bu baş agtisini yaşıyor.insallah yeni güne ağrı geçmiş olarak yine bugünkü gibi iyi uyanırım.
    baş ağrısı herhangi bir rahatsızlıkta görülen sıradann bir şey.
    gripte de şiddetli baş ağrısı olur vs.
    pıhtı ile alakası yok.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Karar Dönemi

Nickname zaten önemsemedim.bazilari gerçekten korku salmak için varlar.
    10. gün.iyi kalkmıştım.ama nedense birsure sonra yine bı halsizlik bütün tıkanıklığı gözlerimde sulanma var.en can sıkıcı olan halsizlik tabiki.yasadigim durum atakmi yoksa korona in etkisimi ayırt edemiyorum.gece rüyamda annemi gördüm.ona sarılıyorum rüyamda öyle uyandım mutlu olmam gerekirken tedirgin oldum.belkide o sebepten atak yaşıyorum bilemiyorum.neden ya insan ölmüş annesini rüyasında görünce korkar.tat ve koku hala sıfır.okadar kotuku bu durum.hic birşeyin tadıni alamamak kokusunu hissedememek.tat ve kokuya razıyım şu halsizlik falan gelmese onu hiç takmıyorum.bitsin biran önce şu durum

Karar Dönemi

12. Gün.dun hafif halsizlikle geçti.aksam ilk defa doğru düzgün uyuyamadım.bugun hoşaf gibiyim başıma yine sızlama gibi ağrılar giriyor.burnum açık ama sinüslerim dolu bunu hissediyorum.sanirim başımdaki bu ağrı bu yüzden.gozlerim sulu.agri kesici içtim banamsin dedi.halsizlik yine hat safhada.yollugu yıkadım elim ayağım döküldü resmen.esimde sağolsun hiç ama hiç yardımcı değil.ustelik o süper ötesi iyi.sadece tat koku kaybı var okadar.benim koku duyum azda olsa geri geldi.ama tat yok.su halsizlik gelmese çok iyi olacak ama baş ağrısı ve halsizlik geçmiyor.bu kadar gün oldu tam olarak neden duzelmedim hala eşim gibi anlamıyorum.

Karar Dönemi

Evet son güne geldik.bugun 14.gun.iki gündür inanılmaz başımda sızlama ağrıları vardı.aksam sinüzit için kür yaotim papatya ile.zencefil çayı dediler içtim yok.sabah kalktım aynı sızı yine var.ayni adetim geleceği zamanki gibiydi.cok ilgincki regl oldum.halbuki daha 12 gün oldu biteli.ama geçen ay çok zor gelmişti beni çok zorlamisti.ya ilaçlar yaptı yada geçen ay sorunlu diye başladı.regl gelmesiyle baş ağrısı tamamen geçti.allahima bin şükür hafif ağrı ve sizilarla koronayi bitirdik.yarin dışarı cikabilcez.rabbim kimseye yaşatmasın .inanmayanlara da tek diyebileceğim virüsü çekince ancak anlıyor insan.asla normal bir grip değil.tat koku hala tam yok hoşçakal korona.bidaha asla uğrama bize.

Karar Dönemi

Bugün üçüncü gün yitkundukca boğazıma bişey batıyor.yemek yerken su içerken olmuyor.sadece normal yutkunurken.ve ben batiyormu diye sürekli yutkunma gereksinimi duyuyorum.korona gelmiyor aklıma artık bu defada acaba girtlakta kanser var o yüzden diyorum.illaki bişey buluyorum.bogazimi rahatlatcak sürekli biseyler yiyip içiyorum ama geçmiyor.beynim bı rahat bırakmıyor beni(((

Karar Dönemi

Bayram bayram.bitti gitti.etraf hasta insanla doluydu.hic biri teste gitmemiş maske dahi takmayan gerizekalilardi.ufak evladım hasta iki gündür burun akintisi falan kaptı onlardan kesin.bende bugün geniz yanması falan var.belki evet sadece nezle olabilirler ama yinede başkasına bulasmicak diye düşünmeleri çok yanlış.kac kıs uyardım.ben gribi nezleyi daha ağır geçiren biriyim.koronayi hafif atlattım ama grip olmak en büyük kabusum.insanlara okadar kiziyorumki.ne var ya altı üstü maske takican hastaysan ya.yabire vitamin falan alıyoruz ama inşallah beni yataga düşürecek hale getirmez

Karar Dönemi

Yatağa düşecek hale geldim.heryerim dökülüyor.bogazim gıcık gıcık.korona olmam imkansız normal soğuk algınlığı sanırım ama beni çaktı yatağa.

Karar Dönemi

Berbat bişey yaşadığım.bogazlarim keçe gibi aşırı halsizim koronayi bir ay önce geçirmemiş olsak kesin koronayim diyeceğim.cunku TV lerde yazan korona belirtileri yaşadıklarım.bide mutasyonludur falan diye aşırı korkuyorum.nerden geldi bu ya.okadar iyiydim okadar dinamiktim korona geçtikten sonra.ne korkularım vardı nede bikkinligim.ama üç gün oldu berbat haldeyim.sanki boğazımdan ciğerime inivercek gibi hissediyorum.orda bişey var bekliyor sanki

Karar Dönemi

Sabah iyi uyanmıştım.ne halsizlik nede bogazimdaki kecelik kalmamıştı.sadece burunlarim tıkalı yada akıyordu.yarim saat önce birden çöktü halsizlik sanki elim ayağım boşalıyor.dusup yigilivercem yere.kafamdan ter boşalıyor habire.butun saç tellerimin dibinden ter çıkıyor.acayip bı korku girdi öyle böyle değil sanki olucem.icim çekiliyor.her grip olduğumda yaşadığım şeyler bunlar ama beni dibe vurduruyo korkudan.herkez diyoki iki gün yattık kalktık ayağa ben neden dört gün oldu hala halsizim cokkunum.biraz hareket etsem yigilivercem sanki.allahim bir an önce bitsin bu gripmi her neyse

Karar Dönemi

Tam 7 gündür dugunlerdeydik.bugun evdeyiz çok şükür.sabah uyumuşum.tam dinlenecegim evdeyim derken kahvaltı sonrasında ikinci sigaramı yaktım.sanki elim ayağım boşaldı.oyke bı halsizlik geldi.eyvah dedim bir hafta sonra yinemi hasta oluyorum.kucuk kız kolunu kırdı hastaneye falan gittik orda deltalilar vardı acaba kaptikmi ordan diyom 4 gün oldu.okadar kalabalığa girdik çıktık falan bilmiyorum.bu halsizligim neden geldi simdiya.umursamadim önce evi temizledim falan ama hep sanki bacaklarım titriyor sanki.icim bı tuhaf.onemsemesem diyorum ama olmuyo.mesela yerleri siliyorum aklım hep vücudumda acaba bacaklarım titriyorum içim nasıl derken işi bitirip kendimi yatakta buldum.uzandim kendimle kalınca daha fazla dinliyorum sanki.biktim usandım ya.insallah sadece atak geçiriyordurum şuan.hasta olmak istemiyorum(((((((

Sayfa 17/45 İlkİlk ... 713141516171819202127 ... SonSon